Skocz do zawartości
Robertcik

Unreal 2: The Awakening

Rekomendowane odpowiedzi

A ja juz zainstalowalem. :) Dziala tylko ze jest jeden problem :( Tekstury na postaciach sa kaszaniaste :( Sciagam najnowsze detonatory moze cos pomoga.. Mial ktos taki problem?? Co ciekawe ta laska co jest na poczatku jest dobrze widoczna potem jednak lezace ciala , koles co opowiada o broni , sa w kolorki itp..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sciagnalem wersje z nocy - ta z bledami, naprawilem bledy, zainstalowalem i wszystko chodzi ok. Jednym slowem obrazy plyt sa w porzadku :D. Jak wam tekstury sie knoca to trzeba bylo czytac to co wam instalator napisal po instalacji - wymagany sevice pack microsoftu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawialem CD Magiem. Wszystko chodzi ok, zadnych zwisow. Plynna grafika przy maksymalnych detalach(oprocz odleglosci cieniowania oczywiscie) w 1024x768. Wyglada to wszystko po prostu pieknie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja ze swoim PIII 650Mhz + GF2MX + 256Mb sdr chyba nie mam sie co porywac na ta gierke moze jak wszystko na low dam :( ma ktos jeszcze podobny konfig jak moj bo jestem ciekaw jak to chodzi na gorszych maszynach :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika wymiata :)

Sprzet jak ponizej , 1024*768 32bit full detale, FSAA : Quincunx , czasami jak jest duzo agentów to spada do 10-15FPS z 25-30.

Jak macie nVidie to uwazajcie na NVIDIA 40.41 drivers

Powód?

 

The NVIDIA 40.xx drivers are known to have visual flaws and performance

problems (hitching) with Unreal II which are not present in the latest

drivers.

 

If you are currently running the 40.xx drivers please upgrade to the

41.09 (or later) drivers available at NIVIDA's website:

 

http://www.nvidia.com/content/drivers/drivers.asp

 

The 41.09 drivers have been tested with Unreal II and confirmed to be

fully compatible.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

thx dla Karasa.

Wyglada slicznie, ale idzie nie za dobrze. przy 1024/32bit/2xAA/full opcja spada mi do 15 klatek, moze nawet nizej...

coz, nic nie poradze :cry:

 

 

BTW, ktos pytal o kody:

MAIN CHEAT CODES

 

During gameplay press ~ to open the game console give in one of the following commands:

 

BeMyMonkey() - Toggle Cheat Mode

God() - Toggle God Mode

Invisible() - Toggle Invisibility

Loaded() - Get all weapons

AllAmmo() - Give player ammo for all weapons

Phoenix() - Toggle Phoenix Powersuit

FearMe() - Enemy now fears you

Ghost() - Ghost Mode

Fly() - Fly Mode

ToggleInfiniteAmmo() - Toggle Infinite Ammo

NextLevel() - Skip to next level

Open(x) - Open Map x

Goodies(#, #) - Summon an array of goodies

BehindView() - Toggle Behind View

cały zestaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja relacja z gry.

W max detalach w 1024x768x32 gra chodzi w miare plynnie ale jak wychodzi jakis stwor lub kilka to nie da sie grac (przypomnijcie sobie doom 3 - to samo mniej wiecej. Normalnie spada do 0.5 klatki na sek chwilowo :/ ). Jednak widze, ze mi po prostu doczytuje z HDD bo mam 256 ramu tylko. Kupie jeszcze 256 i powinno byc ok - sdramki tanie :D

 

Natomiast sama gra to poezja. Grafika jak w UT2003 (a gorzej chodzi - dziwne). Miodnosc na poziomie half life. Nawet identyczny klimat. Juz od pierwszych misji nic nie zostalo po Unrealu 1. Jedynie te wypasione Skaarj - po prostu majstersztyk. A trafic takiego na najwyzszym poziomie trudnosci to w polowie zajebisty skill, a w polowie luck :D

 

Przyrownywalem miodnosc do half life, ludzie toz to wogole gra jak HL. Odrazu pierwsze co mi przyszlo na mysl po pierwszych 5 misjach, ze to HL tylko w klimacie unreala.

 

Dla mnie gierka jest wypasiona. Powrot Skaarj jest tym co tygryski lubia najbardziej :D

 

Acha, posiadacze gf. Sciagajcie faktycznie 41.09 bo mialem problemy z teksturami, a po zaladowaniu ich juz nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Otoz, w unrealku 2, wywala mnie na pulpit z bledem ochrony od strony gry, ale tylko podczas briefingow (!) Misje dzialaja w 100% poprawnie, ale jak tylko przenosze sie na swoj statek moge spodziewac sie crasha w kazdej chwili... Czym to jest spowodowane ? Sprzet podany nizej, dziala pod kontrola Win XP Pro PL /bez Service Pack/, DX 9.0, detki 42.51 (poprzednio sprawdzane na 41.09-to samo). Juz mnie to powoli doprowadza do szewskiej pasji, bo save [ostatni zrobiony podczas gry] jest kasowany po takim zwisie ;( Wiem, ze sporo osob ma taki sam problem, jednak nie udalo mi sie znalesc zadnej interesujacej odpowiedzi , albo rady... HELP !!

 

||Falcon||

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zauwazylem ze ut 2 jest dosyc dobry do testowania stabilnosci pamieci ;)

 

do tej pory nie malem problemu z moimi 266@333 a w unrealu ciagle przez to mam zwisy , pamieci nie wyrabiaja :(

a na 266 idzie za milo

 

drugi problem to eax ktory po wlaczeniu tez mi niestety wywala unreala czasami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten engine ma to do siebie, ze sie w ten sposob czasem wywala, identyczna sytuacja jest w AA:O, ktora tez uzywa silnika Unreal Warfare, tak jak Unreal2 i UT2003.

 

Narazie wszyscy maja ta sama wersje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, kumpel juz przeszedl a ja jestem w 7 misji (jest 10) a gralem moze z 3h dopiero (w tym troche rozgladania sie, podziwiania terenow :)), ogolnie rzecz biorac zawiodlem sie na gierce... Grafika wcale nie powala (na high), gra jest strasznie liniowa (moglby sie ktos w koncu przemoc), klimat sredniawy, nie wiem jak mozna go porownywac do klimatu HL (nie pamietam gdzie to czytalem), ogolnie gra przereklamowana.

Moze fanom serii U sie spodoba, ale na mnie zrobila wrazenie jedynie negatywne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie wiadomo jak dlugi bedzie :D

Te 10 misji to chodzi zapewne o konkretne misje wydawane z HQ (kwatera glowna). W sumie misji tez okolo 7-8 przeszedlem ale konkretnych to dwie (chodzi mi o zebrane artefakty - 2). Samych artefaktow jest 7 (z briefingow mozna sie dowiedziec). Gram juz w sumie z 5 godzin wiec do konca jescze minimum 3x tyle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porzyczylem od brata 128 sdr na chwilke (384 w sumie) i gra juz calkiem inaczej chodzi. Teraz tylko niekiedy doczytuje z HDD. Nie ma co, bankowo ide po 256 sdr. 100 pln w plecy ale sie jeszcze przyda :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, kumpel juz przeszedl a ja jestem w 7 misji (jest 10) a gralem moze z 3h dopiero (w tym troche rozgladania sie, podziwiania terenow :)), ogolnie rzecz biorac zawiodlem sie na gierce... Grafika wcale nie powala (na high), gra jest strasznie liniowa (moglby sie ktos w koncu przemoc), klimat sredniawy, nie wiem jak mozna go porownywac do klimatu HL (nie pamietam gdzie to czytalem), ogolnie gra przereklamowana.

Moze fanom serii U sie spodoba, ale na mnie zrobila wrazenie jedynie negatywne.

ano racja, mnie wkurzulo jedno a wiec to ze nie ma praktyczie zadnego powiazania z Unreal 1 ktory mial zajebisty klimat a U2 to juz bardziej rozwalanka jak wiekszosc innych z tym ze grafa ladna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się zapytać czy unreal II pójdzie na moim sprzęcie bo niewiem czy kupić bo kupuje tylko orginały i boje się wyrzucić kase w błoto(zbieram już od 2 miesięcy). Pierwsza część chodzi u mnie bez zarzutu ale kumpel powiedział mi że do dwójki muszę podkręcić procesor specjalnymi śrubeczkami. Trochę boję się podkręcać żeby nic nie zepsuć. Co WY o tym myślicie? 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...