Skocz do zawartości
KoNe0

Pasta Termoprzewodząca Podobna Do Tej Od Producenta

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, niedawno zdarzył mi się wypadek z kartą graficzną (klik) i potrzebuje założyć na pastę termoprzewodzącą, która będzie jak najbardziej podobna do tej od producenta, żeby wysłać ją na gwarę. Model Asus N6600 128RAM. Obecnie siedzi na niej pasta z revoltec'a ale jest chyba zbyt płynna/za mało gęsta (musi być "glutowata") i mogą się poznać po tym. Kolor pasty musi być biały. Właściwości przewodzące mają być wystarczające, żeby karta działała, nie będę jej kręcił ani nic, tylko odsyłał. Pasty nie potrzebuję dużo.

 

Pomóżcie coś wybrać z tego:

http://www.allegro.pl/4697_pasty_termoprze...&view=gtext

 

Zastanawiałem się nad pastą silikonową H termoprzewodzącą. Czy to się sprawdzi?

W sensie jest odpowiednio gęste/glutowate (jak to od producenta).

 

Będe wam bardzo wdzięczny, jeżeli mi uznają tą gwarę (a nie do końca z mojej winy się popsuła).

Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gesta i biala jest pasta silikonowa Zalmana dokladana do radiatrow na chipset ZM-NB32J (zolty) i ZM-NB47J (niebieski)

 

O ta: http://www.allegro.pl/item123360516_pasta_...an_csl_850.html

 

O identycznym wygladzie i gestosci jest Arctic Ceramique - nawet odrobine ciezej sie rozsmarowuje niz Zalman.

Edytowane przez Grimlock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...