Skocz do zawartości
tomasir

Odblokowanie mnożnika w durniu na stałe.Podejmie się ktoś?

Rekomendowane odpowiedzi

Wkurza mnie już odblokowywanie mojego durnia olówkiem.Używałem ołówka 4b.Ostatnio ciągle jest problem który miałem na początku.Po odblokowaniu mój dureń 1000 widziany jest jako 1100.I po kilku-kilkunastu godzinach pracy odmawia posłuszeństwa.Wczoraj więc wygumowałem ołówek i wszystko chodzi teraz na 115x10.Dureń ma bardzo delikatnie ukruszony rdzeń ale skoro mam już coopershima to chyba nic mu nie grozi(wszystko pracuje jak trzeba).

A więc tak :

1)polećcie mi sposób odblokowania na stałe mnożnika(lutowanie odpada).

2)zlecę komuś to działanie.Oczywiście ryzyko ponosi wykonawca.Zapłata do uzgodnienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez to nie problem!

Kupujesz w sklepie elektronicznym paste to laczenia sciezek na plytkach drukowanych, albo ogrzewanych tylnich szybach samochodow. Bierzesz na szpilke lub cos innego cienkiego i laczysz mostki. Ja tak mam na 2 durniach i wszystko gra. Nie probowalem tego narazie scierac, bo chyba musialbym nozem zeskrobac.

Po co placic jesli mozna samamu? A nie jest wcale trudno!

A ile radochy ze sie udalo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez to nie problem!

Kupujesz w sklepie elektronicznym paste to laczenia sciezek na plytkach drukowanych, albo ogrzewanych tylnich szybach samochodow. Bierzesz na szpilke lub cos innego cienkiego i laczysz mostki. Ja tak mam na 2 durniach i wszystko gra. Nie probowalem tego narazie scierac, bo chyba musialbym nozem zeskrobac. 

Po co placic jesli mozna samamu? A nie jest wcale trudno!

A ile radochy ze sie udalo!

Wiem że radość jak się uda.Gorzej jak się nie uda!!!A właśnie dlatego wolę "zepchnąć"odpowiedzialność na kogoś innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie już odblokowywanie mojego durnia olówkiem....

A więc tak :

1)polećcie mi sposób odblokowania na stałe mnożnika(lutowanie odpada).

2)zlecę komuś to działanie.Oczywiście ryzyko ponosi wykonawca.Zapłata do uzgodnienia.

jak chcesz to wpadnij do Warszawy - namaluje mostki lakierem akrylowym przewodzacym prad Electon 40AC - powiedzmy za jakies 2-3 browarki :lol:

a tak na powaznie to kup sobie taki lakier - nie jest drogi i sam namaluj mostki - chyba ze jestes alkoholikiem i trzesa sie Tobie lapska ... (ale skoro malowales olowkiem to dasz rade) - jak cos nie wyjdzie to uzyj zmywacz do paznokci i sprobuj jeszcze raz :idea:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że radość jak się uda.Gorzej jak się nie uda!!!A właśnie dlatego wolę "zepchnąć"odpowiedzialność na kogoś innego.

No to zamaluj ołówkiem i zaklej to np. taśmą bezbarwną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomasir nie przesadzaj! To nie bomba ze ma sie nie udac i juz nasteonego razu nie bedzie :lol:

Zrob jak radzi kolega, pomaluj lakierem, zawsze mozna go zmyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[

jak chcesz to wpadnij do Warszawy - namaluje mostki lakierem akrylowym przewodzacym prad Electon 40AC - powiedzmy za jakies 2-3 browarki  :lol: 

a tak na powaznie to kup sobie taki lakier - nie jest drogi i sam namaluj mostki - chyba ze jestes alkoholikiem i trzesa sie Tobie lapska ... (ale skoro malowales olowkiem to dasz rade) - jak cos nie wyjdzie to uzyj zmywacz do paznokci i sprobuj jeszcze raz  :idea:

Ile za taki lakier?

A co do nie udawanie się to kuna już mnie w<span style="color:red;">[ciach!]</span>.... to zamalowywanie.malowałem juz z 5 razy.A tylko raz było 100 % tak jak trzeba.Teraz już szybko poznaje czy jest dobrze zamalowany zcy nie.Bo jak zamoaluje i go wykrywa jako 1100 to jest coś źle.A może jednak jest ktoś w Krakowie kto się podejmie tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile za taki lakier?

w sklepie wysylkowym 4MAX - kosztuje 23zl

ja kupilem w sklepie za 20zl - wiec kopnij sie do kilku sklepow elektronicznych (chyba sa takie w Krakowie), gdzies na pewno beda mieli :idea:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ile za taki lakier?

w sklepie wysylkowym 4MAX - kosztuje 23zl

ja kupilem w sklepie za 20zl - wiec kopnij sie do kilku sklepow elektronicznych (chyba sa takie w Krakowie), gdzies na pewno beda mieli :idea:

A może ma ktośtaki w Krakowie bo wydawanie 20 PLN na jedno zamalowywanie mi sie jakoś nie widzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ile za taki lakier?

w sklepie wysylkowym 4MAX - kosztuje 23zl

ja kupilem w sklepie za 20zl - wiec kopnij sie do kilku sklepow elektronicznych (chyba sa takie w Krakowie), gdzies na pewno beda mieli :idea:

A może ma ktośtaki w Krakowie bo wydawanie 20 PLN na jedno zamalowywanie mi sie jakoś nie widzi.

ale sknera jesteś :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ile za taki lakier?

w sklepie wysylkowym 4MAX - kosztuje 23zl

ja kupilem w sklepie za 20zl - wiec kopnij sie do kilku sklepow elektronicznych (chyba sa takie w Krakowie), gdzies na pewno beda mieli :idea:

A może ma ktośtaki w Krakowie bo wydawanie 20 PLN na jedno zamalowywanie mi sie jakoś nie widzi.

ale sknera jesteś :?

SKNERA??!!

Jak byś musiał ze swojej kasy na komputer łożyć to też byś się zastanawiał nad wydawaniem kasy.Niedawno zmieniłem procka i płytę,kupiłem coopershima i arctic silver 3.A to i tak był dla mnie spory wydatek.Więc wolę rozsądnie wydawać pieniądze!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim skromnym zdaniem to dokładnie zamaluj ołówkiem, zaklej taśmą bezbarwną i powimmo być OK. U mnie tak działa już ponad rok i procek był wiele razy wyciągany, a taśma trzyma :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

ale sknera jesteś :?

SKNERA??!!...

tak dokladnie - jestes sknera :o - tu zalujesz 20 zlociszy na lakier, a w poscie o podkrecaniu karty graficznej chcesz kupowac jakies wiatraki i inne duperele do "tandety" jaka jest TNT2 M64 8O

 

BTW przeciez niedawno chciales placic z malowanie mostkow - wiec co raz sknerzysz, a raz szastasz forsa, poza tym za ta usluge zaplacilbys tyle samo co kosztuje ten lakier :idea:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem jak można źle zamalować ołówkiem. Ja zamalowałem ołowkiem 2b jakieś 3 miechy temu i nawet nie zklejałem tasmą. Wszystko działa bez problemu. Innym ołówkowa metoda też sie sprawdza. Trzeba to pożadnie zrobić i urzyć dobrego ołówka a nie jakiś chinski shit za 15 gr co pewnie z grafitem ma mało wspólnego :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qp najmniejszy lakier jaki znajdziesz w sklepie elektronicznym, w wawie takie male cus kosztuje 3 zeta, a starczy ci do konca zycia, a co do olowkow, to zalezy od olowka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powienienes zajechac proca grafitem i zakleci jak mowia moim zdaniem a sama operacja..nie za trudna...nic spitolic raczej sie nie da bo sie nie spali a lakier czy cos innego zawsze acetonem myk i juz :) ja mam zestawem do naprawy ogrzewania szyb samochodowych idziala :) i taki off topic na moim xp 1700+ po zamalowaniu mam tylko o jeden mnoznik wiecej znaczy 12x czemu?

zle zamalowane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie malowalem mostkow ale za 200pln- to takie zabezpieczenie jakby sie nie udalo- zamaluje :D.

 

A tak naprawde pokombinuj troche, bo jakos nie widze osoby ktora by zamalowala komus te mostki na wlasne ryzyko za frajer. Ten lakier wyjdzie Cie napewno taniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CZy jeśli na proca da się taśmę klejąćą, to ona się nie przypali :?: Przecież tam są powiedzmy "duże" temperatury :?: Jak to jest u was :?: Używcie jakiejś eXtra taśmy :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CZy jeśli na proca da się taśmę klejąćą, to ona się nie przypali :?: Przecież tam są powiedzmy "duże" temperatury :?: Jak to jest u was :?: Używcie jakiejś eXtra taśmy :?:

Nie przypali się :) Temperatury są duże ale nie tam gdzie będzie taśma

Ja mam na stałe Elpoxem 15 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie już odblokowywanie mojego durnia olówkiem.Używałem ołówka 4b.Ostatnio ciągle jest problem który miałem na początku.Po odblokowaniu mój dureń 1000 widziany jest jako 1100.I po kilku-kilkunastu godzinach pracy odmawia posłuszeństwa.Wczoraj więc wygumowałem ołówek i wszystko chodzi teraz na 115x10.Dureń ma bardzo delikatnie ukruszony rdzeń ale skoro mam już coopershima to chyba nic mu nie grozi(wszystko pracuje jak trzeba).

A więc tak :

1)polećcie mi sposób odblokowania na stałe mnożnika(lutowanie odpada).

2)zlecę komuś to działanie.Oczywiście ryzyko ponosi wykonawca.Zapłata do uzgodnienia.

Zalutuj stopem Wood'a topi się on jeżeli dobrze pamiętam w temp 63 *C. no i jest to metal więc "przyklei " się do mostków lepiej niż grafit z ołówka i prad tez lepiej przewodzi. A jak by co to można łatwo usunąć. Wystarczy wsadzić proca do szklanki z wodą 65 *C (AMD chyba tyle wytrzyma) i po ptokoch

koszt 25 zł za 100g - starzy na wiele durniów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalutuj stopem Wood'a topi się on jeżeli dobrze pamiętam w temp 63 *C. no i jest to metal więc "przyklei " się do mostków lepiej niż grafit z ołówka i prad tez lepiej  przewodzi. A jak by co to można łatwo usunąć. Wystarczy wsadzić proca do szklanki z wodą 65 *C (AMD chyba tyle wytrzyma) i po ptokoch

koszt 25 zł za 100g - starzy na wiele durniów

Tak przy okazji - miales kiedys tym stopem przykleic radiator - bawiles sie w to ???

 

Gdzie takie cos mozna kupic???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem jak można źle zamalować ołówkiem. Ja zamalowałem ołowkiem 2b jakieś 3 miechy temu i nawet nie zklejałem tasmą. Wszystko działa bez problemu. Innym ołówkowa metoda też sie sprawdza. Trzeba to pożadnie zrobić i urzyć dobrego ołówka a nie jakiś chinski shit za 15 gr co pewnie z grafitem ma mało wspólnego  :P

Widać dużo zależy od ołówka.Mój widocznie szybko się wykruszał

Czy nie ma tutaj naprawdę ludzi z Krakowa?!  

Szkoda mi gościa  przecież to taka banalna operacja... :P

To że banalna to ku..a wiem bo już kilka razy to malowałem.Ale też bycię chyba denerwowało że jak zamalujesz zmkniesz kompa a on za 2 dni ci odmówi posłuszeństwa.Pewno trochę grafitu się wykruszyło i komp nawet nie chce się podnieść.No to ja znowu maluje i za dzień czy 2 mam to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powienienes zajechac proca grafitem i zakleci jak mowia moim zdaniem a sama operacja..nie za trudna...nic spitolic raczej sie nie da bo sie nie spali a lakier czy cos innego zawsze acetonem myk i juz :) ja mam zestawem do naprawy ogrzewania szyb samochodowych idziala :) i taki off topic na moim xp 1700+ po zamalowaniu mam tylko o jeden mnoznik wiecej znaczy 12x czemu?

zle zamalowane?

Ja miałem podobnie.Jak żle zamalowałem to nie łapało mi połówek mnożników tj. np 7,5, 8,5 itp.

Więc zamaluj ponownie i problem powienien zniknąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra tomasir! Przyjezdzaj do Lodzi. Zamaluje Ci to za darmo.

Ciekawe czy Ci sie to oplaca....

:D :D :D

To juz wolę kupic za kilka złotych ten lakier elektro-przewodzący i nadtargać ponownie moje i tak marne już nerwy.A odnośnie wyników to potem przedstawie.

Jeszcze mi tylko napiszcie czy każdy taki lakier się da zmywaczem to paznokci zmyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...