Skocz do zawartości
demek

Ddr2 - Wszystko O Kosciach Micron D9

Rekomendowane odpowiedzi

am2 vs c2d i porownywac jak pamieci lataja - czy czsaem nie jest tak jak z ddr1? ze na 939 lataly duzo wyzej?

na C2D zależy też dużo od mobo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

jakie serie z microna d9 są najlepsze do oc ??

d9gmh albo d9gkx - te dwie sa ponoć ok ??

GKX są przez producenta określane jako kostki DDR800, a GMH jako DDR667. A jak latają każdy widzi - powyżej DDR1200 zarówno GMH, jak i GKX. GKX ciągle są jeszcze mał opopularne. W najlepszych modułach póki co ciągle używa się GMH. Jak masz czas, chęci i ochotę to poszukaj D9DQW :) Ogólne wszystkie D9G latają wysoko. Edytowane przez mach82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

jakie serie z microna d9 są najlepsze do oc ??

d9gmh albo d9gkx - te dwie sa ponoć ok ??

:D +-->

CYTAT(te :D )

Fat body (good) : D9DQT, D9DQW Fatbody low speedbinds: D9CRZ

Sqaure (good): D9GKX, D9GMH low speedbinds: D9GCT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam kogos z kostkami na D9DQW (1GB moduly) - chodzi mi o zrobienie zrzutow SPD Thaiphoon'em uscislajac.

 

Nikt nie posiada takich modulow? Jesli nie pozostanie reczna edycja. :blink:

Edytowane przez malleus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki potrzebuje pomocy czy te

klik

kostki to D9?? :rolleyes:

facet kim jesteś z zawodu ?? jak jeszcze nie studiujesz to idź na kierunek związany z fotografią bo masz do tego talent :lol:

przeczytaj to: http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=207347 lub daj normalną fotę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

facet kim jesteś z zawodu ?? jak jeszcze nie studiujesz to idź na kierunek związany z fotografią bo masz do tego talent :lol:

przeczytaj to: http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=207347 lub daj normalną fotę

Nie wiem o co ci chodzi :blink: . Myslisz że ja zrobiłem tą fotę?? To z allegro jest a chciałem sie tylko spytać czy napewno to są D9 proste?? :mur:

 

@ 99tomcat

Dzięki

Edytowane przez master_electronic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co ci chodzi :blink: . Myslisz że ja zrobiłem tą fotę?? To z allegro jest a chciałem sie tylko spytać czy napewno to są D9 proste?? :mur:

 

@ 99tomcat

Dzięki

slkuchaj, dales badziewna fotkę na której NIE widac czy to sa d9, jak sie przyjrzec to widac tylko ze to micron, co mogles zauwazyc SAM, bo nikt na tej fotce nie dojrzy wiecej, jezeli to jest niemozliwe :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slkuchaj, dales badziewna fotkę na której NIE widac czy to sa d9, jak sie przyjrzec to widac tylko ze to micron, co mogles zauwazyc SAM, bo nikt na tej fotce nie dojrzy wiecej, jezeli to jest niemozliwe :blink:

Mówie ci to jest najostrzejsze zdjęcie tego kolesia tu

sam zobacz. Jeszcze raz pisze że chciałem tylko wiedzieć. Jezz :angry: Koniec tematu

Edytowane przez master_electronic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hi,

może się przyda ;-)

http://www.tweaktown.com/articles/946/1/pa...tion/index.html

i da się na podstawie testu wywniskować jakie mamki na czym są ;-)

czy te twinmoski sa na d9 skoro na 1000 mhz prawie poszły ?

jakie memki dostępne w pl jakieś niemarkowe lub wersje bez radiatorów ale na d9 da w dobrej cenie do wyrwania ?.

 

p.s. coś na allegro wychaczyłem:

http://allegro.pl/item128934708_jedyne_na_...gb_od_1zl_.html

Edytowane przez VIRU$

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...