Skocz do zawartości
PMichalak

Obudowy

Rekomendowane odpowiedzi

' date='19 sie 2006, 22:21' post='2278982']

I ani II miejsce mi się wogóle nie podoba. Tam chyba było coś w stylu koledzy głosują...

 

Powiem Wam tyle: Na 10 nagrodzonych bud Grzechu był 7, czy 8, a Radex nie wygrał nic [...], a prześcignął go ten oto [ciach!]a karton z kredensu klejony izolacyjną:

 

Dołączona grafika

 

Wnioski mozna wyciągnąć samemu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten karton po fajkach ktore mial miejsce???

10, ale przynajmniej coś dostał, a Radkowi po prostu ręce opadły i wyszedł ( i nie dziwie mu się).

Edytowane przez msn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem to grzechu namordowal sie najbardziej z ta plexa...

porownujac precyzje wykonania moda grzecha z I miejscem to juz wogole parodia...

nie ujmujac oczywiscie tez twojej ciezkiej pracy msn!

nic tylko pogratulowac wam i zazdroscic zarowno skrzyneczek jak i umiejetnosci :wink:

 

co do umiejetnosci zapraszam do oceny mojego pierwszego w zyciu moda;post na forum;ciekaw jest oceny wyjadaczy;wybaczcie za off topic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem to grzechu namordowal sie najbardziej z ta plexa...

porownujac precyzje wykonania moda grzecha z I miejscem to juz wogole parodia...

nie ujmujac oczywiscie tez twojej ciezkiej pracy msn!

nic tylko pogratulowac wam i zazdroscic zarowno skrzyneczek jak i umiejetnosci :wink:

No niestety tak jest, jeżeli oceniają ludzie, którzy nie mają o tym pojęcia...Niektórzy jak przechodzili obok budy Grzecha to mówili że nie watro głosować, bo ktoś wystawił kupną obudowę...

 

co do umiejetnosci zapraszam do oceny mojego pierwszego w zyciu moda;post na forum;ciekaw jest oceny wyjadaczy;wybaczcie za off topic

jutro oblookam, ja już dzisiaj nie mam siły

Edytowane przez msn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety tak jest, jeżeli oceniają ludzie, którzy nie mają o tym pojęcia...Niektórzy jak przechodzili obok budy Grzecha to mówili że nie watro głosować, bo ktoś wystawił kupną obudowę...

Grzechu przesadził z dokładnością wykonania a potem takie są skutki.

Ogólnie można zauważyć, że im bardziej buda budy nie przypominał tym wyższe miejsce a szkoda bo wszystkie 3 budy z PurePC bardzo mis i podobały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzechu przesadził z dokładnością wykonania a potem takie są skutki.

Ogólnie można zauważyć, że im bardziej buda budy nie przypominał tym wyższe miejsce a szkoda bo wszystkie 3 budy z PurePC bardzo mis i podobały.

jedyny ból że nie zdążył skończyć środka, głównie to odpychało ludzi, po prostu niektórzy nawet nie zwacali na nią uwagi :mur:

 

[EDIT]

 

aha btw. autor tego czegoś:

 

Powiem Wam tyle: Na 10 nagrodzonych bud Grzechu był 7, czy 8, a Radex nie wygrał nic [...], a prześcignął go ten oto [ciach!]a karton z kredensu klejony izolacyjną:

 

http://i21.photobucket.com/albums/b286/mal...ns/DSCF1565.jpg

słyszałem jak miał żal do swojego kolegi, że zajął tylko 10 miejsce, wg. niego moja buda była zwykła, nic nie było zrobione, tylko przemalowana z przodu i z boku. Aż chciałem mu [ciach!]lnąć, ale nie ładnie podsłuchiwać, więc udałem że nie słyszałem.

 

[/EDIT]

Edytowane przez msn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, miejsca nie rozłożył się do końca tak, jak powinny we wszystkich przypadkach.

Zasłużonym gratuluję, miałem okazję popatrzeć na niektóre cuda, choć sam w to na razie się nie bawię - nie siedzę w tej "dziedzinie", jeśli tak to można nazwać, komputerów to mam jakiś-tam gust i widzę, co jest porządne i przydatne-co może znaleźć realne zastosowanie, a co nie. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Msn.... Gratulacje i wielki respect za wytrwałość. Ja bym tak nei potrafił przesiedzieć tyle czasu i dłubac się z tym wszystkim. Naprawde jestem pełen podziwu. Patrząc na pozostałe prace również gratuluje Wam wytrwałości w pracach.

A oceniając 1 i 2 miejsca i ten karton co prześcignął... skwitować mogę to tylko tak... ŻENADA! CHŁAM, BADZIEWIE ...Żygać mi się chce jak na to popatrzyłem. G**no warte "to coś" bo jak to inaczej nazwać? :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Msn i Grzechu gratki dla Was!!!!!

 

Niestety to co wam mowilem jak sie trafi w "gust" albo raczej w to co mozna tak nazwac, podajac "komercyjna papke" to sie ma cos takiego. Ehhhhhhhh..........

 

I miesce to lipa taka mala, pomysl fajny ale........ nie bede pisal co mi nie pasuje

BTW dobrze przeczuwalem ze autor tej budy wygra.

II pomysl fajny, wykonanie gorsze, no ale licza sie glosy bubliki.

 

Najgorsza chyba byla ta kartonowa buda.......

 

PS na to wyglada ze 2 razy pod rzad mamy tego samego zwyciezce...........trezeba dac szanse innym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja p****le. I na targach ustawiane głosowanie, na zjeździe tak samo. Wygrywają potem obudowy od ludzi, którzy mają dużo kolegów na targach/zjeździe. Już się boje co będzie w październiku...

 

Takie świetne obudowy(powinny mieć pierwsze 3 miejsca) a takie żałosne wyniki... ehhh to jest właśnie Polska...

 

I jeszcze ten karton, lol. Tak z ciekawości - co to niby jest? Rakieta, czołg czy jakieś inne [ciach!]o?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

' date='20 sie 2006, 09:02' post='2279310']

No ja p****le. I na targach ustawiane głosowanie, na zjeździe tak samo. Wygrywają potem obudowy od ludzi, którzy mają dużo kolegów na targach/zjeździe. Już się boje co będzie w październiku...

 

Takie świetne obudowy(powinny mieć pierwsze 3 miejsca) a takie żałosne wyniki... ehhh to jest właśnie Polska...

 

I jeszcze ten karton, lol. Tak z ciekawości - co to niby jest? Rakieta, czołg czy jakieś inne [ciach!]o?

Niestety tak jest chyba trzeba by bylo zmienic troche zasady konkursu. Mam pewien pomysl ale go nie zdradze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje :D szkoda ze radek nie wygrał! a tą kartonowa buda by sie ladnie paliła:) małe zwarcie iiiiiii...... p.s wydaje mi sie ze to jakies perpetum mobile :blink: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

' date='20 sie 2006, 09:38' post='2279339']

Bo na konkursach powinno być jury składające się z kilku znawców moddingu w Polsce. Takie głosowanie jak na targach/zjeździe powinno dotyczyć tylko i wyłącznie nagrody publiczności.

 

W 100% się z tobą zgadadzam. Powinny być dwa głosowania: jedno przez publiczność i to tylko na jedną obudowe, a drugie z wiekszymi nagrodami i wiekszą ilością nagradzanych miejsc powinno być przeprowadzane w gonie ludzi znających się na rzeczy.

 

Ten tekst co ktoś tutaj napisał ze Grzechu wystawił kupna obudowę mnie rozwalił. Jakby ktoś widział worklog na forum i widział jak się Grzechu namęczył to by takich bzdur nie pisał. No to jest po prostu porażka. Żal mi Grzecha i Radexa też bo ta jego metalowa buda była naprawde niezłą. Można mieć tylko nadzieje że na nastepnych zlotach, tarrgach, etc bedzie to jakoś inaczej rożwiązane bo ten sposób nagradzania jest całkowicie nietrafiony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...