Skocz do zawartości
Boxster

Theatre of War

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika

 

Wielkimi krokami od naszej wschodniej granicy nadchodzi nowa rewelacyjna (mam taką nadzieję) strategia "Theatre of War". Rewelayjny silnik 3D, doskonale odwzorowane pola bitew z roku 1939 - TAK jest POLSKA i genialna grywalność (tak zapewniają programiści...).

Jeśli mam być szczery to bardzo liczę na ten tytuł, bo od dłuższego czasu nie znalazłem naprawdę konkretnej strategi z okresu IIWŚ.

 

Strona oficjalna:

http://www.battlefront.com/products/tow/index.html - szczególnie polecam dział "Download" - galeria, video.

 

Małe review na SimHQ:

http://www.simhq.com/_land2/land_055a.html

 

Jeśli jednak mimo wszystko w/w tytuł jest Tobie obojętny to ściągnij ten film:

http://files.games.1c.ru/ww2rts/files/movi...fun_rus_vmw.avi (tylko 25 MB) :lol: :lol: :lol: kupa śmiechu gwarantowana... no i dowód na całkiem ciekawe możliwości silnika. :wink:

Edytowane przez Boxster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strategia bardzo fajna i to tyle... bo optymalizacja leży i kwiczy. Czy się odpali maks detale, czy wszystko min. to na ekranie wiele się nie zmienia pod względem FPS.

 

Edit:

Czy już ktoś miał przyjemność odpalenia pełnej PL wersji, dzisiaj premiera - 29.90zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

29.90 to jest adekwatna cena za ta gre. Wyglada slabo, grywalnosc jest przecietna (gralem co prawda tylko w demo, moze w fullu sie cos zmienilo), a poziom trudnosci mocno wysrubowany (na Normal poleglem w tutorialu :blink: )...

 

Ratuje ja mnogosc sprzetu i realizm - w zasadzie poza Combat Mission ToW nie ma zadnej konkurencji (choc i tak CM mi sie bardziej podobal).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest rewelacyjna (ukończyłem 2 kampanie: Polska, Francja i jestem gdzieś w połowie sowietami), w tej cenie to wręcz pozycja obowiązkowa dla wszelkiej maści strategów, a w szczególności wielbicieli okresu II Wojny Światowej. Polska wersja pozbawiona jest już wszystkich rażących bugów i dodatkowo posiada nową kampanię zimową - dodana wraz z najnowszym patchem.

Jest jedna mała/duża wada, pograć na właściwym słusznym poziomie graficznym (high) mogą tylko właściciele naprawdę mocnych komp. - optymalizacja pozostawia troszkę do życzenia...

Edytowane przez Boxster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...