Skocz do zawartości
zwierzak07

Czym To Wyczyścić?

Rekomendowane odpowiedzi

Kuoiłem aparat w czwartek a przez weekend bylem na imprezie ktora odbywala sie na swiezym powietrzu i strasznie sie kurzylo.Teraz nie chce sie otwierac przeslona obiektyw,dopiero jak rusze ja palcem to sie otwiera.Moje pytanie jak w temacie??Czy moze oddac go do serwisu i udawac ze nie wiem co sie stalo?? <_<

Edytowane przez zwierzak07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi mój aparat spadł na piasek, dostała się masa ziarenek, i obiektyw się nie zamykał, do tego aparat nie mógł ruszać obiektywem - więc nie łapał ostrości.

 

Poszedłem do serwisu, udałem głupka i wymienili od ręki na nowy. Miałem farta chyba, ale ważne że teraz działa bezbłędnie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wymienią mi odsyłają mnie do serwisu do warszawy.A u fotografa dowiedziałem się że to jest raczej do naprawy a nie zabrudzone że w canonach to sie często psuje.Co mnie podkusiło żeby go kupować zasrany Canon. :angry:

Posieszę Cię - każdy tak mówi. Przyniesiesz mu Canona to powie, że to się często psuje w Canonach. Przyniesiesz Nikona - to że to się psuje często w Nikonach, Fuji tak samo, Sony tak samo itp itd. WIem to z włąsnego doświadczenia - wierz mi. :) Więc nie słuchaj się jakiegoś kretyna, bo takie rzeczy zdarzają się w każdym aparacie ;) Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posieszę Cię - każdy tak mówi. Przyniesiesz mu Canona to powie, że to się często psuje w Canonach. Przyniesiesz Nikona - to że to się psuje często w Nikonach, Fuji tak samo, Sony tak samo itp itd. WIem to z włąsnego doświadczenia - wierz mi. :) Więc nie słuchaj się jakiegoś kretyna, bo takie rzeczy zdarzają się w każdym aparacie ;) Pozdrawiam.

Moze i tak ale wk...ia mnie to ze nowy aparat mam kilka dni i juz cos sie dzieje Edytowane przez zwierzak07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tluste plamy - ciezko widze.

Do kurzu - delikatny pedzelek.

Że tłuste palmy nie to wiem ale pytam o przeslone czy da rade to wydmuchac a przy okazji nic nie zepsuje

Nie chce sie rozstawac z nowymn aparatem na 2 tygodnie jak pojedzie do serwisu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że tłuste palmy nie to wiem ale pytam o przeslone czy da rade to wydmuchac a przy okazji nic nie zepsuje

Nie chce sie rozstawac z nowymn aparatem na 2 tygodnie jak pojedzie do serwisu

No nie zartuj sprezonym powietrzem chcesz elektronike czyscic?? No bez przesady. Mozesz uszkodzic matryce co bedzie duzym kosztem, lepiej oddaj aparat do serwisu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...