Skocz do zawartości
Manamana

G500 Vs 5400

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chciałbym się zapytać który z tych zestawów jest lepszy,obecnie posiadam G500,lecz jest możliwość ich sprzedania i kupienia być może Z5400,Z5500,lub S750...Chodzi mi przedewszystkim o to czy różnica będzie adekwatna do ceny.Prosze o wypowiedzi jak najbardziej NA TEMAT!!!Prosze o szybkie odpowiedzi,I żeby były jak najbardziej na temat!!!Czyli co lepiej wybrać G500,Z5400,Z5500,S750,czy jeszcze coś innego??(ŻADNYCH STEREO)

Pozdro

Edytowane przez Manamana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Twoim miejscu zostałbym przy g500, bo nie są wcale złe. Natomiast jeśli są dla Ciebie za słabe to wybór pada na Z-5500.

Nie chodzi oto że za słabe <_< ,Wyniosłem się do garażu(podłączyłem prąd i internet kablami długosci 100m :) )Mam prawie spokój,i moge muzy słuchać jak mi się podoba,(nie to co w bloku)Ale chciałbym więcej mocy,zapodajcie coś co mogło by konkurować mocą i brzmieniem z Z5500,Niewiem czy opłaca się w tej cenie brać głośniki komputerowe,Czy aby jakieś inne kolumny 5.1(np. KODA),Głośniki mi służą w 90% do słuchania muzyki,ale filmy też oglądam i gram(Call Of Duty 2)

Pzdr

Edytowane przez Manamana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak , tylko Z5400 na ktory chyba sie zdecyduje w najblizszym czasie jest dobrym zestawem i kosztuje 800 zł... teraz znajdz mi za 800 zł ( bo tyle Z-5400 kosztuje na allegro ) zestaw HiFi z amplitunerem 5.1 ( sam amlituner dobry kosztuje ok 500 zł ) oraz zestawem glosnikow 5.1 ( sub i 5 kolumn ) albo nawet <1000 zł... Nowe na gwarancji jeszcze do tego...

 

Jesli chodzi o temat to wg mnie Z-5400 zagraja ladniej niz G500 dlatego chyba doplace , roznica niewielka ( 200 zł ) a maja zewnetrzny dekoder i pilot bezprzewodowy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy czy masz zamiar na tym zakończyć czy jeszcze inwestować w dźwięk:)

Jeśli te głośniki Ci odpowiadają i całkowicie satysfakcjonują to je kup ale z doświadczenia wiem, że za jakieś pół roku będizesz chciał więcej, może się mylę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chciałbym się zapytać który z tych zestawów jest lepszy,obecnie posiadam G500,lecz jest możliwość ich sprzedania i kupienia być może Z5400,Z5500,lub S750...Chodzi mi przedewszystkim o to czy różnica będzie adekwatna do ceny.Prosze o wypowiedzi jak najbardziej NA TEMAT!!!,I nie interesują mnie wypowiedzi typu Cantiego,Bo jak chcę się czegoś dowiedzieć z innych postów to właśnie ten typ zaśmieca forum,Chyba niezauważył że pisze w dziale GŁOŚNIKI KOMPUTEROWE!!!Prosze o szybkie odpowiedzi,I żeby były jak najbardziej na temat!!!Czyli co lepiej wybrać G500,Z5400,Z5500,S750,czy jeszcze coś innego??(ŻADNYCH STEREO)

Pozdro

1. z-5500 graja glosniej ale nie ladniej

2. z 5400 i g500 to ta sama klasa z przewaga suba creativ

3. 5400 maja sens jezeli chcesz zewnetrzny dekoder ac3

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z-5400 maja pilota bezprzewodowego ! A to im duuuuuzo daje przewagi !

tazikk dlamnie najważniejsza jest jakość i głośność dżwięku :-P ,pilot mi sie podoba w moich g500 :) ,nie jest zły ajakby był bezprzewodowy to wypas by było :? ,ma może ktoś wymiary tych dwóch subwooferow,od Z5400,S750, B-) niewiem czy czytaliście sierpniowy numer PCWK :wink: ,piszą tam że Z5400 to super jakość dźwięku jest a g500 ma gorszą jakość dżwięku niż Modecomy za 200zł :mur: ,i taki sam bass :mur: ,co to wogle za gazeta jak takie bzdury pisz :mur: ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niewiem czy czytaliście sierpniowy numer PCWK :wink: ,piszą tam że Z5400 to super jakość dźwięku jest a g500 ma gorszą jakość dżwięku niż Modecomy za 200zł :mur: ,i taki sam bass :mur: ,co to wogle za gazeta jak takie bzdury pisz :mur: ...

Prawda w oczy kole co? Poczytaj opinie o Z5400 na audiostereo.pl to się w ogole zdenerwujesz... no ale "co to za forum" :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda w oczy kole co? Poczytaj opinie o Z5400 na audiostereo.pl to się w ogole zdenerwujesz... no ale "co to za forum" :lol2:

Jak to co to za forum jak sama nazwa wskazuje audiostereo.pl :P I zapewne tam nie testują głośników pod kątem grania w gry tylko pod kątem odpowiedniej jakości odtwarzaniej muzyki, bo jak każdy wie zadne 5.1 nie będzie lepsze do odtwarzania muzyki niż dobre stereo. Wracając do tego co napisali w PCWK to ciekawy jestem jaki mieli moedl tych modecomów bo ja wczesniej miałem Creativy T5900 i imho z gigaworksów wydobywa się o wiele lepszy dzwięk...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to co to za forum jak sama nazwa wskazuje audiostereo.pl :P I zapewne tam nie testują głośników pod kątem grania w gry tylko pod kątem odpowiedniej jakości odtwarzaniej muzyki, bo jak każdy wie zadne 5.1 nie będzie lepsze do odtwarzania muzyki niż dobre stereo. Wracając do tego co napisali w PCWK to ciekawy jestem jaki mieli moedl tych modecomów bo ja wczesniej miałem Creativy T5900 i imho z gigaworksów wydobywa się o wiele lepszy dzwięk...

AV2006,czyli raczj gorsze to jest od T5900

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Szybkie pytanko:

 

Znajomy kupuje glosniki z mysla o X360. Pokoj ~4m x 4,5m.

Wybor: G500 lub Z-5400.

Cene pomijamy. Ktore polecic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imo zależy jakie w x360 jest wyjście audio, jesli 3 razy jack (w co watpie) to G500, a jeśli optyczne lub cyfrowe to z-5400 bo mają zewnętrzy dekoder. Sam mam pokój ok 4,5x5 i G500 w zupełności wystarczają...

Edytowane przez -=KAX=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Imo zależy jakie w x360 jest wyjście audio, jesli 3 razy jack (w co watpie) to G500, a jeśli optyczne lub cyfrowe to z-5400 bo mają zewnętrzy dekoder. Sam mam pokój ok 4,5x5 i G500 w zupełności wystarczają...

Jak pisalem wczesniej - cena jest pomijalna kwestia. Ktore graja lepiej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Z5400 maja wejscie optyczne i coaxial, wiec bedzie mozna wykorzystac dzwiek przestrzenny z X'a bez dodatkowych dekoderow.

Hehe. Ja to wszystko wiem. Klopot w tym, ze dekoder i tak jest, roznica w cenie w UK to 10 Funtow, wiec jedyne co mnie interesuje to jakosc dzwieku. Pokoj nie jest duzy wiec moc nie liczy sie tak bardzo jak jakosc. I tylko o to pytam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpie że Z5400 są mocniejsze...

nie sa.

Tak naprawde przy przekroczeniu wartosci kiedy z-5500 staja sie wyraznie glosniejsze od g500 zaczynaja dudnic.

Nie sadze ze z5400 oferuja cos wiecej w tej kwestii od z-5500.

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...