Skocz do zawartości
ath

Fifa 07

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam nie strzeliłem jeszcze ani jednego gola z wolnego :D moze to dlatego że nie gram najwyższej klasy drużyną ale Widzewem Łódź w Orange Ekstraklasie. Ogólnie mówiąc to np. menu nie wiele sie zmieniło w stosunku do 06, mi to nie przeszkadza. Ale nie mówcie, że nic się nie zmienia w stosunku do poprzednich części poniewaz np. mecze- tutaj zauważyłem że jest tak jakby no inaczej. bamkarze już ni łapia prawie każdej piłki, często im się wyślizguje co jest wg mnie trochę bardziej realistyczne. Tak samo piłkarze tez nie maja jakiegoś magnesu na piłke że ciągle ta trzyma im się nogi, tylko łatwiej ja jest zgubić. Strzały z połowy boiska? Może i się zdarzały w poprzednich częsciach, w tej niezabardzo? Narazie udało mi się tylko raz rafić w poprzeczke z połowy boiska. Inne piłki leciały zawsze jakoś w bok. tak samo strzały z pewnego kąta też trudno zakończyć czasem w bramce. Grafika, wiele z was narzeka że tnie sie i wogóle EA zrobiło jakieś błyszczące twarze itp. Mi się osobiscie nie tni (800x600x32 detale HIGH z tego co pamiętam, więcej mi nie potrzeba a żadnych błyszczących twarzy zbytnio nie zauważyłem, jak już coś to jasne ;] ). Jedyne do czego mogę się doczepić to jakieś dziwne spóźnione reakcje zawodników, lekkie wogóle jakby bez użycia siły podania, które czasem sie zdarzają. To wszystko jest moim ogólnym odczucie po graniu jak narazie kilku godzin, a nie udawadnianiem innym osobą jaka to fifa 07 jest boska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś powinien stworzyć wątek w którym bedziecie się śmiać z FIFY 07. Ja już to wszystko znam, Fifa jest najgorsza, nic się nie zmienia, 10 kg z tyłu, a tu się za łatwo strzela, a tu za trudno. Mi się podoba i to już jest mój problem, stwórzcie sobie wątek jakiś i tam zasmiecajcie jacy to z Was fanboye PESa.

A kto tutaj wyśmiewa FIFĘ? Po prostu wyraziłem swoją opinię, i napisałem chyba w 100% prawdę. Bo FIFA właśnie taka jest. Zresztą jak pojawi się PES6 to też napewno nie będzie idealna. Po prostu nie ma "kopanki" wspaniałej, takiej która wyróżnia się od innych z tego rodzaju. Jeżeli to co napisałem odebrałeś jako naśmiewanie się, to informuję Cię że jesteś w błędzie. Napisałem o moich pierwszych wrażeniach z gry.

Edytowane przez Massimo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna gra. Oczywiście wersja z angielkimi komentatorami, bo jeśli w polskiej znowu Szpaku, to komentarz tylko do wyłączenia...

 

PS Lubię te tematy o FIFIE, to bardzo zabawne czytać jak FIFA jest porównywana do PES i mieszana z błotem. Bo nawet jeśli jest gorsza, to jeśli taki fan PES'a porównuje, to musiał kupić albo przynajmniej ściągnąć także samą FIFĘ :lol: :lol: Toż to jak zdrada PES'a :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś dorwałem w swoje ręce demo FIFA 07 na Xbox 360. Po zagraniu 1 połowy (nie miałem czasu), zapowiada się najlepsza część. Wersji Pc z tą nawet nie ma co, bo różnica jest kolosalna, zarówno w grafice jak i gameplay`u. W niedziele będę miał więcej czasu to potestuję dłużej i zdam małą relację

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pograłem wieczorkiem z kumplem trochę w FIFĘ i generalnie ludź vs. ludź grało się przyjemniej niż z CPU, jednak do pewnego momentu, dokładnie do tego

Dołączona grafika

GOL CZY NIE? OCZYWIŚCIE ŻE........... NIE!

 

 

A tak to jeszcze jedna ciekawa sytuacja

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też słyszałem, że fifka na X360 syci, po tym co zobaczyłem co sobą prezentuję PES na X360 jestem skłonny twierdzić, że na tą konsolę to PES może fifce buty czyścić, no nic - czekamy :)

sorki za ot ale to ty kucyk najbardziej odbiegasz z tematu od wszystkich.... <_<

Edytowane przez sawyer188

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OT kucyk lubi kozaczyc i obrazac ludzi, taki z niego blokersik w dresie ...

Jak na razie to Ty obrazasz kucyka i daruj sobie takie teksty na przyszlosc. :?

 

@PawelDK

Masz moze mozliwosc zrobienia filmiku z X360 i wrzucenia go na jakis serwek? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bedac dzisiaj w MM widzialem jak dwoch kolesi gralo w fife na ps2. podeszlismy z kolega i popatrzylismy troche, ale to co zobaczylem mnie przerazilo. Od razu mowie ze nie sciagalem dema, bo szkoda mi czasu na takie glupoty.

- sztuczne ruchy zawodnikow

- pilka caly czas w rownej odleglosci od nogi

- fatalne ruchy pilkarzy po boisku - patrzac odnosnie ustawienia i zadan taktycznych

- pilkarze stoja w momencie podania, nikt nie robi ruchu do pilki, nikt nie wyprzedza

 

to tyle z tego co rzucilo mi sie w oczy po ok 10 minutach patrzenia. jak dobrze ze pes6 juz za kilkanascie dni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostawcie kucyka w spokoju :) Ma racje :P Jedzie po fifie bo to shit każdy wie, ale nie wszyscy się jeszcze do tego przyznają i nie mówią wprost tak jak u nas w polityce :P wszystko na opak. A nie dlatego że PES jest the best i w ogóle tak ma być. Jakby EA zrobiło nagle z fify piękną gałę to myślicie że byśmy też z niej tak jechali ? Byłoby na odwrót wtedy pes byłby biedniejszy a my byśmy na tym skorzystali.

 

@Massimo te skriny rox :) już w demie fify06 były takie same zonki!! ;]

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do błędów, to zdarzyło mi się, że Rocki wybił Fabiańskiemu piłkę z rąk przy wykopie i straciłem gola - sędzia chyba od "fryzjera" był :lol:

Ale co do ruchów piłkarzy, to Choto i Roger biegają inaczej niż inni, mniej więcej w takim stylu jak w rzeczywistości, więc odwzorowanie jest znakomite. Oczywiście w nowy PES'ie też takie może być, ale narazie PES'a nawet nie ma jeszcze, więc może się okazać gorszy od FIFY, na X'a bardzo prawdopodobne, że będzie kolosalna różnica, tyle że w drugą stroną niż dotychczas...

Edytowane przez Złodziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to może wyjdź z tej błogiej świadomości i spróbuj zagrać w co innego ( tu jak powiem PES to zaraz napiszą że jestem głupi fanem PES ) to dojdziesz do takich samych wniosków. Żałosne wypowiedzi ? wskaż Czyje może ? Zawsze taki poważny jesteś i odpowiadasz jak mędrzec, bo co niektórzy tutaj chyba mają troche z... berety, może wyjdźcie gdzieś na impreze hmm ?? tam fify nie ma ;) :lol:

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że temat o tej fife jeszcze długo będzie aktywny dzięki tym sprzeczkom na temat tej gry :)

Taka mała wskazówka dla ludzi którzy pisali tutaj o tym że nie mogą trafić bramki z połowy. Jak dobiegniecie zawodnikiem do połowy (ok. 50-45m) w tym czasie bramkarz stoi dokładnie na lini 16-metrów (na końcu pola karnego), więc wrzucić mu piłeczkę za kołnierz to jest żaden problem. Jak strzelam to puszczam strzałki, wtedy piłka leci po linii prostej. Bywa że na 6-minutowy mecz wpada takich bramek 2-3, generalnie 2/10 strzałów to bramka, a jeżeli nie to przynajmniej słupek, poprzeczka, spojenie. Dla porównania w PES (tak,tak wiem jestem głupim fanem PES'a) na ok. 50 strzałów z połowy trafiłem 1 bramkę i dwa razy w poprzeczkę. Jeszcze raz zastanawiam się jak można zniżyć się do aż tak niskiego poziomu trudności....

Edytowane przez Massimo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postawie taka teze: fifa jest dla amatorow pilki noznej, a pes dla fanatykow. Dlaczego tak sadze? Powod jest prozaiczny, a mianowicie tematy o pilce noznej. Ludzie, ktorzy sie w nich wypowiadaja na codzien graja w pesa, a fife uznaja za shit. Dzieje sie tak dlatego, ze to wlasnie pes jest najbardziej realistyczna pilka nozna, ktora ujrzala swiatlo dzienne. Jak jestes 'niedzielnym' fanem pilki to kup pan fife, a jak ortodoksyjnym to pesa. Ja sie do tych drugich zaliczam wiec wybieram produkt od Konami. ;] Proste. :P Jak fifa bedzie bardziej realistyczna gra od pesa to chetnie to obwieszcze calemu swiatu. :D

 

A teraz zjednoczmy sie i kibicujmy Polsce w starciu z Kazachstanem (juz za niespelna godzinke). :)

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tematy o Fifie maja to do siebie, że najczęściej zabierają w nich głos fani PES'a. Czasem, jak np. Ty ojejku trochę generalizują, narzucając Swoje poglądy innym. Nie chodzi mi o gloryfikowanie Fify, po prostu nie lubię takich zachowań.

 

"bo co niektórzy tutaj chyba mają troche z... berety, może wyjdźcie gdzieś na impreze hmm ?? tam fify nie ma" ojejku, nie zrozumiałem w/w fragmentu Twojej wypowiedzi więc mędrcem chyba nie jestem.

 

Na imprezach bywam, w inne gry niż FIFA grywam... pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ma dwa końce... Z jednej strony byle jaka negatywna opinia np. "demo jest beznadziejne i fifa znowu taka sama jak od XX lat" jest traktowane przez fifowców jako obrazę fanatyka PES'a, zwłaszcza jak znają tą osobę (min. przykład kucyka) która uwielbia tego PES'a ... Także najlepiej niech się w topicu wypowiadają Ci którzy kochają FIFE na śmierć i życie. Wtedy będzie UTOPIA.

 

Ja kończe tym postem, wypowiadanie się w tym wątku.

 

@Bartek tamtym postem nie miałem zamiaru Cię urazić, to było skierowane ogólnie do wszystkich tu wypowiadających się. Jeśli tak było to sorrryyyy :).

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sie co kluci i narzucac komus swoich racji. Jesli danej osobie podoba sie ta gra to dobrze, nie nalezy go negowac ani skreslac itp. ;] Kazdy ma inne wymagania w stosunku do gier i inne gusta.

Na fifaserwis.com wyczytalem, ze PiPoL opracowal jakiegos patcha zmieniajacego kilka rzeczy, szkoda, ze nie ma muraw w wysokiej rozdzielczosci, bo te plamy trudno nazwac boiskiem...

 

http://img174.imageshack.us/my.php?image=f...pbypipolij8.jpg

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ath- hmm wpisywałem fifaserwis.pl i mi się nie chce otworzyc stronka, piszę że w budowie. masz może linka do tego patcha czy coś żebym mógł go jakoś pobrać bo bardzo mi pasowałoby sobie wgrać ot takie ładne koreczki czy inne rzeczy do gry :D

EDIT: Juz nie trzeba zauwazyłem że to nie jest fifaserwis.pl a fifaserwis.COM ;]

Edytowane przez kisiel91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sie co kluci i narzucac komus swoich racji. Jesli danej osobie podoba sie ta gra to dobrze, nie nalezy go negowac ani skreslac itp. ;] Kazdy ma inne wymagania w stosunku do gier i inne gusta.

Na fifaserwis.com wyczytalem, ze PiPoL opracowal jakiegos patcha zmieniajacego kilka rzeczy, szkoda, ze nie ma muraw w wysokiej rozdzielczosci, bo te plamy trudno nazwac boiskiem...

 

http://img174.imageshack.us/my.php?image=f...pbypipolij8.jpg

Ten PiPoL to ja;p

 

 

 

W skład FIFA 07 Graphics Patch wchodzą:

 

# 20 par korków w technice 3G:

- Adidas PredatorPulse TRX FG J (black/red)

- Adidas PredatorPulse TRX FG J (white/red)

- Adidas Predator Absolute (red)

- Nike Air Legend FG-E (white)

- Nike Air Zoom Total 90 III (white/red)

- Nike Air Zoom Total 90 III (white/black)

- Nike Mercurial Vapor (blue)

- Nike Mercurial Vapor (red)

- Nike Mercurial Vapor (gold)

- Nike Air Zoom II (white/black)

- Umbro X400

- Adidas F50+

- Puma Cellerator

- Reebok Campo

- Kappa Attacante FG13

- Nike Zoom Total 90 Supremacy FG

- Adidas F30.6 TRX FG

- Nike Mercurial Talaria III FG

- Adidas Predator Absolion TRX FG

- Puma v1.06 I FG

 

# 6 piłek:

- Adidas Roteiro Glider

- Nike Legend

- Adidas F50+

- Adidas Champions League 2005 (siler/blue)

- Adidas Champions League 2005 (red)

- Adidas Champions League 2006

 

# Rękawice Adidas Kahn Fingersave™ w technice 2G

# 48 band w technice 2G

# Popup oraz logo TV Canal+ SPORT

# Stroje dla zawodników rezerwowych (czarne,białe, czerwone)

# Flagi dla sędziego liniowego

 

 

Premiera niedługo, zalezy kiedy newsmani wstaną :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie to Ty obrazasz kucyka i daruj sobie takie teksty na przyszlosc. :?

 

@PawelDK

Masz moze mozliwosc zrobienia filmiku z X360 i wrzucenia go na jakis serwek? :P

postaram sie dzis zrobic kilka ujec jak to wyglada u mnie, a jesli chcesz filmiki to jest ich troche na necie w rodzielczosci 720p i bedzie sie to lepiej prezentowalo niz jak ja bym robil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...