Skocz do zawartości
druszek

Jakie Tarcze ?i Skąd ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kupilem szlifierke typu dremel . I mam pytanie bo tarcze które byly dołączone w zestawie nie nadają sie do niczego . Jakie tarczę są najlepsze do ciecia blachy ( obudowy ) i jakiej firmy . I w jakich sklepach szukac ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

' date='29 sie 2006, 19:30' post='2294825']

W markecie zapłacisz 5x więcej za takie same tarcze... ehhh

Racja ! Byłem w praktikerze i za komplet (chyba 6 tarcz) chcieli 50 zł :o .

 

Co do kupowania tarcz od użytkownika @marcinsz0 to przekonałem się dzisiaj i kupilem od niego komplet wraz z trzonkami. Kupiłem przed przeczytaniem tekstu od @Grzecha. Będzie to chyba dobry wybór :)

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LINK od tego pana możesz spokojnie kupić tarcze i co Ci będzie potrzebne.

A w marketach budowlanych też są - głównie markowe

 

Dobre tarczki i użytkownik wiarygodny bo jak sie domyślam to połowa forum u niego zakupy robi ;) w tym ja :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak da się. Kupujesz u niego dodatkowo za 4 zł trzonek i wkładasz go jak do zwykłej wiertarki.

 

Pozdro

Wieratraka ma za małe obroty tarcza moze łatwiej sie łamac...

 

Co do tarcz to ja polecam oryginalne dremela bardzo dobre i wytrzymałe zakupiłem kiedys na alegro te

http://citysat.com.pl/~marcinsz0/koncowki/...ek/tarczek1.jpg

Niestety jakosc ich była beznadziejna nie polecam cena była ok ale jakosc marna moze te zbrojone lepiej sobie radza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm ja mam coś ala wiertarkę , która chyba przystosowana do prac jakie wykonuje zwykły dremel. Dodam , że obroty wynoszą 19000 obr/min :) Przy takich obrotach trzonki nie powinny się złamać :)

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm ja mam coś ala wiertarkę , która chyba przystosowana do prac jakie wykonuje zwykły dremel. Dodam , że obroty wynoszą 19000 obr/min :) Przy takich obrotach trzonki nie powinny się złamać :)

 

Pozdro

Przy takich nie ale przy koło 2-3k rpm to tyle ile maja zazwyczaj wiertarki ciecie elementow nie bedzie łatwe choc nie mowie ze sie nie da

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja dorzuce cos od siebie ;]

Tarcze kupowalem od Marcina zbrojone, dodatkowo kupilem oryginalne Dremela (nie zbrojone). Po cieciu blahy chiefa (1mm stali) szybciej padaly te zbrojone, ale czesciej lamaly sie te oryginalne

No i stosunek cena/ilosc przemawia na plus tych zbrojonych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja dorzuce cos od siebie ;]

Tarcze kupowalem od Marcina zbrojone, dodatkowo kupilem oryginalne Dremela (nie zbrojone). Po cieciu blahy chiefa (1mm stali) szybciej padaly te zbrojone, ale czesciej lamaly sie te oryginalne

No i stosunek cena/ilosc przemawia na plus tych zbrojonych.

Sory ale powiem Ci ze jak sie nie umie ciac to sie łamia

Ja ciołem tarczami oryginalnymi dremela (tymi 0,5mm) miedz 5mm(takie prostoraty w moich pierwszych blokach moze pamietasz?) i nie łamały mi sie tarcze do dzis uzywam dremela do roznych prac np ciecie srub i innych prac i tarcze sie nie łamia tylko trzeba umiec obsługiwac dremel i pewnie go trzymac :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...