Skocz do zawartości
djtomas

Jaka Komórka Do Gg? I Pytania Co Do Gg

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Potrzebuję małego i w miarę wytrzymałego telefonu. Powinien też być w przystępnej cenie, 400zł to max. ale skłaniałbym się ku jakiemuś tańszemu. Nie zależy mi na dobrym aparacie i odtwarzaniu mp3 (mam odzdzielnie playera i cyfrówkę).

Tak po szybkim przejrzeniu allegro wylookałem:

- Motka L6

- Siemens CF110

- Siemens AX75

- Siemens ME75

- Nokia 3220

to tylko moje pobieżne oględziny... jak coś macie ciekawego to proponujcie będę wdzięczny, ponieważ to mój pierwszy fon i nie mam doświadczenia

ważne jest też dla mnie żeby na fonie można było gadać przez GG (przy okazji mile widziana wygodna klawa)

 

Teraz kilka pytań co do GG na komie:

- która oferta pre-paid jest najkorzystniejsza dla GG przez GPRS?

- która oferta pre-paid jest najkorzystniejsza ogólnie (nie chodzi mi tu tylko o suche dane bo większość oferuje to samo czyli 80gr poza sieć i 60gr w sieci, liczą się też dodatkowe promocje typu sms-y po groszu)

- w co musi być wyposażona koma, żeby mogła obsługiwać te jadu-gadu itp.?

 

POzdr.

 

PS. Interesują mnie głównie nowe fony z gwarą 24miechy i lekko używane z gwarą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie potrzebuję pełnowymiarowej klawy

Nie wiesz co mowisz. Mam Nokie 6610i, ma niepelno wymiarowa klawe, pisanie na tym czyms to udreka. Zastanowilbym sie nad jakims SE do ktorego mozna podlaczyc zewnetrzna klawe (na Allegro grosze taka kosztuje), ew. ta Nokia 6820, ale mialem ja w lapkach, jakies te klawisze male i mi nie pasowaly w ogole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmowy na temat GG jak najbardziej, ale jeśli chodzi o wybór telefonu to mamy przyklejony temat od tego i obowiązują pewne zasady, więc prosiłbym ograniczyć się tylko do rozmów nt drugiej części pierwszego posta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejne pytanie co do GG na komie:

- jak będę miał odpalone te jadu-gadu czy coś podobnego i koma siedzi w kieszeni to jak przyjdzie do mnie wiadomość to będzie jakiś sygnał albo wibra?

bo bym sobie miał cały dzień odpalone te GG i niechciałbym cały czas sprawdzać czy coś do mnie przyszło

- co się dzieje jak mam dwóch ludzi na linii? gadam z jednym a tu drugi też do mnie zagaduje

 

POzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- co się dzieje jak mam dwóch ludzi na linii? gadam z jednym a tu drugi też do mnie zagaduje

Z tego pamietam to chyba taka koperta gdzies w rogu migala :)

Ten oficjalny klient jest troszke do [gluteus maximus], jakbys mial telefon na Symbianie to napewno by sie cos innego, lepszego znalazlo

Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcę pójść po najniższej linii oporu

najchętniej kupiłbym tego CF110 bo jest tani :P

a z symbianem to chyba jaktańszy SX1, ale on ma zrytą klawę... nie można jej obsługiwać jedną łapą i podobno klawisze się wyłamują bo są po bokach

 

POzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nokia 6030 jest tania, ma javę i bardzo wygodną klawiaturkę z dużymi przyciskami, co jest zaletą do GG.

Oprócz owej javy i radia nie posiada niczego wiecej, aha należy dodać że to nic innego jak Nokia 3100 z lepszym wyświetlaczem, czyli maksymalny low-end, do tego jest tandetnie wykonana i awaryjna, dodam jeszcze że ten joy-przycisk jest mega niewygodny tzn że jest całkowitą pomyłką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nokia 6030 jest tania, ma javę i bardzo wygodną klawiaturkę z dużymi przyciskami, co jest zaletą do GG.

No nie wiem siostra ma i ja jakbym miał napisac na tej kawie sm to bym prędzej rzucił ten fon o sciane :mad: bo raz klawa trzeszczy i trzeba mocno dociskac :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...