Skocz do zawartości
duzy_farciarz

Notebook Do 3400zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam uzytkownikow tego forum! Chcialem zebyscie polecili mi notebooka do 3400zł (moze byc z allegro). Zalezy mi na:

 

-Core duo

-dobrej matrycy

-1gb ramu

-w miare dobrej baterii

 

laptop bedzie uywany w domu, przez studenta budownictwa, powinno sie na nim komfortowo pracowac na takich programach jak autcady itp. rzadziej w grach. Dziekiuje za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie jestem w szoku :blink:

Ja byłem wczoraj w krakowskim MM i tam był za 3799zl lol

 

I to jeszcze jakis lepszy bo piszą ze ma s-video :P

Na pl.com.pecet jest napisane:

>Dzwonilem do nich - oczywiscie brak notebookow, ktore reklamowane sa w 'gazetce', na stanie.

 

Chodzi o promocję z 2999 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pl.com.pecet jest napisane:

>Dzwonilem do nich - oczywiscie brak notebookow, ktore reklamowane sa w 'gazetce', na stanie.

 

Chodzi o promocję z 2999 zł.

No nic dziwnego ze brak, jak byly w takiej cenie. Ponoc bylo 40 sztuk i rozeszly sie w ciagu kilku h jak swieze buleczki :)

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i stalem sie dzisiaj posiadaczem EY508ES :) od 2ch godzinek jest w moich lapkach. teraz ide nagrac te recovery cd, potem trzeba soft troche pozmieniac... w weekend zrobie formata i wrzuce od nowa caly soft... dzielac dysk po swojemu :)

 

Kupilem za 3440 w lokalnym sklepie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...