Skocz do zawartości
art13

Szukam Szybkiej I Bezawaryjnej Płyty Na N Force 4 Pod Athlona 64 3500 Na Gniazdo 939

Rekomendowane odpowiedzi

Chce to sobie kupic tak do miesiaca czasu, plyte + procka Atlona 3500, chcialbym sie zmiescic w kwocie 500 zl.

Wazne jest tez dla mnie aby radiator na chipsecie plyty niewymagał dodatkowego chłodzenia czyli zeby sie niegrzał po prostu.

 

Jesli ktos używa jakies plyty ktora sa naprawde stabilne na chipsecie Nforce 4 i jest z niej zadowolony to bede wdzieczny za podpowiedzi, do tej plyty mam juz kupiony Ram 2 x 1 GB Adaty, ktory narazie smiga na moim starym Gigabajcie GA7N400-L.

 

Sprawdzam testy, opinie uzytkowników na stronach komputronika ale do tej pory jakos niemoge sie ukierunkowac, mysle o Microstarze, Asusie lub czym zwyklym i tanim np Soltek lub podobnym

 

dzieki za podpowiedzi

Edytowane przez art13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz pasywke na nf4 to możesz mieć problem, bo ten chipset nie należy do "zmarźlaków" :wink: Musisz poszukać jakiś konstrukcji opartych o ciepłowody, bo zwykły kawałek aluminium nie wystarczy (wiem z autopsji) :sad: Takie konstrukcje to chyba w swojej ofercie mają tylko Abit i Asus :?

 

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=18985

 

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=24353

 

MSI też ma coś w swojej ofercie, ale to już posiada (pomimo ciepłowodów) również wiatrak więc chyba odpada <_< pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie sprawdzałem ceny, moglo by juz nawet byc z wentylkiem tylko zeby bylo cicho i chlodno.

 

Napisalem ok 500 bo licze ze procki stanieja w koncu do ceny do jakiej juz dawno powinny zejsc, w koncu juz minal jakis czas od premiery czarnego dwurdzeniowego konia Intela.

 

Ali te plyty sa fajne ale dla mnie za drogie

Edytowane przez art13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...