Skocz do zawartości
EMENTALER

Wybór Karty Muzycznej

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

Od pewnego czasu jestem posiadaczem płyty głównej Abit AN7 ze zintegrowanym 6 kanałowym dźwiękiem.

Ostatnio nasunął mi się pomysł, aby to zmienić.Chciałem dokupić sobie jakąś dobrą kartę muzyczną do 100 zł, jednocześnie przebijającą tą, która integruje się z płytą.Mam pewien dylemat dotyczący karty w takim przedziale cenowym. :sad: W tym momencie zdaje się na was, zgromadzonych na tym forum, abyście pokierowali mnie we właściwym kierunku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam SB Live! 24Bit ;)

Jestem jej posiadaczem od 1,5 roku i dźwięk jest na na dobrym poziomie. Oczywiście żadna karta zintegrowana nie może się jej równać.

W jakóści dźwięku nie ustępuje Audigy 2 (w normalnym odsłuchu muzyki: mp3...), ale jak używasz EAX w gierkach to nie polecam bo ona go obsługuje jedynie programowo i to dodatkowo obciąża procka :( (jak dużo grasz z EAXem to polecam Audigy 2 ZS lub Audigy 4)

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bede dopiero je mial.

 

Ooo na pewno odczujesz rużnice w jakości dźwięku icon_wink2.gif

Co do tego nie jestem do końca przekonany.

Kilka dni temu rozmawialem z moim kumplem, ktory mi powiedzial, że musze mies pelny zestaw 7.1, aby odczuc roznice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ze wejde w topic, ale rowniez mam podobny problem jak kolega.

Mam glosniki Geniusa SW 5.1 Home Theater i karte dzwiekowa zintegrowana z Asusem a8n-e ;)

Czy karta : http://allegro.pl/item115295668_karta_dzwi...udigy_2_zs.html bedzie dobra? Czy moze audigy 4, albo x-fi ? Co jest najlepsze przy cena/jakosc ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ze wejde w topic, ale rowniez mam podobny problem jak kolega.

Mam glosniki Geniusa SW 5.1 Home Theater i karte dzwiekowa zintegrowana z Asusem a8n-e ;)

Czy karta : http://allegro.pl/item115295668_karta_dzwi...udigy_2_zs.html bedzie dobra? Czy moze audigy 4, albo x-fi ? Co jest najlepsze przy cena/jakosc ?

X-Fi do tych głośników sobie odpuść. X-Fi to dobra karta ale na tym sprzęcie nie rozróżnisz jej od Audigy 4 OEM .

 

ps. Audigy 2 ZS będzie bardzo dobra ( nawet lepiej ) i w sumie te 30 PLN warto dopłacićc do 4 oem i kupić 2 ZS

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...