Skocz do zawartości
oldskul

6600gt/x800gto/6800xt

Rekomendowane odpowiedzi

Bez przesady. Sam mam nowego Chieftecka 420W i ciągnie prądożernego P D805 @ 3,06 i prądożerną grafikę MSI 6800GS. Nie ma żadnych problemów i napięcia są stabilne. Na pewno pociągnie Ci ten sprzęt. Nie masz sie o co martwić. Ja jestem z niego bardzo zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam niektórych wypowiedzi to mi sie śmiać chce . Piszą o hdr w cs source ze jest na serii gf6600 gt . Co z tego ze jest jak w 1280x1024 to sobie można tylko pomażyć. (militia) . A pozatym dla nie wiedzących na x800 setkach tez jest hdr w csie i znacznie lepiej to chodzi dopiero 6800gs daje radę, ale jest znacznie droższy.

Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moze ja dorzuce swoje 2gr ;) Mialem Gf 6800, a teraz mam x850pro@x850xt. Ktos powiedzial, ze GF 6800 bedzie szybszy...a bo ma ps 3.0 hdr itp Osobiscie uwazam, ze GF 6800 jest ZA SLABY do ps 3.0, widac to dobrze w oblivionie. Nowsze gry ? Wieksze wymagania...zastanowmy sie czy pogramy w maks detalach na gf 6800 ;) Przesiadajac sie na radka odczulem skok wydajnosci. Osobiscie polecilbym radka...a do ps 3.0 ? Sadze, ze nastepna generacja kart bedzie w stanie zapewnic odpowiednia wydajnosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...