Skocz do zawartości
Robertg

Tagan 600 U25

Rekomendowane odpowiedzi

... jakoś na testach 600-tka P7 dorównywała U25 pod względem wydajności

i odpowiedź:

a co to za parametr wydajność zasilacza? :blink:

- drogi Zenfistcie, proszę o ustosunkowanie się, co oznacza ostatnia zaleta w opisie tej pozycji lub chociażby trzecia zaleta w niniejszej treści.

Pointa – jeżeli wymagasz perfekcji/nieomylności, to wówczas, wypadałoby zacząć wpierw od siebie. Nieprawdaż:?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Czy ktoś z Was posiada taki zasilacz. Mam z nim problem. Chodzi mi o te przejściówki SATA-Molex. Otóż jak podłączyłem nagrywarkę Benq to mi nie chce działać. Nagrywarka Pioneer o dziwo mi zadziałała. Panel sterujący wiatrakami też nie chciał się uruchomić, tak jak i stacja dyskietek, bądź jakikolwiek wentylator. Jak to jest u Was z tymi przejściówkami? I jeszcze jedno jak podłączę wentylatory pod końcówkę VGA 4-pin, czy może mieć jakiś szkodliwy wpływ na działanie zasilacza?

Mam taki sam problem z przejściówkami sata-molex w zakupionym we wrześniu zasilaczu Tagan 600 u25 <_< . Czy są inne przejściówki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki sam problem z przejściówkami sata-molex w zakupionym we wrześniu zasilaczu Tagan 600 u25 <_< . Czy są inne przejściówki ?

z tego co udało mi się dowiedzieć w taganie, niektóre zasilacze z serii u25 miały problem z tymi wtyczkami... jeżeli wciśnie się je za moco to zamiast linii +12V podaje +5V :mur: pracują nad rozwiązaniem, jeżeli kupieś go u nas i coś jest z nią nie tak to Ci wymienimy :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co udało mi się dowiedzieć w taganie, niektóre zasilacze z serii u25 miały problem z tymi wtyczkami... jeżeli wciśnie się je za moco to zamiast linii +12V podaje +5V :mur: pracują nad rozwiązaniem, jeżeli kupieś go u nas i coś jest z nią nie tak to Ci wymienimy :-)

Dzięki za szybką odpowiedź. Kupiłem w Sirius.pl. Miałem ponad dwuletnią przerwę w modernizacji komputera i nie wiedziałem o istnieniu firmy Zenfist. Swoją drogą nie będę demontował zasilacza, bo działa dobrze. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co udało mi się dowiedzieć w taganie, niektóre zasilacze z serii u25 miały problem z tymi wtyczkami... jeżeli wciśnie się je za moco to zamiast linii +12V podaje +5V :mur: pracują nad rozwiązaniem, jeżeli kupieś go u nas i coś jest z nią nie tak to Ci wymienimy :-)

nc.. :)

mam 500 u25 ale jeszcze nie mialem czasu podlaczac tego...

dobrze ze zamiast 5V nie daja 12V...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...