Skocz do zawartości
Marsz

Plyta Z Agp Dla Venice 3000

Rekomendowane odpowiedzi

Witam potrzebuje porzadnej plyty dla venice 3000 z grafika agp. Czy mozecie cos poradzic, podam inne czesci kompa wiec

venice 3000 ktory na inne plycie szedl 2.7 gh

6800 gt

2x 512 Twinmos

dyska samsung sata II

Dzieki za rade i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to DFI, nie jest złe

Mój Venice idzie bez problemu na 2.8 GHz

Polecam :)

EDIT: Możesz też spróbować ASRocka 939Dual-SATA2, podobno b.dobre mobo, ma PCI-E i AGP oraz po wgraniu odpowiedniego biosu kręci sie jak DFI ;)

Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gigabyte K8NSC koles robi 2600 [; Tez mam oczko na to DFI tyle ze jezeli chodzi o sklep to wybralem Imperium.net.pl.

O kurde to chyba o mnie chodzi :D

A co do płyty to mniełem podobny problem jak ty i wybór padł na gigabyte bo tani, a nie chciałem kupować asrocka. Zastanawiałem się jeszcze nad Epoxem EPOX EP-9NDA3I

Jak widzisz mój giguś nie jest taki zły jak mówi opinia ostatnio o Gigabyte :D

Edytowane przez Proofit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co powinno bardzo cie cieszyc bo ja i tak celuje w LanParty UT [;

AragornPL masz na mostku standardowego wyjca 40x40? Bo zastanawiam sie nad wariacja nt. xc-70 pasywne :twisted:

Miałem, zjechał się po paru miesiącach używania

Na 7v był całkiem cichy i wystarczył

Teraz mam taką niebieską Akase (siedzi na fabrycznym radiatorku od mobo) http://www.cooling.pl/product_info.php?cPa...products_id=809

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AragornPL masz na mostku standardowego wyjca 40x40? Bo zastanawiam sie nad wariacja nt. xc-70 pasywne :twisted:

Nie ma potrzeby wariowac ;) Niebieski zalman w zupelnosci wystarczy. Edytowane przez Kas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytajac o robieniu kwiatka z zalmana odechciewa mi sie. Pozatym moj n6600 z zalozonym xc + radiatorki na pamieciach skutecznie bedzie zakrywac radiator mostka

Ja mialem X800XT i Zalman wszedl bez rozginania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może DFI na nForce 3 ? : KLIK

Miałem nieszczęście używać tej płyty wyjątkowo nieudany model szczerze odradzam. Asrocka nie miałem, ale opinie ma bardzo dobrą no i AGP+PCI-E o cenie nie wspomnę na dzień dzisiejszy najlepsze rozwiązanie dla osób z s939 i agp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...