Skocz do zawartości
Sysak

Chłodzenie Cpc - Okazja ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam okazję kupić chłodzenie wodne waszej ulubionej firmy CPC za 80zł. Czy to się opłaca? Mam w domu nagrzewnicę od Kadeta, więc może będzie można jakoś podpasować. Jeszcze tylko zmiana bloku i będzie jak znalazł. :) Co o tym sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam okazję kupić chłodzenie wodne waszej ulubionej firmy CPC za 80zł. Czy to się opłaca? Mam w domu nagrzewnicę od Kadeta, więc może będzie można jakoś podpasować. Jeszcze tylko zmiana bloku i będzie jak znalazł. :) Co o tym sądzicie?

Nie będziesz miał za 80złotych pompke i blok reszta znajdzie się w śmietniku.

Pompka na 12V kosztuje 30zł - nowa

Bloczek spokojnie znajdziesz na Allegro używańca za 50 złotych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bloczki:

Crystal (na razie drogo ale stanieje do 35-40 można kupić)

F2s (na razie 70, również stanieje)

NoName (całkiem poko bloczki nie będą super wydajne ale na pewno lepsze eCiePeCie (trzeba dokupić zapinkę)

 

Pompka:

C_C 12V wystarczająca do prostego ukladu, podobno dość cicha

 

Chodniczka:

Fiacior - Do 30 złotych można zassać, za więcej nie pójdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak F2s stanieje, to rozlutuję i wyczyszczę tego kadeta i pomyślę nad WC. Teraz czeka mnie wymiana Podzespołów kompa i też mam sporo dylematów, a premiera gothica 3 co raz bliżej... ;-) Anyway, jak złoże komputer, to zrobię sobie jakieś proste WC. Dzięki za odpowiedzi. (Choć nadal perspektywa wc za 80zł mnie troszkę kusi... ;-) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość mariush190

jak powiedziano wczesniej.

 

Pompka, którą sprzedaje CPC za 29zł 12V, do tego jakis uzywany blok wodny do 50zł i masz przyzwoite WC, dodając jeszcze twoją nagrzewnice od kadetta.

 

Po co to kupowac, skoro zaraz chcesz wszystko wymieniac?? Za uzywany blok CPC dostaniesz max 20zł. To 60zł chcesz dac za pompke, co nowa kosztuje 29zł i zbiornik na zarcie wart 10zł ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

80zł? Ja na całe WC zsiga wydałem 105zł ;) wydajemi się żedoinwestować ~40zł to niewiele ;)

od cpc napewno jest wydajniejsze... (

właśnie celka katuje - 4950mhz @ 1,5v - 54*C full stress ;)

Edytowane przez victor89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

80zł? Ja na całe WC zsiga wydałem 105zł ;) wydajemi się żedoinwestować ~40zł to niewiele ;)

od cpc napewno jest wydajniejsze... (

właśnie celka katuje - 4950mhz @ 1,5v - 54*C full stress ;)

EM MóJ LATA NA CODZIEń NA 1.35V 5 GHZ..TYLKO 62-64 STOPNIE-JAKA TA P5WD2 JEST POWALONA :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EM MóJ LATA NA CODZIEń NA 1.35V 5 GHZ..TYLKO 62-64 STOPNIE-JAKA TA P5WD2 JEST POWALONA :-|

4,4 ghz na "prawie" dwujajowym celku i 53 w stresie B) i to jeszcze na powwerx ktory na dwa jaja nie bardzo. p5wd2 nie klubi celkow, oj nie. (btw te 1,35 to jest real, czy bios? ja mam 1,35 bios = 1,55 real po vdropie i na tyle lata ten pD)

 

edit: upsssssssss, to nie jest temat w dziale 775 :D tak to jest jak sie otwiera 100 kart... ale coz ;) powiedzmy ze na cps moj provek mialby przy tych taktach i V jakies 2x wiecej oC ;]

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

alu jest anodyzowane wiec odpowiedz - nie koroduje ;)

Dokładnie o to mi chodziło, dzięki kszonek

 

Może ktoś wie jak z jego wydajnoscia w porównaniu do jakies polskiej homemade produkcji?

Edytowane przez Soker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...