Skocz do zawartości
sawek

Logitech Ultrax Desktop Cordless

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!

Czy ktoś z Was posiada zestaw bezprzewodowy Logitech UltraX Desktop Cordless?

Jak to chodzi do internetu, ewentualnie raz na tydzień Call of Duty?

Mówię tylko o wersji bezprzewodowej, bo wiem, że bardzo dużo osób ma tą klawiaturę na kablu.

 

Poszukuję ogólnie mówiąc zestawu myszka+klawiatura do 180zł max. bez dozbierania:), najlepiej bezprzewodowego, żeby pasował do mojego monitora AG Neovo (czarny - http://tinyurl.com/p4wuz). Jeśli pasowałyby kolorystycznie to może i nawet być oddzielnie. Wymagania takie jak pisałem wyżej - przerde wszystkim cicha!, bez opóźnień, najlepiej jakiś sensowny system ładowania baterii, długa wytrzymałość baterii w myszce oczywiście.

 

Z góry bardzo dziękuję za odpowiedzi i przepraszam za zawracanie t.y.ł.k.a. :)

Edytowane przez sawek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam zestaw bezprzewodowy Logitech UltraX media flat. Jak dla mnie super. poszukiwałem dobrego zestawu z płaską klawiaurą i wygodną i funkcjonalną myszką. Nie zawiodłem się. Kupiłem w połowie kwietnia i od tamtego czasu jeszcze nie wymienilem w klawiaturze bateri. Troche gorzej jest z myszką bo średnio trzyma około 2 tygodnie. Ogólnie zestawik bez żadnych zastrzeżeń. Fajnie umieszczone klawisze funkcyjne co sprawia iż wielkosc klawiaturki jest niewielka. Wszystko pracuje stabilnie i nie gubi zasiegu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam zestaw bezprzewodowy Logitech UltraX media flat. Jak dla mnie super. poszukiwałem dobrego zestawu z płaską klawiaurą i wygodną i funkcjonalną myszką. Nie zawiodłem się. Kupiłem w połowie kwietnia i od tamtego czasu jeszcze nie wymienilem w klawiaturze bateri. Troche gorzej jest z myszką bo średnio trzyma około 2 tygodnie.[...]

No to fajnie. A baterie ładujesz w swojej, zwykłej ładowarce, nie ma dołączonej żadnej stacji?

 

 

A przy okazji, może ktoś wie czym się różni Logitech UltraX media Flat od Logitech Ultrax Desktop Cordless? Wygląd ten sam (http://www.allegro.pl/item117063855_ozir_poleca_plaska_bezp_logitech_ultrax_flat_mysz.html oraz http://www.allegro.pl/item117341478_logite...pcomp3000.html)

Edytowane przez sawek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to fajnie. A baterie ładujesz w swojej, zwykłej ładowarce, nie ma dołączonej żadnej stacji?

A przy okazji, może ktoś wie czym się różni Logitech UltraX media Flat od Logitech Ultrax Desktop Cordless? Wygląd ten sam (http://www.allegro.pl/item117063855_ozir_poleca_plaska_bezp_logitech_ultrax_flat_mysz.html oraz http://www.allegro.pl/item117341478_logite...pcomp3000.html)

Do zestawu nie dołączono ładowarki. Muszę ładować baterie w mojej ładowarce. Poszukaj na allegro. Znajdziesz na pewno bardzo tanie i dobre ładowarki. A co do różnicy to nie widzę żadnej. Porównałem zestaw UltraX Desktop Cordless do mojego i wszystko identyczne. Podejrzewam że są to te same zestawy tylko różne sklepy różnie opisują je. Z tyłu na klawiaturce jest napisane UltraX Media desktop.

 

pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do zestawu nie dołączono ładowarki. Muszę ładować baterie w mojej ładowarce. Poszukaj na allegro. Znajdziesz na pewno bardzo tanie i dobre ładowarki. A co do różnicy to nie widzę żadnej. Porównałem zestaw UltraX Desktop Cordless do mojego i wszystko identyczne. Podejrzewam że są to te same zestawy tylko różne sklepy różnie opisują je. Z tyłu na klawiaturce jest napisane UltraX Media desktop.

pozdrawiam!

Nie, spoko, ładowarkę mam :-)

No więc się chyba ukierunkuję na ten zestaw klawa+myszka. Mysle ze za jakies 2 tyg. bede mial więc również opisze swoje wrażenia.

 

również pozdrawiam i dziękuję

Paweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe, w niektórych sklepach internetowych, sprzedają ten zestaw w 2 wariantach. Jako stary, znany OEM (kod producenta 967498), np.:

 

2252704[/snapback]

Troche gorzej jest z myszką bo średnio trzyma około 2 tygodnie.

 

Ile godzin dziennie używasz kompa?

Domyślam się, że mysz i tak pracuje, czy jest używana, czy nie.

Edytowane przez mrDark

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myszka jest na baterie AA czy AAA i czy ciężka jest? Bo chce kupić jakiś bezprzewodowy zestaw z płaska klawiatura, i pustka na rynku... bo Microsoft nic takiego nie ma, wiec trzeba bedzie Logitecha kupić :lol2:

Mysz AA, klawiatura AAA.

 

Godzinę temu widziałem w "sklepie dla idiotów" ten nowszy, tańszy zestaw (sprawdziłem kod producenta) w kolorowym pudełku, oznaczonym jako wersja limitowana za 209 PLN.

Edytowane przez mrDark

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile godzin dziennie używasz kompa?

Domyślam się, że mysz i tak pracuje, czy jest używana, czy nie.

Czasami komputer chodzi cały dzień. Z reguły nie lubie włączać i wyłączać stąd pozostawiam go w dzien włączonego. Niestety Myszka nie ma możliwosc wyłączenia jak to czesto bywa w myszkach A4Tech. Dlatego też cały czas pracuje i pobiera energię z baterii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami komputer chodzi cały dzień. Z reguły nie lubie włączać i wyłączać stąd pozostawiam go w dzien włączonego. Niestety Myszka nie ma możliwosc wyłączenia jak to czesto bywa w myszkach A4Tech. Dlatego też cały czas pracuje i pobiera energię z baterii.

A jakiej pojemności używasz akumulatorków?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba wkrótce się przekonam jak jest z bateriami/akumulatorami...

Wczoraj, jak "macałem" ten zestaw w MM, to bardzo mi się spodobał. Do tego stopnia, że zamówiłem sobie w pobliskim sklepie internetowym, ten sam "limitowany" zestaw, tylko 50 PLN taniej (!):

http://www.ps.com.pl/index.php?module=sklep&ix=89205

 

MM chyba jest faktycznie dla idiotów :wink:

 

Właśnie testuje ten zestaw i jak narazie, bardzo mi się podoba :D

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba wkrótce się przekonam jak jest z bateriami/akumulatorami...

Wczoraj, jak "macałem" ten zestaw w MM, to bardzo mi się spodobał. Do tego stopnia, że zamówiłem sobie w pobliskim sklepie internetowym, ten sam "limitowany" zestaw, tylko 50 PLN taniej (!):

http://www.ps.com.pl/index.php?module=sklep&ix=89205

 

MM chyba jest faktycznie dla idiotów :wink:

 

Właśnie testuje ten zestaw i jak narazie, bardzo mi się podoba :D

 

Dołączona grafika

Dokładnie. Zestaw jest super. Wiele krąży o nim złych komentarzy. Ja go kupiłem w ciemno i jestem zadowolony. Polecam go wszystkim którzy szukają produktu o super jakości a stosunkowo niewielkiej cenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktorys z uzytkownikow tego zestawu moze mi powiedziec czy nadaje sie on do gier? Czy wystepuja odczuwalne opoznienia, akiceleracja wsteczna itd...

 

Nie gram zbyt wiele ale podstawa to gra sieciowa. Grywam w Quake 3, Unreal Tournament i żadnych niepokojących oznaków nie zauważyłem. W GTA SA również śmiga aż miło. Ogólnie nie zauważyłem żadnych opóźnień. Duże znaczenie ma odległość zestawu od nadajnika. Jeśli pójdziesz zbyt daleko to wtedy możesz zauważyć opóźnienie. Jednak musisz odejsc na tyle daleko żeby zestawik zaczął gubić zasieg. Bo w normalnej odległości z mojego odczucia opóźnień nie ma.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio brat mi podrzucił pomysł innego zestawu - BenQ x530. Czy ktoś to ma/użytkował? Jak z tym klikiem, jest faktycznie cichy?

Myszka multi prawa/lewa bez wgłębienia na kciuk. Jak to się sprawuje? Do tej pory miałem tylko z miejscem na kciuk :)

 

Dzięki za odp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio brat mi podrzucił pomysł innego zestawu - BenQ x530. Czy ktoś to ma/użytkował? Jak z tym klikiem, jest faktycznie cichy?

Myszka multi prawa/lewa bez wgłębienia na kciuk. Jak to się sprawuje? Do tej pory miałem tylko z miejscem na kciuk :)

 

Dzięki za odp

W pracy mam BenQ A800. Klawiatura jest bardzo podobna do tej ze wskazanego zestawu, ale jest przewodowa. W obsłudze - żadna rewelacja, klawisze trochę skrócone, ale z normalnym klikiem.

Na plus zasługuje trwałoś napisów na klawiszach - mimo katowania przez kilku użytkowników, nic się nie starło już przez ponad pół roku.

A ta myszka z zestawu... jeśli o mnie chodzi, wygląda strasznie :?

 

Dołóż lepiej te 50 PLN do Logitecha :wink:

Edytowane przez mrDark

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...