Skocz do zawartości
kucyk

Uefa Champions League

Rekomendowane odpowiedzi

Na temat komentarzy w trakcie meczu sie nie wypowiadam bo po co mam sie jeszcze mocniej wkurzac??

Szpaku znowu dal rade, chyba byl tak podniecony ze MU i Milan mu sie na maxa mylily. A moze to przez te nazwy obie na M :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szpaku dzis sycil, jego patetyczne przemowy, opowiesci i komentarze, pelne radosci i podniecenia, jakze on sie rozplywal...

A ten taki nabuzowany to Gattuso, jeden z najlepszych defensywnych pomocnikow oraz nawjwiekszy walczak jaki obecnie gra na pilkarskich boiskach. Wraz z Kaka i Seedorfem niosa spustoszenie, sa filarami obecnego Milanu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Van der Sar jedno wielkie zer0, nie wyjął nic...

finał - jak dla mnie może nie istnieć, Milanu nienawidzę, Liverpoolu także, niech wygra lepszy...

bez przesady :-P strzał Seedorfa na początku meczu obronił po mistrzowsku. Do tego obrona strzału Kaki praktycznie w sytuacji sam na sam w drugiej połowie. Przy żadnej z bramek nie miał nic do powiedzenia.

MU odpadł. Bardzo się z tego powodu cieszę :-P Bardziej mnie denerwuje wieśniacko żujący gumę ser A.Ferguson niż napuszony Mourinho.

Szkoda, że wczoraj Liverpool awansował bo ta drużyna nic nie pokazuje, a mimo to zachodzi daleko :? Jeśli Dudek nie zagra, to życze Kace hat-trika w finale i przypieczętowanie tym samym tytułu króla strzelców LM 2006/2007 :-P

Po raz kolejny chciałem wyrazić swój podziw nad grą Seedorfa - co ten koleś wyprawia to głowa mała, jaka technika, spokój, kondycja (młody to on już nie jest), a Kaka? klasa sama w sobie, to on tworzy tą drużynę i widać że świetnie się czuje w Mediolanie.

Do zobaczenia w Atenach :-P

 

"a właśnie - a propos...." - Szpaq - wydaje mi się, że koleś nieco przesadzał dzisiaj z wykwintnym językiem, cóż on za określenia dzisiaj wymyślał. Przecież to jest do cholery mecz piłkarski, a nie konkurs recytatorski....niech zejdzie na ziemie. Do tego to porównanie Kaki do Straussa czy innego Vivaldiego.... :lol2: ciekawe gdzie to wyczytał bo widać było, że za wszelką cenę chce się tym frazesem pochwalić.

peace!

Edytowane przez EXO3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

 

Krótki filmik dla fanów Gmocha [;

 

BTW - mówi się MANCZESTER czy MENCZESTER? Bo szpaku i tak i tak, już mi sie pomieszało też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Milan grał bardzo ładny skuteczny football, wiele ciekawych akcji.MU grało tak jak mu Milan pozwalał, a że Rossoneri grali bardzo dobrze to MU musiało grać słabo.

 

To co niżej odwołuje raczej do społeczności internetowej ogólnie, nie tylko do tego forum(po ludzki, do ludzi co nie potrafią spojrzeć prawdzie w oczy)

 

Pisanie, że nie było obrony nie usprawiedliwia MU, kiedy w Chelsea nie było wielu zawodników, różnych formacji, kibice MU pisali, że to nic nie ma do siebie, że Chelsea słaba, ale gdy MU przegrywa to wina kontuzji.

Ronaldo-tricki jak widzimy to nie wszystko.

Gattuso- to mi się podobało, tylko walka prosta piłka, chart ducha, wola walki, jak dla mnie cichy bohater.

 

Mimo, że Chelsea przegrała czuję satysfakcje, liczne wypowiedzi kibiców MU "Ferdinanda nie było, Nevila itd."

Gdy w Chelsea nie było ponad 50% pdst. składu, to Chelsea i tak miała niby mieć silny skład i jak nie wygrywali to po prostu cieniasy. Równie dobrze można powiedzieć, że Chelsea nie wygrała wczoraj, bo Ballack kontuzjowany-2 playmaker obok Lampsa, że Robben po kontuzji dopiero w 100min wszedł, że bez Carvalho pdst. obrońcy, Essien musiał grać na obronie-bardzo dobry pomocnik.

 

Mam nadzieje, że kibice MU przyznają się do tego, że ich ulubieńcy zagrali słaby mecz, i byli po prostu o klase gorsi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forza Milan!!!!!!!!! :D

Poklony dla Kaki i calego zespolu Milanu. ;)

Ronaldo jest dobry, ale ma jedna wade, wychodza mu pojedyncze mecze :lol2: Nie lubie tego gostka, bo gra pod siebie, a nie dla druzyny. Kaka go deklasuje i moim zdaniem Ricardo Izecson dos Santos Leite jest obecnie najepszym pilkarzem naszego globu. A Clarence to klasa swiatowa, takiego jak wczoraj go zapamietam. :P

Pozdro ;)

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Milan grał bardzo ładny skuteczny football, wiele ciekawych akcji.MU grało tak jak mu Milan pozwalał, a że Rossoneri grali bardzo dobrze to MU musiało grać słabo.

 

To co niżej odwołuje raczej do społeczności internetowej ogólnie, nie tylko do tego forum(po ludzki, do ludzi co nie potrafią spojrzeć prawdzie w oczy)

 

Pisanie, że nie było obrony nie usprawiedliwia MU, kiedy w Chelsea nie było wielu zawodników, różnych formacji, kibice MU pisali, że to nic nie ma do siebie, że Chelsea słaba, ale gdy MU przegrywa to wina kontuzji.

Ronaldo-tricki jak widzimy to nie wszystko.

Gattuso- to mi się podobało, tylko walka prosta piłka, chart ducha, wola walki, jak dla mnie cichy bohater.

 

Mimo, że Chelsea przegrała czuję satysfakcje, liczne wypowiedzi kibiców MU "Ferdinanda nie było, Nevila itd."

Gdy w Chelsea nie było ponad 50% pdst. składu, to Chelsea i tak miała niby mieć silny skład i jak nie wygrywali to po prostu cieniasy. Równie dobrze można powiedzieć, że Chelsea nie wygrała wczoraj, bo Ballack kontuzjowany-2 playmaker obok Lampsa, że Robben po kontuzji dopiero w 100min wszedł, że bez Carvalho pdst. obrońcy, Essien musiał grać na obronie-bardzo dobry pomocnik.

 

Mam nadzieje, że kibice MU przyznają się do tego, że ich ulubieńcy zagrali słaby mecz, i byli po prostu o klase gorsi.

 

A gdzie ja napisalem ze to plaga kontuzji, ze cos ze cos??

Zacznij czytac innych wypowiedzi.

Jestem fanem MU od kilku ladnych lat. To co zagrali wczorja bylo tylko ich cieniem. Dla mnie wogole bylo niezrozumiale ze Fergusson tak dlugo trzymal Ronaldo na boisku. Przeciez on nic nie gral wczoraj. To samo Rooney, Scoles i paru innych. Niestety to nie byl ich dzien, nie wychodzilo imi wiele, popelniali bledy.

Na otarcie lez zostaje puchar aAnglii, mistrzostwo Anglii wiec az tak zle nie jest.

 

Wloskiej pilki nielubie. Mam nadzieje ze bedzie powtorka sprzed 2 lat i Liverpool wygra, w nie gorszym stylu niz poprzednio.

Wedlug mnie Liverpool zasluzenie jest w finale. Zagrali bardzo dobry mecz w polfinale. Rozpykali wrecz Chealsy. A reina stanal na wysokosci zadania, wrecz perfekcyjnie wyczuwal gdzie beda strzelac.

 

A co do Chealsy. To ich nieznosze tego ich wiecznie niezadowolonego trenera, atakujacego wszystkich o [ciach!]ly. Jakos mnie to nie boli ze oni odpadli.

 

Wogole to gdzie sa inne wielkie kluby Real, Barcelona i inni??

Edytowane przez mib

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porażka europejskiej piłki :-|

Nie mogę pojąc jakim cudem Milan wygrał z ManU, co sie stało z Manchesterem :huh:

Ehhh szkoda gadać :sad:

Mam nadzieje, że Liverpool skopie im tyłek jak 2 lata temu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porażka europejskiej piłki :-|

Nie mogę pojąc jakim cudem Milan wygrał z ManU, co sie stało z Manchesterem :huh:

Ehhh szkoda gadać :sad:

Mam nadzieje, że Liverpool skopie im tyłek jak 2 lata temu :)

ehhh nie chce mi się kłócić bo maturka jutro, ale jakby wszystkie drużyny grały tak jak milan wczoraj poziom piłki by wzrósł z 3krotnie :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi bardziej co tam Cristiano z Rooneyem opowiadaja, po ich zyciowym meczu... ;)

Pewnie zastanawiaja sie jak 'wytransferowac' sie do Milanu. :lol2:

 

Jak stara prawda 'pilkarska' mowi - druzyna jest tak dobra jak jej ostatni mecz ;] Mam nadzieje, ze po srodowym meczu szacunek do pilki wloskiej wzrosnie (i to nie tylko w naszym kraju). :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tych przekretach co robili. Nie sadze :]

W tym roku i tak najlepsza liga byla angielska. Wnisokuje tu po ilosci druzyn ktore byly w cwierc-, pol- i finale.

 

Ronaldo ma kontrakt do 2010 albo 2012 wiec jeszcze ma czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo calego szacunku jakim darze Cristiano, poniewaz jest to naprawde utalentowany pilkarz, jednak nie widze go w Milanie - Milan to zespol ;)

 

Premiership to jedna z najciekawszych lig. Jest to spodowowane ogromnym wkladem kasy w kilka klubow, takich jak Chelsea, ManU, Arsenal, czy niedawno przejety Liverpool. Dzieki temu pozyskuja swiatowej klasy zawodnikow, ktorzy przyciagaja kibicow i widzow na calym swiecie. Jej cecha charakterystyczna jest twarda walka, a takze gra do ostatniego gwizdka, co wzbudza jeszcze wieksze emocje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaaaa a MU, Liverpool to co?? Nie sa to zespoly?? Pewnie ze sa maja gwiazdy (indywidualistow), ale jak widac trenerzy potrafia zrobic z tego druzyne. Jakby tak nie bylo to nie mailbys ww klubow tak wysoko.

 

Wiesz wedlug mnie to kompletny brak zespolu zgrania itp jest w Realu Madryt. Tam to jest dopiro skupisko indywidualistow. Wez to okielznaj. Masakra. Ale to widac po wynikach a raczej ich braku :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech abramowicz wywali tego portugalskiego pajaca i znajdzie nowego trenera.Typek zamiast koncentrowac sie na meczach oczernia inne drużyny a chelse'a zamiast wygrywac remisuje i przegrywa wazne mecze :mur:

Wedlug minie chelse'a było strac w tym roku na sięgiecie po LM :mur: a co do liverpolu to nie powino go już byc w ćwierćfinale farsa w dwumeczu z barcą,słaby przeciwnik w cwierćfinale,fuks z chelse'a i tak im sie udało doślizgnąc do finału :mur: :mur:

reasumując asenal i liverpol nie stawiałbym na równi z chese'a czy MU.

Edytowane przez sawyer188

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mib nie goraczkuj sie, nie dosc ze napisalem to z przymruzeniem oka (co widac na koncu zdania ;)), nigdzie nie twierdze ze nie sa to zespoly. Obecnie wlasnie zgranie Liverpoool, pomoglo im dostac sie tak wysoko w LM. ManU to takze wielki zespol, widzialem ich kilka meczow w lidze, gdzie poprostu rozkladaja przeciwnikow na lopatki, nawet z takim indywidualista jak Cristiano.

 

Chelsea byla dla mnie glownym pretendentem do wygrania LM (zaraz po Milanie ;)), myslalem ze z takim sqadem, z takim trenerem, nie beda w stanie tego nie osiagnac. Widac jednak ze czegos im w tym sezonie zabraklo. Mourinho robi zbyt wielki szum wokol siebie, swoich osądów i podejrzen, jednak chce przez to odwrocic uwage od jego pilkarzy, by ci mogli skupic sie na grze. Z pomoca i kasa Abramowicza stworzyl naprawde wielki zespol.

 

Madrycki klub chyba nie wie co ze soba zrobic. Od kilku lat nie osiagneli zadnych sukcesow, mimo milionowych transferow, kontraktow itd. Zbyt pochopne decyzje, nieprzemyslane zakupy i wyprzedaze zawodnikow nie przyniosly im nic dobrego. Pozbycie sie Mekelele, Beckhama, odejscie Zidana (ktory moglby jeszcze pograc), Ronaldo, mocno oslabilo ich sklad. Postawili na mlodziez, ktora moze w przyszlosci bedzie osiagac sukcesy, jednak naraize powinna uczyc sie przy bardziej doswiadczoncyh zawodnikach. Ta przesiadka byla zbyt nagla i nie przyniosla klubopwi nic dobrego. Czeste zmiany trenerow, niespelnione obietnice prezydentow, rowniez niekorzystnie wplywaja na zespol. Dla mnie, sprowadzenie Capello do Realu, to jakies nieporozumienie. Przeciez to przedstawiciel wloskiego futbolu, ktorego taktyka polega na tym zeby nie tracic bramek, grac w defensywie. Hiszpanie nie sa do tego przyzwyczajeni, oni kochaja grac do przodu, nawet kosztem straty bramek. Przynajmniej ja taki Real pamietam. Ciekawe co przyniesie koniec sezonu, kolejna zmiane na fotelu trenera? Sam nie wiem co bedzie gorsze. Moze Mourinho, ktory prawdopodobnie wyleci z Chelsea? To by bylo interesujace...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Do przerwy 1:1 Espanyol z Sevillą, bramki nawet ładne :)

 

EDIT: Dogrywka [;

Edytowane przez Grzechu_1990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś finał Ligi Mistrzów. Oczekiwany od dawna pojedynek pomiedzy AC Milan a FC Liverpool. Bylismy juz raz swiadkami podobengo wydarzenia, w ktorym zmierzyly sie te dwa zespoly dokladnie 2 lata temu. Mysle ze panuje tu an forum istna cisza przed burza ktora nastapi po zakonczeniu meczu...

Ja oczywiscie kibucje Wlochom, majac nadzieje ze tym razem uda im sie pokonac Anglikow. Mam nadzieje ze najelszpe trio tych rozgrywek Kaka - Seedorf - Gattuso, podobnie jak w meczu z MU, rozniesie przeciwnika, a zelazna obrona z weteranem Maldinim na czele stanowczo przeciwstawi sie atakom Croucha czy Belamyego.

 

Zaryzukuje i obstawie wynik:

3:1 dla moich w ciagu 90min

 

FORZA MILAN! ! !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Z Włoch lubię... Pizze, Juve i tyle [; Jestem za Anglikami, jakoś bardziej ich lubię :P A może powtórka tak jak dwa lata temu? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie moi kopacze byli autorami jednych z najciekawszcyh meczykow tej edycji, bo chyba sam przyznasz kucyk, ze pojedynki z Bayernem czy MU to byly naprawde swietne widowiska ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiecie co. Mnie juz stuka ta cała LM :lol:. Ten sezon to jakaś parodia ;0. od 1994 roku ogadam i juz nie mam sił... NUDĄ wieje na 1800 KM ;0. Nie lubie obu drużyn ale wole zeby Milan wygrał tylko z powodu Dudka (niech maja w pupe ze go tak udupili za przeproszeniem ;])

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...