Skocz do zawartości
fAzA555

Pytanie O Nagrywarke Dvd

Rekomendowane odpowiedzi

mam zamiar kupic benq dw1650 lub dw1655, mam pytanie co znajde w pudelku od dw1650? bo generalnie jest 10 zl drozsza od oem, i bardziej by mi odpowiadala bo ma ladniejszy front, slyszalem ze 5 plytek dvd jest to prawda? drugie pytanie to czy front w oem dw1655 jest z logiem czy bez?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem na 2 pytanie, front jest bez logo przynajmniej w wersji oem dw1650 nie ma loga, a pewnie w dw1655 oem tez nie bedzie bo te nagrywarki sie prawie niczym nie różnią. Ale jezeli nie zalezy tobie na technologii LS to bierz dw1650 dopłać te 10zł to boxa i bedziesz miał ładniejszy front i z logiem :)

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok a jak to jest z tymi gorszymi nosnikami typu hawk, frog, tesco czy inny shit wypala je bez problemu?

 

edit:

 

no i ponawiam pytanie do wlascicieli boxowych wersji co znajduje sie w srodku?

Edytowane przez fAzA555

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam NEC 7145 i wyp0ala wszystko to i benq powinien...ale polacema zainwestować :lol2: w lepsze płytki sam mam i ypalam na benQ i 0 spalonych wszystkie i wszędzie śmigają aż miło pozdro i nie kupuj shitu :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz sprawa wygląda tak [ponad 1000 płytek wypalonych, już mnie namierzają], że prawie każdą płytkę wypalisz.

 

Mówię, prawie każdą, bo nie każda pójdzie. Nagranie to jeden kij, ważniejsze jest odtwarzanie. Zainstalujesz program X [raz, drugi a za trzecim płytka nie pójdzie bo coś tam]. wiem, bo 15% ze swoich ogromnych zbiorów musiałem wyrzucić Nagrywarka DVD LG

 

Lepiej inwestuj w lepsze płyty przy bardziej wartościowych danych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...