Skocz do zawartości
Iczka

Psycholożnia

Rekomendowane odpowiedzi

Own, to z szynką mnie rozwaliło.

Fajna strona, schludna i w miarę przejrzysta, co się ceni.

Miałbym tylko jedną uwagę- jeżeli się da, spróbuj teksty pokroić, wyświetlać tylko wstęp do nich na głównej stronie, a resztę po kliknięciu na link ("czytaj więcej" jak w joemonster, onecie, głównej stronie ppc, czy gdziekolwiek indziej). Chyba by fajniej było, bo faktycznie nadmiar tekstu przeraża ;)

 

SlowsilVa: Jin* sobie sam tę gwiazdkę dodał, bo oryginalne jin było zajęte. I pewnie nikt by na to uwagi nie zwrócił, gdyby on sam nie zaczął zwracać na to uwagi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i było by już barodz spoko.. gdyby przy krótkim intzrez pojawiały sie obrazki w jakiś sposób związane z textem :) tzn jedna ikonka.. najlepiej zrobiona własnoręcznie aparatem i utrezymana w jednej tonacji ze stroną...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za opinie i sugestie :) Planuję przenieść tą moją twórczość na własną stronę i wtedy na pewno wezmę pod uwagę Wasze rady dotyczące wyglądu. Tymczasem zapraszam do czytania ;) Im więcej odwiedzających tym bardziej mi pomagacie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy się zachwycają. Ja Cię skrytykuję!!! :D Ameryki tymi tekstami nie odkrywasz. Każdy człowiek, który ma równo pod sufitem, myśli trzeźwo i ma wypracowany(lub w trakcie) światopogląd,(czyli np. Ja ;) ) odbierze te przemyślenia jako płytkie, dotykające tylko wierzchołka góry lodowej, nie zagłębiając się w jej głąb, gdzie znajduje się prawdziwy "święty gral". Rozumiem, że są one celowo tak napisane, aby skłonić odbiorcę do własnych refleksji, ale niektórzy mogą czuć się nieusatysfakcjonowani(uff... jaki długi wyraz) i po prostu już więcej nie wrócić.

Ale......... Ogólnie może być, 99% ludzi będzie usatysfakcjonowanych.

 

P.S Pewnie nie tylko ja nie lubię czytać tekstów osoby "anonimowej". Jakieś info o sobie w stylu: co robisz na codzień, w jakim celu powstają te teksty, zdjęcie itp. Takie informacje by się przydały, dobrze coś wiedzieć o osobie, której twórczość czytuje się co kilka dni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieo- jest dokładnie tak jak napisałeś. Gdybym wgłębiła się bardziej temat to pewnie wkradłyby się tam moje osoboste poglądy, a tego chciałabym uniknąć. Myślę, że wielu ludzi po prostu się nie zastanawia nad tymi sprawai o któych piszę, a szkoda, bo są one istotne, a nawet jeśli ktoś uważa inaczej to mogą skłonić do osobistej reflekcji. Chciałabym, aby każdy wyciągnął własne wnioski z tego co tam jest napisane. Oczywiście, ludzie tacy jak Ty nie potrzebują takiej stymulacji aby zacząć myśleć o tym i owym. Smutna rzeczywistość niestety wygląda tak, że wielu po prostu nie ma czasu na to, aby zastanawiać się nad sensem życia...

 

Informacje o sobie zamieszczę tam jak tylko bedę wiesziała jak to zrobić... :/

 

Tymczasem mogę napisać, ze jestem studentką UŚ na kierunku psychologia oraz zintegrowana edukacja wczensoszkolna z wychowaniem przedszkolnym. Interesuje mnie psychologia miłości i temu tematowi chciałabym poświęcić moją pracę magisterską. Zdjęcie znajdziecie w avatarze ;)

 

Dzięki za krytykę :>

Edytowane przez Iczka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odbierze te przemyślenia jako płytkie, dotykające tylko wierzchołka góry lodowej, nie zagłębiając się w jej głąb, gdzie znajduje się prawdziwy "święty gral"

co nie zmienia faktu ze fajnie sie je czyta:> sa taka odskocznia od codziennosci i wprowadzaja filozoficzny nastroj:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...