Skocz do zawartości
Gregor1230

Flatout 2

Rekomendowane odpowiedzi

Ja powiem tak ze gierka jest ogolnie full wypas, ale ta kariera mnie juz znuzyla... ilez razy mozna jezdzic tymi samymi trasami? to juz jest nudne i z deka wkurzajace, a nowa trasa pojawia sie moze raz na iles tam wyscigow. Sem teraz na 100% derby i 66% race i juz mi sie nie chce kontynuowac tego. Najprostsza trasa to ta na pustynnym starym cmentarzysku samolotow (cos jakby), a narazie najbardziej spektakularna trasa jaka jechalem to Desert Oil Field. B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do kolegi z blue screenem - wyłącz Hardware 3D w opcjach dźwięku - może pomoże...mi pomogło ;)

Sam na to wpadłem wcześniej ale dzięki :) Już jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

Przeciściłęm karte temperatura spadła w Stresie z ponad 100 do 80 :D Dobra pomoc już nie potrzebna bo właśnie zaliczyłem high jumpa wynik 153m ;d

Edytowane przez JestemNoobem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy sie wybic z katem ok 20-30 stopni i potem wciskac nitro przy kazdym kontakcie z woda, co powoduje odbicie sie od niej. Przy odrobinie treningu mozna latac na ~300m za ~350 punktow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy sie wybic z katem ok 20-30 stopni i potem wciskac nitro przy kazdym kontakcie z woda, co powoduje odbicie sie od niej. Przy odrobinie treningu mozna latac na ~300m za ~350 punktow.

no wlasnie, tyle wiem, tylko ze przy kontakcie z wodą przewaznie wale PoooRy, albo sie topie :/ Widac skill mi obcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestia wyczucia, mi sie udalo po kilku skokach znalezc w miare optymalny moment odbicia. Musisz wyczuc moment zetkniecia gracza z wodą i wtedy wciskac, nie w powietrzu, ani nie juz pod woda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od paru dni pogrywam sobie w tą grę ;] Jak dla mnie to imo po 1 optymalizacja świetna :) Śmiga mi na wszystkim na High + aax6 + anizo16 (najmniej jeden jedyny raz widziałem 24 fps - trasa w lesie, wszyscy przeciwnicy przedemną) Single mi się znudził po przejechaniu 75% Derby Class, ale za to multi maxymalnie wciąga ;] Szczególnie Arena :D

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam od dziś rano.

 

1. Ekstra engine. Grafa na moje lepsza od Most Wanted, a chodzi 100x lepiej.

 

2. Świetna ścieżka muzyczna.

 

3. Widowiskowy model zniszczeń.

 

4. Ciekawe tryby gry.

 

5. Dziwne sterowanie, może musze się przyzwyczaić, ale cięzko się te samochody kontroluje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

Mam od dziś rano.

 

1. Ekstra engine. Grafa na moje lepsza od Most Wanted, a chodzi 100x lepiej.

 

2. Świetna ścieżka muzyczna.

 

3. Widowiskowy model zniszczeń.

 

4. Ciekawe tryby gry.

 

5. Dziwne sterowanie, może musze się przyzwyczaić, ale cięzko się te samochody kontroluje.

Właśnie jak sieprzejechałem w Klasie street po autostradzie doszedłem do wniosku, że Most Wanted powinien właśnie tak wyglądać i tak chodzić :wink:

A co wy tak macie z tym sterowaniem ? Mi się właśnie podoba bo samochód się czuje a nie jakbyś jeździł samochodzikiem na zdalne ( np Most Wanted ) Pozatym jest duża różnica w prowadzeniu pomiędzi AWD, FWD i RWD. A Fizyka pokazuje tylko, że Havoc świetnie się nadaje do gier wyścigowych. NFS Carbon też by mógł być na nim robiony bo prowadzenie w Most Wanted było do bani :mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

Da się tym grać na kierownicy? Próbował ktoś?

Da się :wink: Na jest nawet widok na kierownice. Da się grać na kierownicy i gra się nawet dobrze bo w opcjach można sobie wszystko poustawiać. Najfajniejsze w grze na kierownicy są wibracje przy crash'ach :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i ja powiem co nieco ;)

1- To co kazdy widzi i slyszy - graficzka piekna, muzyczka tyz fajna :D

2- Giera smiga pieknie w max detalach + AA

3- Uczucie predkosci - znacznie lepsze niz np. w NFS:MW

4- Fizyka + jade i rozpiepszam wszystko co mi stanie na drodze :D

5- Super multi :D

A wada - no coz, wozy przeciwnikow choc teoretycznie slabsze nawet po tunignu sa czesto znaaacznie szybsze odemnie ;] ale przynajmniej cala trase jest z kim sie sciagac ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość wioslo200mmx

Mi brakuje w tej grze multi w formie mozliwosci jazdy na kilku naraz np przy wyskoczni albo innych trybach tego typu. Najlepiej jeszcze jakby byla taka opcja mozliwa przy jednym komputerze. Czemu w takich grach nie pomysla o czyms takim? Pieniedzy im zabraklo czy pomyslu? Poza tym - gra rewelka

Edytowane przez wioslo200mmx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiscie engine jest swietny. Na tym co w podpisie gram w 1280x1024x32 bit (LCD...) bez AA i chodzi doskonale. W NFS musialem sie meczyc w 800x600 w low detail a grafika byla duzo gorsza. Do poziomu grafika dopasowana jest muzyka. Gra się przyjemnie, na pewno nie jest to tytuł na długie miesiące bo grę mozna przejsc szybciutko. Jeszcze nie musialem powtarzac zadnego Pucharu wszystko za pierwszym razem. Podobnie jak w NFS jest catch-up ale tu nieco mniej upierdliwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

Mi się podoba to, że jest dużo pobocza w które po wypadnięciu np z zakrętu demoluje się na nim wszystko. A najbardziej lubie robić "wypad" w las Jeepem w Derby... oczywiście z samochodem przeciwnika na masce :lol: często przeciwnik kończy na drzewie :razz: Ja gram z AA 8 i AF 16 na 1024x786x 32bit i poniżej 30 FPS jeszcze mi nie spadło. A no i mam taki pomysł może konkurs na najmocniejszego dzwona w samochód przeciwnika?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

A zapomniałem o najważniejszym... może nagrywamy Frapsem z Replaya?

 

Ja sie Jeepem w lesie wwaliłem w 3 wrogów jednym walnełem w blok i przeleciałem po nim koleś koleś zginał odrazu reszta 2 jeszcze dostała też wiem, że nabiłem przez to dużo Slamów, Wrecked itd leciało to przez kilka sekund gwiazdki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaa zapomniałem dodać, że gra ma świetną oprawę muzyczną ;] A co do przywalenia to grając w Multi w Derby wjechałem w kolesie Tirem z prędkością ponad 200 km/h i koleś z miejsca "Wrecked" :) A był jeszcze "zielony" [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

A to co się nagra przydałoby się wrzucać na jakieś Youtube.com czy podobne, zeby dało się do w przeglądarkach oglądać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

Zmiana kamer jest możliwa z tego co mi wiadomo... Przynajmniej ja u siebie zmieniałem o.O

Ciekawe jak w singlu wiem, że się napewno nie da ale pewni wiesz lepiej :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja za cholere nie moge skumac jak te kaczki ludzikiem puszczac... :/

W tej konkurencji jak się wybijesz pod wiekszym kątem niż 30st to pierwsze odbicie jest bardzo trudne. Ja najlepsze rezultaty mam przy kątach wybicia 28st i maks prędkości przy wybiciu ok. 128 - 130kmh. Przy samych perfekcyjnych odbiciach bez większych problemów dolatujesz do końca pierwszego basenu (400 - 430m). BTW udało się komuś wpaść do drugiego basenu w kaczkach? :D

 

Gre skończyłem wczoraj. Co tu pisać, jak wszystko już zostało chyba napisane. Gra wymiata na całej linii. Niby 100% arcade, ale od razu czuć różnicę w modelu jazdy między FWD, RWD a 4WD. Świetny odstresowywacz z przyzwoitą grafiką, super optymalizacją, zróżnicowanymi autami i całą masą wszystkiego co można zniszczyć :twisted: .

 

Z rzeczy, które mnie akurat denerwowały to fakt, że jak chcesz obrócić gościa to może się skończyć tak, że pchasz go odwróconego bokiem przed sobą przez pół okrążenia i jedyny sposób by się go pozbyć to zatrzymanie się lub przydziobanie w coś na drodze.

Poza tym, to jak już koledzy pisali, brak możliwości zapisywania replay'ów (przynajmniej w "stuntach") i superszybcy przeciwnicy w teoretycznie wolniejszych autach. Niektórzy po dzwonie odrabiają straty podobnie szybko jak w serii NFS:U. Głowy nie daję, ale wydaje mi się, że kilka razy widziałem jak kto inny przekracza na określonym miejscu linie mety, a kto inny jest na tym miejscu w klasyfikacji po wyścigu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest swietna. Dawno sie tak dobrze nie bawilem. Bardzo fajnie czuc predkosc jazdy, trzeba blyskawicznie reagowac, czuc fajnie mase auta.

Skonczylem derby i biore sie dalej. Muzyka swietnie pasuje do rozgrywki.

Jak widac da sie zrobic gre z bardzo ladna grafika, ktora chodzi plynnie.

Te gry na stadionie sa trudne ;) Ale jeszcze zawalcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie lubiłem samochodówek, ale Flatout 2 mnie niesamowicie wciągnął :blink: Mało która gra sprawia mi tyle frajdy, wyścigi przy szybkich prędkościach + fizyka (masakra na drodze) + derby = rozwałka o_O Niesamowita gra, polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...