Skocz do zawartości
piecykpp

Mysz + Podkładka Do 250zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym kupić sobie wkońcu jakiś w miare porządny sprzęt. Posiadam teraz kulkową radiówke 5-letnią więc :mur: . Przypasował mi osobiście razer + podkładka też razera control mat lub speed mat. Co myślicie o takim zakupie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z regulaminu

Użytkownik zobowiązany jest dbać o porządek na forum; w tym celu należy:

5. Powstrzymywać się przed umieszczaniem podobnych tematów/postów w kilku miejscach jednocześnie. Takie postępowanie jest postrzegane jako zaśmiecanie forum. Jeżeli wracasz do jakiegoś zagadnienia, dopisz się w swoim poprzednim topiku (w którym była o tym mowa) zamiast zakładać nowy.

 

Slyszales o tym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio nabyłem qpada ct ,wczesniej miałem eye pad'a i ricochet'a ,gdzie przy przesiadce z rico na eye'a nie odczułem wielkiej roznicy w poslizgu (byc moze przez to ,ze troche juz zuzyty był) to teraz roznica jest ogromna niby to szmata ,ale poslizg ma naprawde rewelacyjny :) i sczerze polecam tego pada

 

co do myszki to mysle ,ze najlepiej zrobisz jak kupisz mysz która najlepiej w dloni ci bedzie lezala...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja..

podkładka-

materiał PCV, - sztywny, śliski i chropowaty- wszystkie markówki poza przyczepnością(ja taśmą dwustronna przykleilem, i jak złoto, moi państwo) padają- polecam!

Ja osobiście za 4zł nabyłem 18x24...

 

Więc podkładke, zobacz na ceny, i do tego jakiegoś razera :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hihihihi to się nazywa "super" technologia laserowa!

Dobrze, że kupiłem diamondbacka...

Mam ją naprawde od niedawna. Wcześniej pracowałem na tanich, optycznych myszkasz za góra 30 zł. Przejście na tak dokładne urządzenie jest dla mnie straszne. Pracuje na dpi 800 bo powyżej to jest taka jazda że nawet na ikony nie moge trafić :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

' date='12 wrz 2006, 20:41' post='2314977']

Mam Razer'a i QcK i jakoś dziwnie mi kursor drży. Na gołym biurku tego nie ma :/

Wina DPI, też tak swego czasu miałem. Zwiększ DPI, zmniejsz prędkość kursora. Drżał przy minimalnych ruchach na 800DPI wiec nie jestes jedyny :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wina DPI, też tak swego czasu miałem. Zwiększ DPI, zmniejsz prędkość kursora. Drżał przy minimalnych ruchach na 800DPI wiec nie jestes jedyny :wink:

Dokładnie do tego samego doszłem ;) Przyzwyczajenie ze starej myszki jest bardzo zgubne przy Razer'rze ale fajnie że jest ktoś kto miał ten sam dylemat :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zależy... ale do 100zł nie kabelka poleciłbym a4-tech x-718... w swojej cenie najlepsza myszka... a co do radiowych... wiem, że chyba był jakiś logi ale nie pamiętam nazwy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... oraz czy do podczerwieni konieczna jest jakas podkladka? czy da rade po blacie biureczka?

Przez długi czas używałem właśnie biureczka jako podładka i myslałem że jest super.

 

Kupiłem SteelPad'a i teraz uważam że biurko to 'paier ścierny'.

 

Te kilkanaście zł na dobrą podkładke to naprawde dobrze wydane pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chce zakladac newego tematu wiec napisze tutaj.

mam Razer Copperhead Green - http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=24248

i chce podkladke do niej, mam dwa typy:

Razer eXactMat + eXactRest - http://www.cooling.pl/product_info.php?cPa...products_id=883

czy

Steelpad 5L - http://www.cooling.pl/product_info.php?cPa...roducts_id=1205

 

wiem ze ceny sa spore jak za podkladke, ale pomijajac je ktora byscie polecili ?

pytanie kieruje w szczegolnosci do posiadaczy tej myszki.

 

pozdrawiam teges

Edytowane przez teges

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recki o tym razer exactmat były nienajlepsze - nawet diamondback miał z nią problemy w którejś... Zresztą ona jest z teflonu, co wyklucza długą żywotność...

W ogóle Ty wiesz jaką chcesz podkładkę? Zastanów się czego dokładnie potrzebujesz...

A koniecznie Copperhead? Czemu nie optyk jakiś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A koniecznie Copperhead? Czemu nie optyk jakiś?

 

po pierwsze to napisal ze ma juz ta myszke...

 

a po drugie to ja rozumiem ze sie zwyklo mowic ze myszka jest "laserowa" o-\ ale ona tez jest optyczna wiec takie zdanie nie ma kompletnie sensu...

np nazywa sie fiata 126p potocznie "maluchem" ale czy ma sens zdanie: "czemu kupiles malucha a nie jakiegos fiata?"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze to napisal ze ma juz ta myszke...

Aha no tak, nie zauważyłem. Pomyłka - to przez ten link, ach no trudno.

a po drugie to ja rozumiem ze sie zwyklo mowic ze myszka jest "laserowa" o-\ ale ona tez jest optyczna wiec takie zdanie nie ma kompletnie sensu...

np nazywa sie fiata 126p potocznie "maluchem" ale czy ma sens zdanie: "czemu kupiles malucha a nie jakiegos fiata?"

:dontfeedtrolls: Edytowane przez pwlj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast bezpodstawnej i głupiej krytyki może zająłbyś się czymś pożytecznym? Na przykład poradzeniem ad. podkładki?

I [ciach!]o mnie obchodzi, czy rozumiesz, że zwykło się mówić "laserowa", czy nie. Jak Ci się nie podoba to nie czytaj, albo wymyśl coś lepszego.

 

teges

Jakbym miał wybierać jeszcze raz podkładkę, to wybrałbym znów Icemata 2nd (nie wiem jak copperhead + icemat, ale to chyba najgorsza podkładka dla myszy laserowych), albo jakąś śliską (choć zależy co kto lubi, musisz wiedzieć czego chcesz od podkładki) szmatę, np. Everglide Titan GamingMat http://h4g.pl/product_info.php/cPath/28/products_id/419

Ten 5L za tyle kasy jakoś mnie nie przekonuje...

 

Aaa i podkładka pod nadgarstek eXactRest podobno jest beznadziejnie wykonany i szybko traci sprężystość... Sam się kiedyś nim interesowałem.

Edytowane przez pwlj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...