Skocz do zawartości
narcyz

Laptop Do Ok 5,5 Tys.

Rekomendowane odpowiedzi

Hehehe :)

Ja swego czasu byłem już prawie prawie przy zakupie, ale te konty poziome mnie zniecheciły. Miałem coś takiego w IBMie i się zraziłem. Chociaż na pewno nie miałem na nie takiego fetyszu, jak już recenzent A6ja na tym forum ... toż to już legendarny jest tamten topic, nawet przytaczany na innych był :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, sam mam używam i jestem zadowolony, kąty góra dół są beznadziejne to fakt, ale laptop to takie urządzenie z którego w jednej chwili korzysta jedna osoba, a dla pracy jednej osoby kąty są wystarczające

po za tą matrycą laptop jest wypas na maksa, cichy, bardzo wydajny jednocześnie zachowując swoją mobilność

narcyz - przejżałem oferty 3 hurtowni w PL i naprawdę z tego co przeczytałem w 1 poście nie masz innego wyboru jak a6ja :-P

filmy oglądam z dziewczyną z odległości 1,5 i po odpowiednim ustawieniu nachylenia matrycy obraz jest idealny zarówno dla mnie jak i dla mojej dziewczyny, dla mnie nie jest to niczym dziwnym, do oglądania filmów musiałem nachylać nawet swojego stacjonarnego lg1740 160/160 więc nie wiem ocb

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kucyk ssaczu nie dam spokoju, bo chce kupić coś porządnego ;] Poza tym mam w planach, żeby to był najdłuższy temat w "Co kupić", hhehes ;]

 

A całkeim na poważnie, to ja już nie wiem co sądzić o tym Asusie, skoro go tak zachwalasz. Nie chce mi się wydawać kasy jeszcze na wymianę dysku, a po dołożeniu ramu do tej Toshiby A100-237 uzyskam prawie to samo, z tym że z szybszym prockiem za nieco mniejszą cene. A to że do Asusa dostanę torbę, to mnie wcale nie przekonuje :P

 

BTW. Znacie jakieś zaufane sklepy w UK lub Irl, gdzie będzie przesyłka do PL? Jakoś mam ochotę przyspieszyć tn zakup, a u nas nigdzie nie można zapłacić kartą kredytową :|

Edytowane przez narcyz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo najwcześniej mogę to zrobić 15 lipca:> Dlatego napisałem tak wcześnie temat, bo myślałem że sam nie dokonam wyboru, ale jak się okazuje to chyba jeden z lepszych jakie są możliwe w tej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...