Skocz do zawartości
fisher_nh

Gdzie W Krakowie ...

Rekomendowane odpowiedzi

w MM nawet jakby mieli to nie kupuj :) bo na gware ci nie wezmą :P u nich sie oglada a nie kupuje :)

na gware nie wezma ?

 

mi jakos nie robili zadnego problemu z wymiana jak mialem subpixela.. a potem masz gwarancje producenta a nie ich sklepowa..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe a ja sie 4 razy wrobiłem :P

2x z nagrywarką - zabrali mi je i nawet nie oddali :/ powiedzieli ze naruszyłem arónki gwary :/

za 2 razem kupiłem samsunga w wersji bodajrze 8mb cache za 300zł , po 3 miechach mi sie popsuła - dałem na gware - dostałem po miesiącu !!! wersje z 2mb cache kosztujacą 85zł ....

potem jeszcze z paroma innymi pierdułami ... Moze w innych MM jest OK ale w Łodzi w M1 jest do D***

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda - czarny jest dużo ładniejszy :) a w tej samej cenie :)

pochwal sie jeszcze revizją i stanem ogólnym LCDka jak go dostaniesz :)

(nie masz żadnej gwary napixele ?? >... )

 

Kolor obudowy: szary

to szary nie srebrny ... http://morele.net/?pg=product_info&PRD_id=...BRD_name&dspl=p Edytowane przez Chemik16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czrnego jest bardzo ciezko dostać ,widziałem tylko w siriusie .

 

Niestety gwary na pixele nie mam ,ale jak pojade po odbiór to kaze sobie podlaczyc i sprawdzic.

 

Co do koloru do gadałem z osobą odpowiedzialna za handel i powiedzieli ,ze mi sprowadza monitor w ciagu 24 h srebrny za 1650, czarnych nie mają :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jeszcze raz byłem dzisiaj odebrać monitor srebrny okazał się szarym - białym , ale stwierdziłem ze mozna to jeszcze zaakceptować.

 

Pochodził on z hurtowni ABC z Sosnowca .

 

Niestety nie wzialem go bo mial 3 martwe piksele ,mało widocze ale jednak ,no nic pozostalo czekac do wtorku na nastepna dostawe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jeszcze raz byłem dzisiaj odebrać monitor srebrny okazał się szarym - białym , ale stwierdziłem ze mozna to jeszcze zaakceptować.

 

Pochodził on z hurtowni ABC z Sosnowca .

 

Niestety nie wzialem go bo mial 3 martwe piksele ,mało widocze ale jednak ,no nic pozostalo czekac do wtorku na nastepna dostawe.

mówiłem :wink:

że to szary :) srebrnych wydali mniej niż czarnych :wink:

 

nie bierz juz od nich . około 25 czerwca powinna byc dostawa między innymi czarnych :)

 

szare naprawde sie do bani prezentują ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech to oczekiwanie mnie do sząłu doprowadza ...

Nie dość ,że zbierałem kase 2 miechy to teraz znowu musze czekac ... ale sie nauczylem przynajmniej cierpliwości :)

 

Cene w siriusie czarnego modelu zdazyla podskoczyć o ponad 100 zl od kiedy zaczalem sie rozgladać za F-S :(

 

Oni muszą mieć jakąś umowe z dostawcą ,bo teraz to biją na nich dobre kokosy 1780 zł + 50 gwara na pixele = 1830 zl za monitor siiiiic :/

 

Sklep TRE.pl cena 1607 zł , różnica jest .

 

Jeszcze tak do 1750 zl moge dojecha ,ale ani haka wiecej .

 

Pie.... monopolista (Sirius)

 

Chemik skąd wiesz ,że gdzieś mniej więcej wtedy będzie dostawa czarnych ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...