Skocz do zawartości
jerrod

Zminiaturyzowane Zakladki We Wlasciwosciach Ekranu

Rekomendowane odpowiedzi

problem przedstawie zdjecie:

Dołączona grafika

 

wczoraj robilem format, wszystko jak zwykle poszlo ladnie i pieknie, a dzis wchodze w zaawansowane wlasciwosci ekranu i widze ze zakladki są bez opisow - mozna klikac na nie i zmieniac je. nigdzie indziej problemu takiego nie mam. tuz po instalacji bylo wszystko ok.

 

zmiana sterownikow nic nie dawala (tuz po instalce nowych jest ok ale jak drugi raz wejde we wlasciwosci to znow to samo)

 

karta graficzna: GF2MX (palit daytona) + detonatory 21.81 ; winXPProSP1

 

mam nadzieje ze ktos kiedys walczyl z takim czyms

 

pozdrawiam

Edytowane przez jerrod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to lamerstwo ze strony MS. :]

 

Efekt ten pojawia się przy agresywnym sprzątaniu w Windows + sprzątaniu rejestrów. Najprawdopodobniej jakaś klasa zostaje "wyrejestrowana" i Windows, który zazwyczaj broni sie rękami i nogami przed zmianą bzdurnych ustawień, w tym wypadku sam nie potrafi tego naprawić. Podobny problem pojawił się na instalce XP SP2 obciętej programem nLite. Co ciekawe, czasami (raz na kilka razy) uda się tak, że po wejściu w opcje wszystko jest ok.

 

Utwórz nowe konto użytkownika i sprawdź na nim - jeśli tam będzie ok, to przenieś swoje dane na tamto konto, a stare usuń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie przywracanie systemu lub opcja "Napraw" z CD powinna załatwić sprawę. O "ręcznym" rozwiązaniu nic mi nie wiadomo.

Zapewne da się to zrobić, ale trzebaby najpierw ustalić jaki plik/wpis w rejestrze odpowiada za taki stan rzeczy. Osobiście nie szukałem tego, bo ogólnie mało czasu mam na takie rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...