Skocz do zawartości
Veilroth

Lekko Industrial Mod Skrzynki

Rekomendowane odpowiedzi

no i proszę państwa mamy myszkę miki z kapeluszem :lol: ;)

tez sie z tego nabijalem :wink: poczekajmy do jutra jak zrobie z tym porzadek :wink:

 

ten predator nawet fajny ale szczerze mówiąc kreski powinny być dłuższe (2 diody zamaist jednej

za duze by to wtedy bylo...za duze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakieś creditsy, podziękowania, nagrody będą? :wink:

samochwala w kacie stala :D

 

oswiadczam wszem i wobec ze kolega Pelzak uszlachetnil moja mierna wiedze na temat szpachlowania o swoje bezcenne wskazowki ktore pozwolily mi osiagnac korzystny rezultat :wink:

 

(tylko sie nie rozpusc w tym cukrze... :lol: :lol: :lol: )

 

EDIT//////////////////////

 

dorwałem front od Codegena 6055 i to na nim będę pracował - update za parę dni

Edytowane przez simic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wystarczyło powiedzieć dziękuje :D...

 

i nie Pelzak a PelzaK - chodzi o to że Pelzaków w polsce jest co najmniej 4, dlatego nie kupujcie tanich podróbek... Oryginalny PelzaK tylko z dużym K na Końcu :lol:

 

kurde wszyscy modują a ja jakoś straciłem ochotę chwilowo :), mam nadzieję że na mniej niż rok :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niebawem koncowka - pozostalo dopiac pare szczegolow

 

>

 

>

 

naturalnie wstawie jeszcze napedy i zegar - ale to pozniej bo mam do zrobienia jeszcze pare poprawek. I final :]

tą srebrną kratkę z przodu pomalowałbym na czarno, albo postażył

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No spoko ta siateczka tylko jak juz zostało powiedziane... cos z nia trzeba zrobic.... jakos mi sie wydaje ze teraz ten front nie pasuje do reszty.... wyglada jak nowa wypolerowana maska w aucie ze sztoru.... :/

 

ale jakby nie bylo front prezentuje sie lepiej niz jak byl z mikim

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciezko mi idzie dzisiaj myslenie bo jestem mocno przeziebiony ale po waszych komentarzach to az sie w czolo palnalem... :mur:

 

kratke zrobie nie na czarno ale na rdzawo a front przejade nieco 40 a potem 60 zeby sie tak nie swiecil

 

zeby mnie tylko tak leb nie nachrzanial to bym to juz dzisiaj zrobil :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kratke zrobie nie na czarno ale na rdzawo a front przejade nieco 40 a potem 60 zeby sie tak nie swiecil

 

zeby mnie tylko tak leb nie nachrzanial to bym to juz dzisiaj zrobil

 

:)

 

Szybkiego powrotu do zdrowia i do moda :)... ale nie iwem jak z bliska ale z tego co widze na tych zdjeciach (moze i juz nie tez wzrok.. kocham nalewki) ale krateczka zrobiona ładnie jest....

 

tylko co do tej rdzawosci to nie wiem.... cala buda nie jest "zardzewiala" i nie wiem czy bedzie pasowac... chociaz moze z czasem blachy beda rdzewiec to i krateczka bedzie pasowac....

 

40 to troche chyba gruby papier.... czyms takim to ja cyklinowalem podloge jak byla potrzeba zdarcia 1.5-2.0mm warstwy lakieru i drewna :)

Edytowane przez thomascamel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok poprawki naniesione i imho very nice

 

No teraz znacznie lepiej... szczegolnie od strony bez okna....

 

od strony z oknem jest znacznie gorzej.... bok jest mocno odrapany a front nie.... nie to co po drugiej... i chyba wole wlasnie druga strone (ta bez okna) tu nawet wszystko do siebie pasuje.... oprocz topu. no ale...

 

jak myslalem ze ten braz (rdza) moze nie pasowac.... ale to tylko moja opinia... moze jak w innych miejscach sie tez pojawia elementy rdzy bedzie ładnie sie komponowalo :)

 

 

edt:

 

tak teraz pomyslelem ze to troche wyglada jak 2 rozne mody w jede zlozone. prawy bok+top z jednego i lewy bok i front z drugiego :) - ten drugi mi sie bardziej podoba

 

 

edt2:

 

I jeszcze jedno... tak sobie popatrzylem i przypomniałem sobie ze kiedys mialem skomentowac uszczelki wokol okienek,,, Teraz jest lepiej jak bylo... szczegolnie przy tym malym z nitami.... w tej chwili jedyne co mi nie pasuje to zbyt mocne tysy na topie i prawej stronie.... ale to juz kwestia gustu.....

 

ogolnie jest naprawde dobrze,.... szczegolnie do tego czegos co sie pojawilo na samym poczatku..... :piwo: dla Ciebie za checi i kawał roboty

 

....tylko te rysy...

Edytowane przez thomascamel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam trochę problemów z tym zegarem, ale do weekendu się wyrobię - nie mam wyjścia :]

 

 

No jak dla mnie teraz jest gites.... napisze wiecej jak klawiatura mizacznie dzialac mam problem ze spacja:(

 

edt:

 

Moze teraz nie jest to super idealany okaz, ale to jak sie prezentuje jest naprawde fajne.... malowanie tez juz mi pasuje... calosc pasuje do siebie, przyznam ze bałem sie ze calosc poszorujesz jak czesc z oknem, ale wybrales według mnie ten lepszy wariant... i teraz to jest lekko industrial....

 

ale za to z kazda poprawka, widac poprawe na lepsze (imo), czekam na zegar :)

Edytowane przez thomascamel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+ zegar (pomysł i wykonanie)

+ przyciski zegara (swego czasu użyłem takich samych, więc mam sentyment :>)

+ kolorystyka (ale bez niebieskich światłobzdryniów, za to minus)

 

I tera:

- znowu motyw HL. Dżizes Krajst end fakin szit, ileż można? Nie ma innych gier? Pasjans chociażby.

- niebieskie świecidełka, wetknięte jak nie przymierzając świeca w rzyć

- "wgniecenia po pociskach to efekt broni gwintowanej" - cóż niezwykłego jest w broni gwintowanej? Chyba że jest gwintowana z zewnątrz, wtedy zaiste stanowi to pewne novum :>

- jak zwykle nazwa, ale przywykłem

 

I nie doczytałem - cóż to jest za intrygująca puszeczka ze świecidełkiem i guziczkiem, wyglądająca jak przełącznik LPG-benzyna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+ zegar (pomysł i wykonanie)

+ przyciski zegara (swego czasu użyłem takich samych, więc mam sentyment :>)

+ kolorystyka (ale bez niebieskich światłobzdryniów, za to minus)

 

I tera:

- znowu motyw HL. Dżizes Krajst end fakin szit, ileż można? Nie ma innych gier? Pasjans chociażby.

- niebieskie świecidełka, wetknięte jak nie przymierzając świeca w rzyć

- "wgniecenia po pociskach to efekt broni gwintowanej" - cóż niezwykłego jest w broni gwintowanej? Chyba że jest gwintowana z zewnątrz, wtedy zaiste stanowi to pewne novum :>

- jak zwykle nazwa, ale przywykłem

 

I nie doczytałem - cóż to jest za intrygująca puszeczka ze świecidełkiem i guziczkiem, wyglądająca jak przełącznik LPG-benzyna?

ehhh jonas czepiasz się i tyle Ci powiem ;]

 

a to był przełącznik gaz-benzyna przerobiony na power i reset

 

broń dzielimy na gładkolufową i gwintowaną - o teorii się rozpisywał nie będę - use google ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...