Skocz do zawartości
demek

Ddr2 - Wszystko O Kosciach Micron D9

Rekomendowane odpowiedzi

Madness widze ze znasz sie na pamieciach :) Caly zestaw zlozylem ale pozostala pamiec.Niestety, jestem ograniczony do sklepu znak.pl a tam glownie patrioty kingstony i geile.Chodzi mi o pamieci (2x1gb) ktore mozna by podniesc do 1000.Jesli bys mogl zobaczyc jakie sa tam pamieci i ktore wybrac to bylbym wdzieczny bardzo.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak myślicie te będą dobre?

Na jakich kostkach mogą być?

G.E.I.L. DIMM 2 GB DDR2-800 ULTRA CL 4-4-4-12

Będą dobre, są na Elpidach

 

Pomarańczowe są na D9.

Mylisz się, mam i mówię - Elpidy (2,45v nie wchodzą do win)

 

a do czego mają być dobre ?

 

prawdopodobnie Elpidy....

 

Soker - co do tanich fajnych to polecam Crucial Ballistix w każdej postaci- zza wielkiej wody nawet tanio wychodzą

Ballistix dobre :D A Geile to Elpidy :lol:

 

To sa na bank D9 nawet GMH. Nawet producent "certyfikuje" napiecie 2,4V

 

Zaczerpniete z jednego z rankingow na XS

 

"GX22GB6400PDC | DDR2-800, 3-3-3-8, 2.4v | Micron D9GMH"

Wersja "3-3-3-8 2,4v" jest przez geila certyfikowana i robiona na D9

 

Tak propos - moje geile "Ultra Platinum PC800 CL4" robią 500 MHz 4-4-4-14 2,3v (z biosu) Superpi 16M stable póki co :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączam sie do pytania, poniewaz jutro musze sie zdecydowac i nie wiem co robic.

Albo patrioty 2x1gb 800 llk, goodramy Pro 800 (ale czy one sa napewno na D9?) oraz supertalent. na czym sa te patrioty??

 

GoodRAMy PRO są na pewno na D9. Patrioty LLK są albo na D9 albo na elpidach, zalezy jak trafisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LLK nie są na GMH tylko na gorszych D9 jeśli są na D9. Elpidy w LLK są słabsze niż w Gskillach, Geilach. Goodram Pro jest na D9 GMH ale chodzą dość słabo w porównaniu do GMH innych firm.

 

Brałbym Supertalenty(tylko jaki model?), na XS szaleją ludki z tymi memkami :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mialbym takie

http://www.supertalent.com/products/produc...p?PN=T800UX2GC4

za 1200zl, goodramy pro za 957zl lub patrioty za 1150zl. A te patrioty pojda na 1000mhz z cl4? Goodramy niby sie slabiej kreca ale z tego co widzialem to robia spokojnie 1000mhz na cl4 a to dla mnie calkowicie wystarcza. Pytanie czy te dzisiejsze sa napewno dalej robione na D9?

Edytowane przez sebas250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak propos - moje geile "Ultra Platinum PC800 CL4" robią 500 MHz 4-4-4-14 2,3v (z biosu) Superpi 16M stable póki co :?

W takim razie conajmniej dziwne jest "certyfikowanie" do ciaglej pracy tych pamieci przy napieciu 2,4V.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkońcu!

 

Cruciale DDR2 667 zamówione!

 

http://www.newegg.com/Product/Product.asp?...N82E16820146568

 

Poczekam na nie koło 10dni bo z USA.

 

Jeśli ktoś chętny są za 560zł/kpl. info -> ME

widze ze ci sie w konnu udalo, szkoda ze to nie te coraisry 5400UL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam certyfikowane 400 MHz 4-4-4-14 2,1V

Chcialbym Was zmartwic, ze juz goodram pro nie bedzie tylko robiony na micronie. Dzwonilem do nich i teraz jeszcze beda wpychac inne kosci ale podobno wszystkie sa testowane i maja osoagac 1000mhz przy cl5 napewno - ale to tylko slowa kobitki tam pracujacej (miejmy nadzieje ze sie myli :mur: :angry: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie chcę dla kolegi kupić takie pamieci: Corsair Value Select DDR2 2x 512MB 667MHz czy możecie mi napisac czy pójdą one na 800mhz -900mhz prosze o odpowiedź a jeżeli tyle nie pójdą to jakie polecacie tylko w miare tanie

Edytowane przez dlugi70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hMMMMM, a ja dziś dorwałem na testy jakieś D9 co znalazłem na magazynie w robocie, siakieś NO NAME 2x1GB 667MHz CL5-5-5-15 - oto co wycisnąłem przy 3 podejściu:

 

Dołączona grafika

 

4 loopy MemTest zrobiły i SPI 32M policzyły B-) pomęcze je jeszcze trochu, potestuje Orthosem i pójdą na sprzedaż chyba :)

Edytowane przez Weelkoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hMMMMM, a ja dziś dorwałem na testy jakieś D9 co znalazłem na magazynie w robocie, siakieś NO NAME 2x1GB 667MHz CL5-5-5-15 - oto co wycisnąłem przy 3 podejściu:

 

Dołączona grafika

 

4 loopy MemTest zrobiły i SPI 32M policzyły B-) pomęcze je jeszcze trochu, potestuje Orthosem i pójdą na sprzedaż chyba :)

jak na NO NAME to lepiej pewnie je sciagac niz Cruciale ;), niezle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis odpalilem sprzet

na poczatek chcialem zobaczy co potrafia pamieci

pewnie bedzie jeszcze troche wiecej ,narazie 652 mhz 5-5-5-5 2.45v

 

Dołączona grafika

Edytowane przez robot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co powiecie na kosci Supertalent T800UX2GC4 (2x1GB 800) ???

w restor.pl 965zl netto

wedlug tego http://ramlist.ath.cx/ddr2/ sa na D9 na 100%

 

Warto ??

Jesli to jest ten model co piszesz to raczej na 100% GMH, a jesli ci sie trafi stara partia to ma GKH co ida 1270 na CL4 ;).

Ale gdzie na tej stronie oni sprzedają te pamięci?

Edytowane przez bazi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na stronie Supertalenta sa podani jako oficjalny sprzedawca w Polsce, popytalem przez GG o ceny tego modelu CL4 i modelu CL5 (865netto)

i uprzejmie mnie o wszystkim poinformowali, jeslibym zamowil dzis do 16 to oni pamieci maja w poniedzialek i wysylaja do mnie kurierem, ofcorz gwarancja , faktura itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to juz jakos max moich pamieci -jeszcze pewnie pare mhz jest do zrobienia

667 5-5-5-15 2.45v

 

Dołączona grafika

Edytowane przez robot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hMMMMM, a ja dziś dorwałem na testy jakieś D9 co znalazłem na magazynie w robocie, siakieś NO NAME 2x1GB 667MHz CL5-5-5-15 - oto co wycisnąłem przy 3 podejściu:

 

Dołączona grafika

 

4 loopy MemTest zrobiły i SPI 32M policzyły B-) pomęcze je jeszcze trochu, potestuje Orthosem i pójdą na sprzedaż chyba :)

powyżej również D9GCT :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimuszek co do tej firmy restor.. kto Ci powiedział ze oni sprzedaja supertalenty? Dzwonilem do nich i nie sprzedaja zadnych pamieci :blink: :mur:

 

aaaaaa ok bo sa 2 firmy restor na stronce i akurat zla znalazlem, juz ok

Edytowane przez sebas250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...