Skocz do zawartości
lifanek

Jaka Nowa Mobo?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam zamiar kupic nowa MoBo z racji iz moja aktualna jest jednym slowem ch..%@#)$ . Mianowicie jest to plyta gigabyte k8nf-939 nF4-4x. Chipset sie na niej grzeje niemilosiernie, a ze jest on w polowie zasloniety grafa, uniemozliwia instalacje alt. chlodzenia. Tak wiec mam zamiar kupic nowa plyte, co polecacie? Moj config w sigu.

Plye chce kupic w okolicach 350zl.

 

Na oku mam:

 

DFI

ASUS

ASUS z SLi ktory niew wiem czemu jest tanszy od zwyklego. Czy chipset jak jest SLi jest lepszy?

Z gory dziekuje za porady (jak to mowia - thx from mountains :PP)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co myslicie o tym aususie? bo jako jedyna z tych + ten epox ma port na grafe wyzej i to jest dla mnie wazne (teraz moja grafa sie dusi na dole budy, ma przed soba 1 wolny slot PCI, pozniej muze i tyle.

 

chyba ze jeszcze to: MSI

Edytowane przez lifanek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarowania? Oj Panie kolego... Kupujesz cos TAKIEGO Zakladasz bez problemu i masz: FOTO1 FOTO2 FOTO3 i filmik

Pierwszy link '403'. A na pozostałych widze tylko tyle, że co tylko było możliwe, to zasłania chipset. Może się nie zgodzisz?

Ale koniec OT, bo to nie miejsce na sprzeczki.

 

@lifanek Bierz Epoxa.

Edytowane przez mayo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...