Skocz do zawartości
Toma$

Pomóżcie W Wyborze Płyty Pod 939

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

jestem tu nowy chciałbym zmienić płytę na taką co się dobrze podkręci.

prosze o porade która bedzie z nich najlepsza (mam athlona 64 3000 venice).

 

1.Asrock K8 939DUAL-VSTA Uli-1695

link - http://www.proline.pl/shop.php?prodid=ASROCK+K8+939DUAL-VS

 

2.Gigabyte GA-K8NF-9 nForce4-4X s.939

link - http://www.proline.pl/shop.php?prodid=GIGABYTE+K8NF-9

 

3.MSI K8N Neo4-F nForce4 s.939

link - http://www.proline.pl/shop.php?prodid=MSI+K8N+NEO4-F

 

4.ECS nForce4 A-939 (nForce 4 4x) rev. 1.0

link - http://www.egielda.com.pl/?str=art&id=521-8

link - http://www.allegro.pl/item128797675_super_...e4_dualddr.html

 

wiem że najlepsze są płytki DFI ele niestety cena powala i nie stać mnie na nią

prosze o fachowa poradę

 

Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

jestem tu nowy chciałbym zmienić płytę na taką co się dobrze podkręci.

prosze o porade która bedzie z nich najlepsza (mam athlona 64 3000 venice).

 

1.Asrock K8 939DUAL-VSTA Uli-1695

2.Gigabyte GA-K8NF-9 nForce4-4X s.939

3.MSI K8N Neo4-F nForce4 s.939

4.ECS nForce4 A-939 (nForce 4 4x) rev. 1.0

 

Jesli chodzi o podkrecanie to Gigabyte i MSI raczej odpadaja niewiele da siez nich wyciagnac. Asrock jesli chodzi o OC juz bardziej do mnie przemawia. ECS ?? zapomnij o tej firmie.

 

Jesli podkrecac to juz wspomniana DFI Infinity w tym przedziale cenowym. Jesli bym nie podkrecal to bym skierowal sie ku Gigabyte

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przekonaliscie mnie do tej dfi, jednak faktycznie ciężko ją dostać :mur:

Napisz albo zadzwon do firmy ESC.pl Wiem ze niedawno jeszcze byla do dostania. Porozmawiaj z nimi moze jeszcze jakas DFI bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega ma GA-K8NF-9-RH od niedawna ... dzisiaj eksperymentowal z ustawieniami i doszedl do 267x9 ... jak stabilnie trudno powiedziec ale superpi przeszlo, prime95 tez troche chodzilo .. procek ma ode mnie wlasnie tak kolo 2400 wyciagalem na nim stabilnie

 

tak wiec jesli bys nie znalazl Infinity to bym polecil tego gigabyte. kolega wlasnie tez chcial za moja namowa DFI Infinity ale mial problemy z nabyciem to wzial tego Gigabyte i narazie jest zadowolony. Tylko ze ten Gigabyte ma chipset chlodzony jakims badziewiem ale dokreci do niego jakis wiatraczek i nieco go schlodzi. Bo o ile dobrze dziala czujnik to temperatura chipsetu dochodzi do 70 stopni :)

Edytowane przez dextor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapytaj w sklepie www.wista.info

ostatnio sprowadzali wlasciwie specjalnie dla mnie DFI, bo normalnie w ofercie nie mieli.

dzis pytalem tez o Epoxa dla znajomego, co prawda nie 9NPA3-ULTRA ale odpisali, ze tez moga zalatwic - wiec moze i ten model bedzie dostepny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie!!! Napisalem ze w ESC.pl powinni ja miec. Jezeli nie to zamowia. Wtedy bedzie do odbioru w ciagu kilku dni no moze tygodnia. Polecam ten sklep bo maja szybki i dobry serwis.

Edytowane przez mib

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie napisalem ze w ESC.pl powinni ja miec a jak nie to zamowia i bedziesz ja mial w ciagu paru dni moze tygodnia. Polecam ten sklep bo maja szybki i dobry serwis.

standardowy powiedzialbym - czekalem 2 tygodnie na serwis plyty glownej.. a potem jeszcze sciemniali, ze naprawili chociaz w rzeczywistosci dali nowy egzemplarz - ale gwarancji juz nie. ot takie mam z nimi doswiadczenia.

 

edit:

mib: widzisz, kazdy ma inne doswiadczenia :) ja w gralu raz oddawalem karte graficzna, czekalem tyle samo co w esc (2 tyg.) i dostalem nowiutka, pachnaca :D karte bez zadnej sciemy..

Edytowane przez tomos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

standardowy powiedzialbym - czekalem 2 tygodnie na serwis plyty glownej.. a potem jeszcze sciemniali, ze naprawili chociaz w rzeczywistosci dali nowy egzemplarz - ale gwarancji juz nie. ot takie mam z nimi doswiadczenia.

Maly OFF

 

Nie moge narzekac na ich serwis. A z serwisami mialme juz troche doczynienia. Najgorszy jest GRAL czekasz kolo miesiac i Cie zbywaja.................

 

EOFF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie napisalem ze w ESC.pl powinni ja miec a jak nie to zamowia i bedziesz ja mial w ciagu paru dni moze tygodnia. Polecam ten sklep bo maja szybki i dobry serwis.

bedzie dla wszystkich w ich sklepie ? czy tylko dla ciebie sprowadza ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...