Skocz do zawartości
kurek

Creative Gigaworks Progamer 5.1 G500

Rekomendowane odpowiedzi

schadow36

odczep sie bo nie czytasz wcale co pisze

manamana

zgadzam sie z toba w 100%

ale pozwole sobie przypomniec ze ja tylko napisalem ze suby dedykowane dalyby znacznie lepszy bas i lepiej trzymalyby beat niz np. ten z g500/logow

zadne porownania nie byly tutaj celem jedynie wielcy urazeni nie wiadomo po co bronili przed nie wiadomo czym swoje glosniczki

rozmowy na temat tego co lepsze itp juz przeprowadzane byly w tym watku i nie ma sensu do tego wracac

Edytowane przez Canti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

schadow36

odczep sie bo nie czytasz wcale co pisze

manamana

zgadzam sie z toba w 100%

ale pozwole sobie przypomniec ze ja tylko napisalem ze suby dedykowane dalyby znacznie lepszy bas i lepiej trzymalyby beat niz np. ten z g500/logow

zadne porownania nie byly tutaj celem jedynie wielcy urazeni nie wiadomo po co bronili przed nie wiadomo czym swoje glosniczki

rozmowy na temat tego co lepsze itp juz przeprowadzane byly w tym watku i nie ma sensu do tego wracac

Zgadzasz się zemną czy z schadow36 bo nieskumałem?? <_< B-) Edytowane przez Manamana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwne mam już nowy komplet przeszło 2tygodnie i narazie niemam powodów do narzekań, nic sie niedzieje mimo tyrania i nic nie wlai, trzeszczy itp w przeciwieństwie co było ostatnio na starym komplecie:/ czyżby te były bardziej wytrzymałe albo tamte były fabrycznie wadliwe:/ jeśli bedą grać tak jak grają i bedą bezawaryjne to o logach zapominam ale jeśli znowu się coś spieprzy to ostatni komplet sprowokuje osobiście do tego żeby się zepsuł i żeby została zwrócona mi kasa. Ale póki co zapowiada się dobrze i oby tak zostało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie związane z wyjściem słuchawkowym na pilocie:

Podłączając słuchawki sygnał poddawany jest takiej regulacji basu i sopranu jaka ustawiło się dla głośników czy sygnał jest "czysty" ??

Przymierzam się do zakupu tych głośników chcąc wykorzystac je do gier i filmów, do muzyki mam Sennheisery HD202 a niechciałbym za każdym razem bawić się w ustawienia basu i sopranu.

Pozdrawiam

Edytowane przez Grzechu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czysty możliwe że jest. Nie wiadomo co tam napędzać będzie te słuchawki. Na pewno nie będzie tak dobry jakby się podłaczyło do wzmacniacza przez gniazdko PHONES na to nie licz. Jeśli to HD202 bedziesz musiał chyba basa zmiejszać za każdym razem żeby głowy nie urwało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I rozumiem, że podczaś podłączenia słuchawek otrzymujemu dźwięk z takimi ustawieniami basu i sopranu jakie były ustawione dla całego zestawu?

Czy też kiedy podłączymy słuchawki mamy osobną kontrole nad tymi ustawieniami i odłączając słuchawki mamy poprzednie - niezmienione ustawienia dla całego zestawu 5.1??

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

 

Dawno mnie tu nie było i temacik już lekko zniknął ale powracam aby powiadomić ze moje Creatki znów się rozłączyły i co lepsze tylna lewa satelita poprostu niedziała:( A stało się to wszystko podczas słuchania muzy na full przez jakieś 30min. Ehh naprawdę niewiem co jest tego powodem:( ma ktoś jakieś pomysły?? czy to możliwe żeby satelita się spaliła??? i czy uznają to na gwarancji?? w końcu to nie moja wina bo po to jest ta skala głośności żeby z niej korzystać. proszę o wasze wypowiedzi bo naprawdę niewiem co w tym momencie zrobić. Pozdrawiam Damian.

Edytowane przez mlodygun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

 

Dawno mnie tu nie było i temacik już lekko zniknął ale powracam aby powiadomić ze moje Creatki znów się rozłączyły i co lepsze tylna lewa satelita poprostu niedziała:( A stało się to wszystko podczas słuchania muzy na full przez jakieś 30min. Ehh naprawdę niewiem co jest tego powodem:( ma ktoś jakieś pomysły?? czy to możliwe żeby satelita się spaliła??? i czy uznają to na gwarancji?? w końcu to nie moja wina bo po to jest ta skala głośności żeby z niej korzystać. proszę o wasze wypowiedzi bo naprawdę niewiem co w tym momencie zrobić. Pozdrawiam Damian.

Pewnie ci uznają to na gwarancji.Bo niby czemu mieliby nieuznać??Też słucham na pełnej głośności,raz myślałem że mi się subwoofer spalił ale dałem do znajomego elektryka/elektronika i naprawił mi w 15minut,rozkręcił i powiedział że były zimne luty czy cosik takiego,przylutował i działa dalej :rolleyes: .

 

Aha mam zamiar kupić kolumny,ale jeszcze nie teraz a jak będe miał kase,

 

Chciałem wam zaprezentować moje warianty,co otym myślicie??Kolumny do słuchania Muzyki mają być.Chciałbym aby miały bardzo dyskotekowy bass,i przy maksymalnej głośności bass był jak na dyskotece i grało jak na dyskotece,a nie piski,huk,łomot-Czyli Brzmienie Altusowe odpada!Chciałbym żeby jakość Bassu była conajmniej taka jaką mam teraz(G500)

Aha Subwoofer musi być bo słucham Muzy

Techno,Trance,Pop

 

 

Kolumny:

A.

http://www.allegro.pl/item172487673_audiom...e_kolumny_.html

Komentarz-Baaardzo mi się podobają

B.

http://www.allegro.pl/item174396885_koda_a..._fotomedia.html

Komentarz-Firma Uznana Ale Małe Głośniki

C.

http://www.allegro.pl/item171278478_komple...2_lata_gw_.html

Komentarz-Dobra Firma więc można się zastanowić

D.

http://www.allegro.pl/item175144758_komple...2_lata_gw_.html

Komentarz-j.w.

 

 

Subwoofer:

 

A.

http://www.allegro.pl/item174396859_koda_s..._fotomedia.html

Komentarz-Niewiem czy nie najlepsza cena/opłacalność

B.

http://www.allegro.pl/item174892102_magnat...fakt_gwar_.html

Komentarz-Ciekawy Subwoofer

C.

http://www.allegro.pl/item174396857_koda_s..._fotomedia.html

Komentarz-Lepsza Wersja Wariantu A

 

 

Wzmacniacz:

A.

http://www.allegro.pl/item174560718_pionee..._najtaniej.html

Komentarz-Mój Typ Baaaardzo mi się podoba z wyglądu jak i firma

B.

http://www.allegro.pl/item174275637_yamaha...c_kuj_pom_.html

Komentarz-2 miejsce tuż za pioneerem

C.

http://www.allegro.pl/item171045038_amplit...aktura_vat.html

Komentarz-Dla mnie zagadka

D.

http://www.allegro.pl/item171637176_koda_a...cja_kredyt.html

Komentarz-Podobno dobry ampli Kody(święto?)

 

 

Cena Całości około 2000-2600zł,

 

Z Góry Thx Za Odpowiedzi :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiec tak

nie kupuj nigdy audiomegi, to jest warsztatowy sprzet ktory ma wygladac a niegrac, nie dziwilbym sie gdyby g500 lepiej brzmialy

 

kody i jamo to w zasadzie kolumny kinowe ale do twoich zastosowan powinny starczyc :) mozesz sprobowac poszukac opini na www.audiostereo.pl

wzialbym na twoim miejscu pewnie

http://www.allegro.pl/item171278478_komple...2_lata_gw_.html

poniewaz maja wyzsza skutecznosc = latwiej wzmak je napedzi

-------------------------------------------------------------

sub s1000, w innym watku dalem ci linka do porownania v1 i v2

 

----------------

wzmacniacz

napewno odpusc sobie kode, slabowity i ogolnie bedzie ci basu na bank brakowalo

z zasady takie wzmaki sa slabsze od stereo wzmakow,

sony tez se odpusc

 

wiem ze duzo osob ma yamahe i sobie chwala

a patrzac na same parametry to yamaha tnie tego pionka = wzialbym yamache na twoim miejscu (tez dlatego ze wiecej mocy dostarczy)

 

----------------------------

i jak zawsze juz proponuje ci isc do sklepu i posluchac ;) bo wtedy napewno wybierzesz to co ci podpasuje ;)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ci uznają to na gwarancji.Bo niby czemu mieliby nieuznać??Też słucham na pełnej głośności,raz myślałem że mi się subwoofer spalił ale dałem do znajomego elektryka/elektronika i naprawił mi w 15minut,rozkręcił i powiedział że były zimne luty czy cosik takiego,przylutował i działa dalej :rolleyes: .

 

Witam ponownie! Dzisiaj dowiedziałem się że już teraz mogę ubiegać się o zwrot gotówki od sklepu Media Markt gdyż co z tego że oni dadzą mi 3 komplet jak pewnie znowu bedzie to samo. postanowiłem że kupie jednak logi z5500. Może tamte niebeda się tak pieprzyć:/ A właśnie dosłownie przed chwilą padła następna z satelit przy 7minutowym słuchaniu muzy na opór :/ i CREATIVE śmie nazywać ten modle dobrym sprzętem heh jak mają coś wypuszczać na rynek to niech najpierw dadzą mi do przetestowania a później produkują. Regularnie co miesiąc padają mi te głośniki. Pierwszy raz zakupiłem je 23grudnia 2006 i padły 21stycznia 2007. Oddałem na naprawę je 24stycznia z czego 31zostały wysłane do CREATIVE i 8lutego miałem je spowrotem. Licząc do wczoraj czyli do 12marca upłynęły 33dni. ehh zostawię to bez komentarza skoro co miesiąc mam wymieniać komplet na nowy to wole dołożyć i kupić mocniejszy, lepszy który nie będzie tak padał. Sami powiedzcie czy jest sens bawić się dalej z CREATIVE'm bo ja go niewidze. Pozdrawiam szczęśliwych użytkowników którym głośniczki grają do tej pory bez zarzutu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie! Dzisiaj dowiedziałem się że już teraz mogę ubiegać się o zwrot gotówki od sklepu Media Markt gdyż co z tego że oni dadzą mi 3 komplet jak pewnie znowu bedzie to samo. postanowiłem że kupie jednak logi z5500. Może tamte niebeda się tak pieprzyć:/ A właśnie dosłownie przed chwilą padła następna z satelit przy 7minutowym słuchaniu muzy na opór :/ i CREATIVE śmie nazywać ten modle dobrym sprzętem heh jak mają coś wypuszczać na rynek to niech najpierw dadzą mi do przetestowania a później produkują. Regularnie co miesiąc padają mi te głośniki. Pierwszy raz zakupiłem je 23grudnia 2006 i padły 21stycznia 2007. Oddałem na naprawę je 24stycznia z czego 31zostały wysłane do CREATIVE i 8lutego miałem je spowrotem. Licząc do wczoraj czyli do 12marca upłynęły 33dni. ehh zostawię to bez komentarza skoro co miesiąc mam wymieniać komplet na nowy to wole dołożyć i kupić mocniejszy, lepszy który nie będzie tak padał. Sami powiedzcie czy jest sens bawić się dalej z CREATIVE'm bo ja go niewidze. Pozdrawiam szczęśliwych użytkowników którym głośniczki grają do tej pory bez zarzutu.

Siema

Moje G500 Też Są Tyrane dniami i nocami,czasami wystawiam je nadwór żeby pooddychały świeżym morskim powietrzem a sąsiedzi z innego osiedla słyszeli Tiesto,Ale Popsuły mi się tylko raz ito nieznacznie a mam je już 8miesięcy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy te wasze wszystkei awarie g500 to na pewno ich wina? nie macie czasem jakichś przepięć w sieci , nie przetrwały jakiejś burzy itp? bo 3x to troche za dużo rozumiem jak ise raz zapsują ale 3x

Umnie się nie psują,raz się popsuły to dałem do elektryka i naprawił mi,wystarczyło coś tam przylutować,Qrde Mógł Mi Porobić Zdjęcia jak to wygląda w środku atakto lipa i niemam zdjęć :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w moim pierwszym zestawie sub nie dzialal od nowosci, drugi dziala jak narazie bez zarzutu jakies 2 miesiace, co kilka dni smiga na full przy dnb i daje rade, jedyna ich wada jest taka, ze szyba w drzwiach do pokoju drzy juz caly czas niezaleznie od tego jakiej muzyki slucham...

 

mowicie, ze do muzyki sie nie nadaja - tez tak twierdzilem na poczatku, slucham duzo dnb, ale slucham tez duzo rocka i metalu i wszystko jest kwestia ustawienia dzwieku w windzie, uzywam foobara + convolvera i niektore impulsy potrafia ZNACZACO zmienic dzwiek na plus :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy te wasze wszystkei awarie g500 to na pewno ich wina? nie macie czasem jakichś przepięć w sieci , nie przetrwały jakiejś burzy itp? bo 3x to troche za dużo rozumiem jak ise raz zapsują ale 3x

 

Gdzie ty zimą miałeś burze :lol: poza tym mam je podłączone pod listwę antyprzepięciową i zakłóceniową. Z instalacją elektryczną w domu mam wszystko oki bo jakby było inaczej to by przecież też padł komp. I nie zepsuły się 3razy tylko a może aż 2 i to dwa nowe komplety. Mam je podłączone pod SB Live 24bit 7.1 tak samo jak miałem podłączone t3000 i napewno nie jest to też wina karty dźwiękowej bo jakby tak było to padały by odrazu a nie po jakimś czasie. Poprostu te głośniki są wadliwe, mają błędy konstrukcyjne o czym pisane wcześniej i nie nadają się do ostrego słuchania muzy. Takie jest moje zdanie gdyż niemam argumentów na to żeby chwalić ten sprzęt. OK zgodzę się wymiatają w grach i filmach ale co do muzyki to jeśli full to tylko techno, manieczki, dramy itp. Każdy inny typ muzy na nich trzeszczy i trzeba odpowiednio wyregulować eQ a w przypadku rocka ginie cała dynamika dźwięku a jak słucha się na opór to słychać tylko jeden wielki hałas. Poza tym dźwięk wydobywający się z bass reflexu to jest poprostu jakaś p[omyłka. Niewiem czy tylko jest tak u mnie ale podejrzewam ze u wszystkich, że powietrze wylatujące z suba poprostu trzeszczy niszcząc cały bass przy słuchaniu rapu np. Niestety ale ja jestem zadowolony tylko z ich wyglądu ale jak mam patrzeć a nie ruszać to wole kupić brzydsze ale za to lepsze Logi i mieć spokój. Słuchałem ich u kumpla dziś rano i muszę przyznać choć audiofilem nie jestem że dźwięk sporo się różni niż ten wydobywajacy się z G500. Może dlatego ze sub robi więcej dynamiki z dźwięku i może dlatego że jest ten dekoder ale moim zdaniem warto dać te 1200zł mimo ze to plastik a nie sprasowane wióry z drzewa wzięte z tartaku jak jest w przypadku kolumn. Za ta cenę nikt nie kupi równie mocnego i dobrego zestawu 5.1 a Logi są w swojej klasie wg mnie są najlepsze. Co z tego że dacie mi zaraz sporo linków do kolumn i amplitunerów skoro za 1200zł a nawet te 1800zł będzie to słabiutkie w porównaniu do z5500. Ale mniejsza już o to myśle że wkrótce stane sie szczęśliwym posiadaczem logów i chciałbym zeby z nimi nie było tyle problemu co mam teraz z G500.

 

Pozdrawiam posiadaczy obu zestawów!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ty zimą miałeś burze :lol:

Ja miałem :-P

poza tym mam je podłączone pod listwę antyprzepięciową i zakłóceniową. Z instalacją elektryczną w domu mam wszystko oki bo jakby było inaczej to by przecież też padł komp. I nie zepsuły się 3razy tylko a może aż 2 i to dwa nowe komplety. Mam je podłączone pod SB Live 24bit 7.1 tak samo jak miałem podłączone t3000 i napewno nie jest to też wina karty dźwiękowej bo jakby tak było to padały by odrazu a nie po jakimś czasie. Poprostu te głośniki są wadliwe, mają błędy konstrukcyjne o czym pisane wcześniej i nie nadają się do ostrego słuchania muzy. Takie jest moje zdanie gdyż niemam argumentów na to żeby chwalić ten sprzęt.

Hmmm to chyba jestem szczęśliwym posiadaczem wyjątkowego egzemplarza, który od pół roku się nie zwalił, a gra sporo bo praktycznie cały czas jak jestem w domu

OK zgodzę się wymiatają w grach i filmach ale co do muzyki to jeśli full to tylko techno, manieczki, dramy itp. Każdy inny typ muzy na nich trzeszczy i trzeba odpowiednio wyregulować eQ a w przypadku rocka ginie cała dynamika dźwięku a jak słucha się na opór to słychać tylko jeden wielki hałas. Poza tym dźwięk wydobywający się z bass reflexu to jest poprostu jakaś p[omyłka. Niewiem czy tylko jest tak u mnie ale podejrzewam ze u wszystkich, że powietrze wylatujące z suba poprostu trzeszczy niszcząc cały bass przy słuchaniu rapu

Narzekanie na G500, że słabo sobie radzą z muzyką to tak jak narzekanie na traktor, że nie nadaje się do wyścigów. Przecież nie do tego zostały stworzone dlatego też przy muzyce sub po prostu się gubi i wydaje dziwne dźwięki... Tak BTW to zawsze myślałem, że Manieczki to po PGR'owska wioska pod Poznaniem, a nie gatunek muzyki no ale jak widać człowiek się całe życie uczy :lol2:

 

Na koniec dodam, że jak tylko znajdę jakiś dobry zestaw stereo z aktywnymi kolumnami to od razu sprzedaje G500 bo już się chyba starzeje i w gry gram coraz mniej ;)

 

Pozdr.

Edytowane przez -=KAX=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie!

 

Napisze rozwiązanie mojej sprawy z głośnikami bo być może komuś się to przyda na przyszłość. Wiec tak zawiozłem je dzisiaj do Media Markt w Łodzi i walczyłem jak tylko mogłem o zwrot pieniędzy ale niestety nic z tego. Media Markt ma podpisana umowę z pośredniczą firmą AB która zajmuje się naprawami wymianami itp. Gdyby miała bezpośrednio z CREATIVE’m byłby mniejszy problem. Takto znów otrzymam głośniki a nie zwrot gotówki gdyż to akurat nie jest możliwe w tym przypadku. Mimo ze broniłem się prawami konsumenta to i tak nic mi to nie dało. Zwrotu pieniędzy nie dostane a jeśli już to nowe głośniki. Co najlepsze razem z panią która obsługiwała serwis sprawdziłem listę osób które oddały już te głośniki do naprawy i co się okazało jestem tylko ja i jakiś jeden klient wpisany w rejestr. Czyli wychodzi na to ze to tylko mi padają te głośniki tak często i pani zaproponowała sprzedać mi nowy zestaw lub tyrać i przyjeżdżać co miesiąc żeby wymieniać na nowy. Oczywiście znów musze czekać ponad 2tygodnie na nowy komplet. Oni nie mogą tego sprzedać na sklepie zestawu który otrzymają gdyż mimo że głośniki będą nowe mają w papierach wpisane „sprzęt serwisowy” i gdyby sprzedali coś takiego klientowi a jemu by się coś zepsuło przy nich i dowiedziałby się że to sprzęt serwisowy mógłby zaskarżyć Media Markt o to że nie wywiązali się z warunków umowy (kupując towar zawiera się umowę ze sprzedającym dla tych którzy nie są wtajemniczeni) i sprzedali naprawiany towar mimo ze on był nowy. Dlatego też niemogą zwrócić mi gotówki i pani obsługująca zaproponowała że skoro sprzęt nie wytrzymuje moich oczekiwań to albo skontaktować się z CREATIVE Polska i wyjaśnić zaistniałą sytuacje przy czym pewnie CREATIVE zaproponowałby wymianę sprzętu na lepszy z dopłatą, lub sprzedać komuś komu te głośniki by wystarczały. I tak właśnie myślę czy nie sprzedać ich na allegro bo wkońcu to i tak będzie nowy sprzęt. Na razie chyba poczekam na nowy komplet jeśli on znów padnie to 4 komplet który otrzymam sprzedam z jakąś stratą bo pewnie już nie dostane 629zł i dołożę resztę kasy i kupie Logi. Jeśli ktoś byłby zainteresowany to za ok 600zł mogę sprzedać.

Ehh czasami nawet prawo człowiekowi nie pomoże….

 

Pozdrawiam wszystkich posiadaczy i nie życzę nikomu takich sytuacji. Na pewno będę odwiedzał jeszcze ten temat.

Edytowane przez mlodygun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mlodygun moim zdaniem to ty zabardzo je katujesz :P ja raz tylko słuchałem na maks jakis 5 min. według mnie graja w miare czysto do 3/4 skali czyli tak 4,5 kreski :D wiec nie ma co słuchac na makstymalnej głosnoci według mnie, ja swoje mam juz prawie rok i jak narazie jest wszystko wporzadku. A tak wogóle to ile creative daje na nie gwarancji 2 lata ??

Edytowane przez Maciek06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie!

 

Napisze rozwiązanie mojej sprawy z głośnikami bo być może komuś się to przyda na przyszłość. Wiec tak zawiozłem je dzisiaj do Media Markt w Łodzi i walczyłem jak tylko mogłem o zwrot pieniędzy ale niestety nic z tego. Media Markt ma podpisana umowę z pośredniczą firmą AB która zajmuje się naprawami wymianami itp. Gdyby miała bezpośrednio z CREATIVE’m byłby mniejszy problem. Takto znów otrzymam głośniki a nie zwrot gotówki gdyż to akurat nie jest możliwe w tym przypadku. Mimo ze broniłem się prawami konsumenta to i tak nic mi to nie dało. Zwrotu pieniędzy nie dostane a jeśli już to nowe głośniki. Co najlepsze razem z panią która obsługiwała serwis sprawdziłem listę osób które oddały już te głośniki do naprawy i co się okazało jestem tylko ja i jakiś jeden klient wpisany w rejestr. Czyli wychodzi na to ze to tylko mi padają te głośniki tak często i pani zaproponowała sprzedać mi nowy zestaw lub tyrać i przyjeżdżać co miesiąc żeby wymieniać na nowy. Oczywiście znów musze czekać ponad 2tygodnie na nowy komplet. Oni nie mogą tego sprzedać na sklepie zestawu który otrzymają gdyż mimo że głośniki będą nowe mają w papierach wpisane „sprzęt serwisowy” i gdyby sprzedali coś takiego klientowi a jemu by się coś zepsuło przy nich i dowiedziałby się że to sprzęt serwisowy mógłby zaskarżyć Media Markt o to że nie wywiązali się z warunków umowy (kupując towar zawiera się umowę ze sprzedającym dla tych którzy nie są wtajemniczeni) i sprzedali naprawiany towar mimo ze on był nowy. Dlatego też niemogą zwrócić mi gotówki i pani obsługująca zaproponowała że skoro sprzęt nie wytrzymuje moich oczekiwań to albo skontaktować się z CREATIVE Polska i wyjaśnić zaistniałą sytuacje przy czym pewnie CREATIVE zaproponowałby wymianę sprzętu na lepszy z dopłatą, lub sprzedać komuś komu te głośniki by wystarczały. I tak właśnie myślę czy nie sprzedać ich na allegro bo wkońcu to i tak będzie nowy sprzęt. Na razie chyba poczekam na nowy komplet jeśli on znów padnie to 4 komplet który otrzymam sprzedam z jakąś stratą bo pewnie już nie dostane 629zł i dołożę resztę kasy i kupie Logi. Jeśli ktoś byłby zainteresowany to za ok 600zł mogę sprzedać.

Ehh czasami nawet prawo człowiekowi nie pomoże….

 

Pozdrawiam wszystkich posiadaczy i nie życzę nikomu takich sytuacji. Na pewno będę odwiedzał jeszcze ten temat.

ja kiedyś miałem 3 zestawy p5800 (tzn 3 razy sie popsuły i 3 razy dostałem nowe). W media markt jest tak, że jak masz nowy zestaw, to chyba można do 14 dni go oddać jeśli nie spełnia Twoich oczekiwań ;) Przynajmniej kiedyś tak było i mi oddali kase. Ale od tego czasu nigdy wiecej nie tkne sie niczego od creative ;)

 

ps. nie oddali mi kasy, tylko bon na wartość tych głośników a dopiero później wymieniłem się nim z kimś, za gotówke

Edytowane przez DiJo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mlodygun moim zdaniem to ty zabardzo je katujesz :P ja raz tylko słuchałem na maks jakis 5 min. według mnie graja w miare czysto do 3/4 skali czyli tak 4,5 kreski :D wiec nie ma co słuchac na makstymalnej głosnoci według mnie, ja swoje mam juz prawie rok i jak narazie jest wszystko wporzadku. A tak wogóle to ile creative daje na nie gwarancji 2 lata ??

No dostałem 2latka na nie a jak będę je tak odwoził to nieograniczona bo z każdymi głośnikami przychodzi nowa gwarancja :lol: ehh pewnie masz racje z tym katowaniem. Poprostu nie są one dla mnie, już się napaliłem na logi chociaż wiem ze to też niejest rewelacja w jakości dźwięku audiofilskiego ale ja audiofilem niejestem, moi znajomi też nie także mi to wystarczy narazie, później jak zmienie mieszkanko to pomyśle nad jakimś zestawem kolumn 5.1. jak mi oddadzą to tyram ostatni komplet Createk oddaje i ten nowy który otrzymam sprzedam na allegro, nawet go nie otworze. Pewnie właśnie tak wystawie je od 550zł. Ale to pewnie nastąpi około maja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak powracając do Twego tematu katowania głośniczków – tego zestawu creatiwa to zastanów się nad tym że każde głośniki trzeba najpierw rozgrzać by się dostosowały do pracy. Nie będę wnikał w szczegóły ale chodzi o ułożenie się bodajże cewki a jak wiadomo każdy głośnik takową ma. Czy to satelita czy też subwoofer ..

Więc jak będziesz miał następny zestaw głośniczków to rozgrzej je najpierw na niższym splu a później po powiedzmy 2-3 dniach wygrzewania głośniczków zwiększaj głośność może to pomoże... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem ze to też niejest rewelacja w jakości dźwięku audiofilskiego ale ja audiofilem niejestem

Do średniej jakości to temu brakuje tyle że ho ho a ty mówisz o jakościach audiofilskich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak powracając do Twego tematu katowania głośniczków – tego zestawu creatiwa to zastanów się nad tym że każde głośniki trzeba najpierw rozgrzać by się dostosowały do pracy. Nie będę wnikał w szczegóły ale chodzi o ułożenie się bodajże cewki a jak wiadomo każdy głośnik takową ma. Czy to satelita czy też subwoofer ..

Więc jak będziesz miał następny zestaw głośniczków to rozgrzej je najpierw na niższym splu a później po powiedzmy 2-3 dniach wygrzewania głośniczków zwiększaj głośność może to pomoże... :D

Ten komplet który dostane to ja specjalnie skatuje bo mi obiecali już Logi :) i nawet w Łodzi znalazłem za 1190zł nowe także jest okazja. a poza tym 2-3dni nawet tydzień to nie nawalełem odrazu na ful tylko tak na max 3 kreski bo wiem że sprzęt się musi dotrzeć. Niestety i to nie pomogło ;)

 

 

 

 

Do średniej jakości to temu brakuje tyle że ho ho a ty mówisz o jakościach audiofilskich.

no nieznam się na jakościach audiofilskich także sorki mi wystarczy to co mam i więcej narazie nie potrzebuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro tak to faktycznie nie ma co ich oszczędzać:)

Miłego katowania więc..

 

Tylko jak sąsiedzi wytrzymują??

 

Przecież cicho to one nie grają... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro tak to faktycznie nie ma co ich oszczędzać:)

Miłego katowania więc..

 

Tylko jak sąsiedzi wytrzymują??

 

Przecież cicho to one nie grają... :P

 

Cicho oe nie grają ale glośno też nie :P na szczęście mam zaprzyjaźnionego kumpla pode mną (mieszkam na 4piętrze) także jest looz tylko oczywiście nie nawalam muzy na ful po nocach tylko w normalnych godzinach dziennych. Podobno najlepszy efekt jest jak ja mam otworzone okno w pokoju, słucham głośno i niżej u kumpla słychać sam bas a jak się otworzy okno to słychać z echem całą resztę.

 

Ehh popieram zdanie audiofilii na ten temat ale jeśli nie chodzi o sprzęt nieaudiofilski to bardziej wole rozmawiać z tymi co posiadają takowy zwykły i którym narazie taki wystarczy :rolleyes:

Pozdro chłopaki! ;)

Edytowane przez mlodygun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...