Skocz do zawartości
AdamG

Notebook Do 1,5 K

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że nastał już czas najwyższy na zmianę notebooka (patrz sygnaturka :) ) chciałbym zasięgnąć u Was porady odnośnie zakupu nisko-budżetowego notebooka.

 

 

Na chwilę obecną myślę o modelu Compaq Evo n180 (na allegro za jakieś 1150 + konieczność zakupu baterii), ale moją uwagę przyciągnęły celerony M na allegro - da się w tej cenie znaleźć jakieś 1,5ghz... Czy Celeron M 1,5ghz będzie bardziej wydajny niż P3 1ghz? Zawsze byłem sceptyczny wobec celeronów, ale ostatnio zaczynam się przekonywać (1mb L2 :blink: )

 

 

no i jakie konkretne modele byście polecali ?(nie chcę della ani IBM. nie podobają mi się z wyglądu :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item120831626_330_pozyty...512mb_20gb.html

 

a moze to , jenak pm lepsze niz cm ;)

 

jak wspomniałem nie chcę della. Wszystkie mają zwalone matryce ;/ (ten zresztą też :) ) Matryca musi być dla mnie idealna (teraz mam jednego bada i strasznie mnie wnerwia :) A co dopiero przebarwienia :blink: )

 

 

 

 

 

 

no i oczywiście też proszę o przeniesienie i przepraszam za pomyłkę działu :(

Edytowane przez AdamG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, jedno już pewne - będzie celeron M :)

 

 

powoli przechodząc do konkretów:

czy asus a3000 (cel 1,5, 512, 40gb, bat 1,5h-2h, zasilacz +jakieś płyty) za 1450zł warto brać? Stan jak patrzyłem niemal igiełka (LCD też :) ). Mam możliwość go dokładnie obadać, wiec sprawdzę czy nie jest zepsuty. Umowa k-s. I oryginalna torba asus i myszka asus :)

 

 

To mi wprawdzie nie przeszkadza, ale z ciekawości chciałem zapytać, czy ktoś wie, czy brak jednak licencji na winxp i płyty recovery jest normalny w tych lapach?

 

 

 

Pozdrawiam i dziękuję za rozjaśnienie kwestii celerona :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...