Skocz do zawartości
mystery

Urządzenie Wielofunkcyjne

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

moja kumpela chce kupić taki sprzęcik, dość szybko. cenowo tak do 350-400zł. poszperałem tutaj troche w tym dziale (niewiele, bo duzoi czasu nie mam) i wynalazłem takie 3 modele

canon smartbase mp150

hp photosmart psc 1510

brother dcp-115c

 

nie wiem który z tych modeli jej polecić. urządzenie powinno być tanie w eksploatacji, a wymiana tuszu/ kartridży nie powinna stanowić problemu, tak żeby nawet dziewczyna mała znająca sie na sprzecie nie miała wielkich trudności.

sporo pozytywnych komentarzy było o tym brotherze, ale chciałbym jeszcze poznać wasze opinie w tej sprawie. napiszcie też cos więcej o jakości wydruku polecanych przez was sprzętów, głośności, gabarytach, jakości skanów, itp...

 

z góry dziękuję

 

pozdrawiam

mystery

Edytowane przez mystery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno kupiłem hp 1510 i się nie zawiodłem - jest bardzo szybka przy druku tekstu, a i przy zdjęciach może być - jakość jest super, skany też są ok. Jedynym mankamantem może być brak obsługi kartridży 339 i 344 (większe pojemności - 21 / 18ml), ale przy pomocy gąbki ze starego lexmarka, nożyka, obcążków i super gluta nalałem do 336 20ml, choć jest on fizycznie mniejszy od 339 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSC 1510 to dobra propozycja. Jednak tusze dodawane do nowego zestawu są nieco "przymałe": 5ml, istnieją również 11ml czarny i 13ml dla koloru. Niedawno napełniałem tusze w zakładzie tym się zajmującym i powiem że drukują jak oryginały. Jedyny minus tej drukarki, to wbudowany chip w kasecie tuszu, przez co samonapełnianie może skończyć się różnymi nieprzewdzianymi skutkami. Pozostaje czekać na gotowe kasety zastępcze od innych producentów, ponieważ HP za bardzo "zdziera" na tuszach.

Jeśli chodzi o jakość to powiem tylko, że druk foto na średniej i dobrej jakości papierze to coś pięknego; dokumenty czysto i szybko; skaner taki sobie, koniecznie trzeba ściągnąć update dla 48bit (skanowanie foto), a kopiarka sprawuje się świetnie. Polecam, z zastrzeżeniem znalezienia odpowiedniej firmy, która porządnie napełnia tusze i zna się na rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...