Jump to content

cyrkiel

Stały użytkownik
 • Posts

  408
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by cyrkiel

 1. Na spontana zrobiłem koledze antenę z... samego kabla antenowego, czyli na końcu odsłonięty drut wystawiony na balkon. Mieszkanie na parterze, z którego widać inny blok. Odległość do mux2 - 29km, mux3 - 2,5km. Podpięte to pod jakiś tv 19" znalazło ~20 kanałów, z czego tylko hd czasami tną.
 2. Też mam 722, w wersji c50+6250+2g i jest dokładnie to samo, imo za wolny procek ;)
 3. Jaki znowu mandat (karny)? To jest bilet opłaty opłaty dodatkowej i przewoźnik ma rok na ściągnięcie tego. Po roku, jeśli nie skierują sprawy do sądu lub nie wyślą upomnienia listem poleconym, sprawa się przedawnia.
 4. Aukcja, gdzie opis jest obrazkiem od razu śmierdzi... Niestety foty na 'prywatnych' serwerach można zmieniać. Inna sprawa, Alledrogo usuwa aukcje z treścią np. "cena do negocjacji", powołując się na "możliwym kontaktem ze sprzedającym przed sprzedażą". Pała siada... Wczoraj mi aukcję wywalili.
 5. Od czasu gdy ukryli nick kupującego, jest to niemożliwe.
 6. Chcieli wziąć pożyczkę, sprzedali dom - Wideo - portal TVN24.pl - 06.10.2011
 7. Znajomi mieli taki przypadek, nie przyjęcie mandatów, później kilka wizyt w sądzie, policjanci nie pamiętali zdarzenia i obyło się bez żadnej zapłaty.
 8. Tak, ale dotyczy to zakupu od firmy, a nie osoby prywatnej. Każdy zakupiony towar, który zostanie do Ciebie wysłany, ale nie dotyczy to licytacji. Przy takim zwrocie płacisz za przesyłkę, a sprzedawca zwraca Ci pieniądze tylko za przedmiot, wysyłkę nie. Towar powinien zostać zwrócony w stanie nienaruszonym. dodatkowo: "Dodatkowo jeżeli przedsiębiorca nie poinformował o możliwości zwrotu termin wydłuża się do max 3 m-cy." http://www.goldenline.pl/forum/1235388/mozliwosc-zwrotu-zakupionego-towaru-na-allegro/s/1#26310544
 9. Dałeś - za przeproszeniem - dupska. Gościu na aukcji napisał: To chyba powinno dać do zrozumienia, że karta jest na śmietnik :cry: Naprawdę, sam się sparzyłem wiele razy na podobnych aukcjach, większość sprzętu rzekomo tylko w małym stopniu uszkodzonego, jest do utylizacji. XFX Radeon 5870 1gb (1762628603) - Aukcje internetowe Allegro
 10. A495 - tanie i pewne, i można wgrać CHDK do niego :D A610 to już starsza konstrukcja, starszy procesor, a aparat słynie z tego, że lubi się szybko kurzyć za szkłem.
 11. Poprawiłem skrót (jak ja wymyśliłem MITD B-)). Tyle pamiętam, że złapałem pakiet w URL z session_id i wystarczyło wklepać go u siebie :wink:
 12. Przy zaleganiu bodajże >=10zł przez >=1mc allegro blokuje sprzedaż, chyba że przedmiot został wystawiony tuż przed blokadą :unsure:
 13. Dorzucę ciekawostkę od siebie, można było w kilka minut metodą MITM uzyskać dostęp do skrzynki GMAIL mimo SSL. ~2 lata temu sam to zrobiłem, było to konto założone na potrzeby peer2mail. -- przepraszam, naprawdę nie wiem, dlaczego wpisałem skrót MITD, właśnie o to mi chodziło :D
 14. Ludzie są w porządku, tylko chyba z Tobą coś się dzieje :/ Na dole strony komputronika: Stany magazynowe mają również swoja datę aktualizacji :mur:
 15. Do 600 szczerze polecam Fuji S6500, starczy jeszcze na jakiegoś polara do niego :wink: Ewentualnie S9600, czasami się trafi w dobrej cenie.
 16. Znaczy się wg Ciebie Merkel trzyma flagę Belgii?
 17. Każda wygrana aukcja jest zobowiązująca, łączy Was umowa kupna sprzedaży. Sprzedający ma obowiązek sprzedania przedmiotu za 1zł (+ ew. przesyłka). Jeśli tego nie zrobi, możesz zgłosić sprawę na policję.
 18. Skoro zawiesili, to 3 kont mieć nie można @Grobel: W sumie racja, zawsze myślałem, że jest inaczej :-| Jednakże co do uczciwości tejże firmy mam ogromne zastrzeżenia.
×
×
 • Create New...