Skocz do zawartości
Liquid

Wreszcie!!! Udało mi się

Rekomendowane odpowiedzi

Moze to nic ale wreszcie podkręciłem swojego Durnia600@1000 (AKBA0032GPCW)przez mostki na procku.

no to i ja sie przylacze do gratulacji 8)

czym sie bawiles mnoznikiem czy magistrala :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze to nic ale wreszcie podkręciłem swojego Durnia600@1000 (AKBA0032GPCW)przez mostki na procku.

Gratuluje.

Podaj jakies szczegoly. Dzwigales mnoznik, FSB, sam mnoznik ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj duron 600 krecil sie samym mnoznikiem na tyle bez zadnego ale. A najwiecej poszedl na 1134 na kt 133 asusa i na powietrzu(v-mod). Niestety na wodzie nie zdarzylem sprawdzic bo procek padl. Mysle ze poszedl by na 1200 co daje 100% 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Megamen to do mnei mam rozumiec?

Co najlepsze ten procek byl lekko ukruszony :D

A nie wiem co sie stalo. Po prostu pewniego dnia sie nie uruchomil i tyle... Lezy teraz na biurku i czeka az cos z nim zrobie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem kiedyś Durona 600, serii nie pamiętam który chodził na 1008 stabilnie przy napięciu 1,85V. Myśle że na nap. 2,3, takie daje max Shutle AK35 może poszedł by przy Volcano 7+ na 1150 bo na MSI K7T Pro2 to uruchamiał sie na 1080 ale na tym koniec.

 

Szkoda że nowe AMD tak sie nie kręcą. Co by miał wtedy intel do powiedzenia nawet z PIV 4GHz przy AMD XP2+ @ 3000MHz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj w klubie Liquid 8) ,i siem nie obawiaj ze sie spali ,moj od roku jush pomyka 1050 na 1.85 i nic mu sie nie dzieje.Aktualnie mam w planach nowa plyte wiec moze bedzie wiecej :twisted: poprostu brakuje mi voltarzu wiec kupuje chyba Epoxa na KT333 ,na 1100 nawet teraz mi do windowsa wlazi wiec na 2.00v pewno bedzie stabilny ,a kto wie moze 1200 ;-] ,swietna seria prockow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ale zobaczymy jak długo pociągnie?Dałem mu mnożnik 10, magistrali nie ruszałem(narazie) :twisted: A chłodzę go FOP38 i dodatkowy wiatrak dmucha do śroka. CPUCOOL pokazuje 44-47C.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehhhhh a moj celeronek 633 nie chce isc na 1000 .... jedynie na czym jeszcze startuje to 980 :( ... moze ktos wie jak wyciagnac z niego wiecej :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...