Skocz do zawartości
Carat

Asus - bios

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chcialbym sie dowiedziec czy ktos zmienial w asusie (cubx-e) bios z poziomu windows'a taka opcja jest w plycie dziala ona sprawnie i nic sie nie dzieje :) ??

 

No i 2 pytanko jak z tej w/w plyty wyciagnac wiecej niz 150 mhz magistrale :) moze jak zmienie na nowszy bios ?? co o tym sadzicie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmień sobie bios z poziomu windy. Ja używałem asus update, wszystko ładnie poszło. Restart dla pewności :) i już.

Dopiero po wykonniu tej czynności baw sie dalej w podkręcanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmień sobie bios z poziomu windy. Ja używałem asus update, wszystko ładnie poszło. Restart dla pewności :) i już.

Dopiero po wykonniu tej czynności baw sie  dalej w podkręcanie :)

zrób tak jak pisze Jacek, ale bios ściągnij najpierw i rób update z pliku a nie z sieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołacze sie do tematu bo nie chce nowego Topicu zakaldac.

 

Jak zmienilem bios z 1005 na 1010 temperatura mi spadla z 52*C na 32*C jest to mozliwe ??

ja zmieniłem u kumpla (a7v333) bios z 1006 na 1015 i temp "spadła" z 53/57*C na 43*C, więc nie jesteś sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Abit tez cierpi na takie "buraczenie sie" temperatur? Wrzucilem wczoraj do A7V8X beta bios 1011.010 - dalej [gluteus maximus]. Sandra pokazuje temp. rzedu 45C, zas bios i asus probe 35C i mniej. Dodatkowo odczyty RPM wiatraczka z QFan (10/15) wynosza okolo -30000 RMP :D Miejmy nadzieje, ze Asus szybko sie upora z ta dolegliwoscia :-)

 

Pozdrawiam,

nasteq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Abit tez cierpi na takie "buraczenie sie" temperatur? Wrzucilem wczoraj do A7V8X beta bios 1011.010 - dalej [gluteus maximus]. Sandra pokazuje temp. rzedu 45C, zas bios i asus probe 35C i mniej. Dodatkowo odczyty RPM wiatraczka z QFan (10/15) wynosza okolo -30000 RMP :D Miejmy nadzieje, ze Asus szybko sie upora z ta dolegliwoscia :-)

 

Pozdrawiam,

nasteq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...