Skocz do zawartości
rafalloos

Lcd 19'' Dla Gracza

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Szukam dobrego monitorka lcd 19', który nie jest wykonany w technologii TN. Przeszukujac forum natrafilem na BenQ fp91gp i mialem juz go brac, ale nagle bardzo podrozal a w dodatku przeczytalem na jakiejs stronie ze jest przereklamowany. Chcialbym aby mial matryce MVA lub jakas lepsza i zeby byl dobrej marki (typu np. sony). O ile wiem to monitory nie-TN w tym przedziale cenowym maja raczej wysokie czasy reakcji, niemniej chcialbym aby byl on w granicach 10ms (ten benq ma podobniez 8ms ale tylko szary-szary, wiec to jest wkret. Tak naprawde, z tego co czytalem, to ma ok. 16ms).

Chciałbym zeby ktos kto ma czas i chce pomóc, no i oczywiscie sie zna wypisal mi monitorki LCD 19' ktore sa w cenie do 1300zl i maja jakas dobra matryce. Dziekuje juz teraz za przeczytanie tego tematu (ktory byc moze byl juz poruszany... jak tak to przepraszam), a za pomoc podziekuje oczywiscie ponownie.

UPDATE : czy myślicie, ze benQ fp93gx bylby lepszym wyborem, jesli uzywam monitora jedynie do grania ? w koncu ma czas 2-6ms ktorym nie moze sie poszczycic zaden inny monitor (chyba ze jest inny z taka reakcja, jak znacie taki to napiszcie bede wdzieczny), a cena jest prawie taka sama...Licze na szybka pomoc, poniewaz mam czas do konca tego tygodnia na wybor monitora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UPDATE : czy myślicie, ze benQ fp93gx bylby lepszym wyborem, jesli uzywam monitora jedynie do grania ? w koncu ma czas 2-6ms ktorym nie moze sie poszczycic zaden inny monitor (chyba ze jest inny z taka reakcja, jak znacie taki to napiszcie bede wdzieczny), a cena jest prawie taka sama...Licze na szybka pomoc, poniewaz mam czas do konca tego tygodnia na wybor monitora.

jest nawet hjundaj z czasem 1ms :) a z 2ms czasem to juz jest masa monitorów...

 

jesli do gier i na TN to samsung 940BF

jesli do gier i na MVA to np philips 190P7 1370zł najnowsza belinea 19080 s1 za 1400zł lub tansze jak acer 1923 HP L1955

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy z trym odswieżaniem ?

Nie znacie się na rzeczy.

Ja mam Samsunga 770p przez DVI i mogę ustawić

tylko te trzy różne odswieżania 60Hz (zalecane) , 70 Hz lub 75 Hz.

 

W szybkiej grze Flatout 2 odświeżanie ustawiłem na 75Hz w 1024x768,

bo 60Hz to trochę za mało.

Edytowane przez danywatt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...