Skocz do zawartości
ath

Fifa 07

Rekomendowane odpowiedzi

kucyk, w NFS zrobili bagno ale tutaj Ty z Solidem robicie jeszcze wieksze.

Zauwazylem, ze to nie fifomaniacy udowadniaja jaka fifa jest dabest tylko peesofanatycy udowadniaja jaka fifa jest be.

Kompleksy sie leczy w inny sposob.

Jesli juz uzywasz oklepanego tekstu o kompleksach to powiedz jakie niby bysmy mieli leczyc kompelksy piszac swoje zdanie o grze ze jest mierna, gdy ona tak poprostu jest? 0_o

I udowadniam ze fifa jest be, bo.... to jest temat o fifie? I o tej grze sie tu pisze? A ze gram w PES to znaczy ze nie mam prawa sie wypowiadac? rotfl... A ze porownuje do PES? No i? To raczej naturalne, ze jesli sa na rynku dwie pozycje okreslonego produktu to sie je porownuje 0_o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytając ten temat doszedłem do wniosku, że PES to syf nie warty świeczki. Bo jeśli trzeba go zachwalać porównaniami do FIFY to musi być z nim kiepsko :lol:

Komentarz: PES to naprawdę nie jest taka zła gra, by trzeba było go w każdym poście bronić - obroni się sam. A i FIFA jak widać nieźle się trzyma skoro grają w nią nawet zagorzali fanatycy PES'a :huh:

Takie są wnioski postronnego obserwatora, któremu się obie gry nie podobają zresztą :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak można wysuwać jakiekolwiek wnioski nie grając w obie gry? :)

to byly wnioski na podstawie dyskusji nad obiema grami chyba ;)

 

zauwazylem jedna ogromna roznice miedzy obiema grami: w PES przez wiekszosc czasu gra toczy sie w srodku boiska (no, chyba ze roznica miedzy graczami jest duza), a w Fifie w srodku boiska praktycznie nie ma zadnych akcji - caly czas sa za to akcje pod jedna lub pod druga bramka.

 

na podstawie tych obserwacji wysnuwam wniosek: PES jest dla maniakow pilki noznej, ktorzy przed meczem ulubionej druzyny maluja sie w barwy klubowe/narodowe, zasiadaja z piwem przed ekranem (lub na trybunach stadionu), a zone wysylaja na plotki do kolezanki, coby mogla im przyprawiac z "kolezanka" rogi. natomiast Fifa jest dla tych, ktorzy mecze wola ogladac w skrotowych relacjach, podziwiajac tylko bramki i ciekawsze akcje. prosze nie bic za te wnioski :)

 

tak czy siak obie gry bez kumpla z ktorym mozna pograc sa mierne. IMO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli juz uzywasz oklepanego tekstu o kompleksach to powiedz jakie niby bysmy mieli leczyc kompelksy piszac swoje zdanie o grze ze jest mierna, gdy ona tak poprostu jest? 0_o

I udowadniam ze fifa jest be, bo.... to jest temat o fifie? I o tej grze sie tu pisze? A ze gram w PES to znaczy ze nie mam prawa sie wypowiadac? rotfl... A ze porownuje do PES? No i? To raczej naturalne, ze jesli sa na rynku dwie pozycje okreslonego produktu to sie je porownuje 0_o

zdecydujcie sie wreszcie na jedna wersje :D pes i fifa to ten sam gatunek, tak? czyli symulacja czy arcade? bo jak na razie to wg mnie wynikla idiotyczna klotnia typu RichardBurnsRally Vs Colin. niby ten sam gatunek a jednak nie do konca. colin ma sprawiac przyjemnosc przy minimalnym wysilku natomiast rbr ma sprawiac duzo wiecej przyjemnosci przy wiekszym wysilku (mam namysli fizyke itp, to sim) ;)

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze ze chyba masz racje :D pesowcy powinni zwrocic uwage na pare rzeczy ktore pewnie dotycza nie jednego "fifowca", zeby symulacja sprawiala przyjemnosc (rozne rajdy, wyscigi, pilka nozna) potrzebny jest trening, w symulacjach naprawde trzeba sie mocno starac i cwiczyc zeby odnosic jakies wieksze sukcesy (w grze), jakies dluzsze przerwy powoduja ze pozniej sie tylko wnerwiamy ze przegralismy mecz albo wyscig. trzeba zwrocic uwage ze niektorzy nie maja czasu na codzienne treningi/granie, przychodza zmeczeni z pracy i chca sie zrelaksowac grajac jakis meczyk czy wyscig i dla takich ludzi fifa czy to nfs (bez nfs porsche) zbawienie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to byly wnioski na podstawie dyskusji nad obiema grami chyba ;)

 

zauwazylem jedna ogromna roznice miedzy obiema grami: w PES przez wiekszosc czasu gra toczy sie w srodku boiska (no, chyba ze roznica miedzy graczami jest duza), a w Fifie w srodku boiska praktycznie nie ma zadnych akcji - caly czas sa za to akcje pod jedna lub pod druga bramka.

 

na podstawie tych obserwacji wysnuwam wniosek: PES jest dla maniakow pilki noznej, ktorzy przed meczem ulubionej druzyny maluja sie w barwy klubowe/narodowe, zasiadaja z piwem przed ekranem (lub na trybunach stadionu), a zone wysylaja na plotki do kolezanki, coby mogla im przyprawiac z "kolezanka" rogi. natomiast Fifa jest dla tych, ktorzy mecze wola ogladac w skrotowych relacjach, podziwiajac tylko bramki i ciekawsze akcje. prosze nie bic za te wnioski :)

 

tak czy siak obie gry bez kumpla z ktorym mozna pograc sa mierne. IMO.

Mylisz sie... ! Bije! <glan_w_pysk> xD (zartuje ;P)

 

 

ale prawda jest taka, ze jesli chodzi o akcje i bramki to te o wiele wieksza frajde sprawiaja w PES. Czujesz pilke, tworzysz coraz inne akcje, nie grasz schematycznie. Bramki w fifie podziwialem bardzo rzadko... raczej strzelone przez skrypt niz przezemnie, takie bez mocy cą. Tak jak ktos napisał, ziemniak wrzucany do worka. W pes sie czlowiek cieszy z niejednej akcji obok bramki/szkiele bramki/obroniony strzal niz z gola w fifie. Co do srodka pola to tez sie mylisz troche... Jest tak, gdy sie dwoch typa dobierze do gry i preferuja FIFA-style czyli albo bieganie na pale, albo podawanie bezmyslne, ktore nie dochodzi do zawodnika po sznurku tak jak to w fifie. Przez to gra wyglada tak, ze co chwile jeden i drugi traca pilke i "przepychaja" sie w srodku pola.

 

Gdy dwoch nieumiejacych grac to gra glownie w srodku pola

Gdy przynajmniej jeden umie grac, to juz jest to poprostu spektakl akcji.

 

Z ostatnim akapitem sie zgodze bo dla mnie gra z CPU jest nudna, ale to w kazda gre tego typu, przez NBA'je rozne, NHL'e, po Tekkeny itd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie mam fife07 ale przed instalacją wyskakuje mi że w moim komputerze nie wykryto najnowszego directa byłe pewny że mam ale dla pewności ściągnąłem sobie z oficjalnej strony microsoftu najnowszego directa ale i tak mi ten błąd wyskakuje

proszę o pomoc

Na płycie z Fifą jest DX, zainstaluj go, jak będzie dalej błąd włącz w trybie awaryjnym, zainstaluj, zapewne wyskoczy błąd, otwórz te dwa pliki które wyrzuca żeby sprawdzić i po tym jeszcze raz zainstaluj i pójdzie, mi tak samo się działo z NFS C :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie mam fife07 ale przed instalacją wyskakuje mi że w moim komputerze nie wykryto najnowszego directa byłe pewny że mam ale dla pewności ściągnąłem sobie z oficjalnej strony microsoftu najnowszego directa ale i tak mi ten błąd wyskakuje

proszę o pomoc

bez komplikacji...trzeba wejsc we wlasciwosci pliku setup.exe (czy inny, który uruchamia instalacje) i zaznaczyć tryb zgodnosci z Windows 2000 i OK.

powinno grac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no pięknie to wygląda! śliczna grafika, ciekawe menu, ale jak dla mnie po tym co widzę na filmikach (ruchy, strzały) z realistyczną rozgrywką to za wiele wspólnego ta gra dalej nie ma

po za tym stwierdzam, że osoba grającą w tą grę, albo nie potrafi w nią grać, albo po prostu tak się gra w fifę - zero podań, cały czas przed siebie :blink:

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mała recenzja Fify 07 na Xbox 360 ( filmik ) http://www.gametrailers.com/player.php?id=14534&type=mov

Bardzo ładnie sie prezentuje.Mam nielada dylemat Fifa czy Pes (naszczescie oba sa w moim posiadaniu)-chyba bedzie trzeba poprobowac. Ech gdyby tak mozna bylo zmiksowac grafike fify+licencje z grywalnoscia i klimatem Pes-a -Soccer paradise :rolleyes: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczylem ten trailer z x360 i jakos nie przekonuje mnie ten gosciu mowiacy, ze w tej wersji jest nowa fizyka gry... znowu jakies nienaturalne zagrania, nogi dziwnie ukladajace sie do strzalow itp. , ja tutaj widze tylko fife 07 z poprawiona animacja i grafika, stara motoryka rozgrywki i praktycznie zerowym zadowoleniem z rozgrywki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech mi ktoś powie dlaczego w replayu jest tak tragiczna grafika kawiszy i suwaków?

Ja niestety tego nie mogę pojąć jak można takie coś zrobić i to sprzedać.

Przecież takie klawisze to w latach 90 się robiło. Koszmar!

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam taki problem ze gdy wlączam fm na laptopie (ktorego kupiłem miesiac temu wiec sprzet jest ok) to gra chodzi mi w rozdzielczosci 800 x 600 i nie zmienia sie na maja rozdzielczosc 1280 x 800. Może chodzi o to ze mam wykryte 4 monitory na laptopie: 2 monitory domyslne, monitor typu plug and play, telewizja rodzajowa. Moj laptop to Fujitsu Siemens Amilo Pi 153. Moja karta graficzna to ATI Radeon Mobility X1400 128MB DDR. Prosze o pomoc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj u na innym kompie instalnąć będziesz wiedział czy wina gry czy twojego kompa.

 

wina gry to nie jest bo u kolegi chodzi a co do przyciszenia to jest na full zrobione . Nie weim co robic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam kilka pytan w zwiazku z Fifa07.Zaczalem ostatnio troche pogrywac mam Mega Patcha 07 tylko za cholere nie wiem jak sie robi zmiany bo jak probuje to mi wyskakuje napis ze moge to zrobic tylko poprzez przypisany sobie kontroler czy cos :? Druga sprawa: Jak mozna w tej grze ustawic rozdzielczosc 1650x1050? bo najwyzsza jest 1280x1024 Czy mozna to gdzies zmienic w konfigu? Z gory dzieki za podpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...