Skocz do zawartości
Caleb

Geforce 8800 GTX / GTS

Rekomendowane odpowiedzi

@Keniger, ściągnij ten config i wsadz go do

"C:\Documents and Settings\All Users\Dokumenty\STALKER-SHOC"

i gdy odpalisz grę ustaw sobie rodzielczość i wszystkie detale jakie miałeś. Napisz czy pomogło.

 

http://s11.up-file.com/download3/1255ad682...lo72qe/user.ltx

Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... raczej za bardzo to nie pomogło gdyż dalej jest spadek poniżej 30FPS a wygląda to strasznie jak najpiejw jest 60 a tu raptownie poniżej 30 to zabija grywalność i jak człowiek sobie pomyśli że ma najmocniejszy komp to szlag go trafia :|

 

PS. Napisz jak u ciebie wygląda wydajność. Kiedyś były nawet filmiki ukazujące akcję w miejscu o którym pisałem i wyglądało to świetnie. A na jakim sprzęcie to oni grali to nie mam pojęcia.

Edytowane przez Keniger

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stałem sie posiadaczem 8800gtx'a i mam takie pytania.

 

1. Karta sie mocno grzeje, badzo mocno - jak przyspieszyc wentylator (ledwo sie kreci)?

2. Cos "piszczy" przy wyswietlaniu 3d, jest to dosc denerwujace, co mam z tym zrobic? Wydaje mi sie ze to karta piszczy..

 

Zasilacz Be Quiet SP 600W, 8800gtx Asus.

 

Jesli pytanai sie powtarzaja przepraszam, nie mam czasu na przegladanie calego topicu (moze wieczorem :P).

Co znaczy mocno?

temp dla GTX to 60/80 dla GPU.

Aby to uzyskać trzeba odpowiednio wentylować bude.W moim przypadku mam 58/77 ale wentyl 120 z tyłu budy , 120 wciągający od przodu.

Jak chcesz przyspieszyć wentyl - żaden kłopot RT 2.01.

Co do piszczenia to może piszczeć zasiłka lub grafa , a dokładniej cewki w nich zawarte.

Tzn one nie powinny piszczeć ... jak piszczą to reklamuj chyba że ci to nie przeszkadza w każdym razie nie ma to wpływu na pracę platformy.

ktoś z forum reklamował GTXa na piszczące cewki kiedyś i dostał nowego.

Edytowane przez konio68

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Zakupiłem w piątek kartę (jak w sygnaturze).

Chciałbym Was zapytać czy aby dobrze odczytałem dane w RivaTuner 2.01 bo wydaje mi się,

że jak na fabryczne ustawienia to trochę za dużo.

Niby Facet w sklepie przy mnie otwierał pudełko z kartą (nalepka) ale nie wiem czy aby nie kręcili jej żeby się "pobawić". Chociaż wymagałoby to ingerencji w bios kart dobrze mówię?

Mam ostatnie stery ze strony Nvidia.

Doradźcie, pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stałem sie posiadaczem 8800gtx'a i mam takie pytania.

 

1. Karta sie mocno grzeje, badzo mocno - jak przyspieszyc wentylator (ledwo sie kreci)?

2. Cos "piszczy" przy wyswietlaniu 3d, jest to dosc denerwujace, co mam z tym zrobic? Wydaje mi sie ze to karta piszczy..

 

Zasilacz Be Quiet SP 600W, 8800gtx Asus.

 

Jesli pytanai sie powtarzaja przepraszam, nie mam czasu na przegladanie calego topicu (moze wieczorem :P ).

 

1. Zainstaluj nTune i tam jest regulacja wentylatora.

2. Moja też piszczy w 3D i z tego co wiem , bardzo dużo egzemplarzy GTX piszczy. Nie wpływa to na pracę karty ani jej stan techniczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm przeciez to tylko podkrecony gtx :/ to juz lepiej 2x8800GTS 640 :D

pozdrawiam :)

Dokładnie nie warto , i tak go trzeba kręcić na rdzeniu , więc już lepiej GTX , za 2000 koła , tyle że memki niżej pójdą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HeretyK zastanów się również nad Ati Radeon Hd 2900xt w CF :]

Nie wrto koszt 2800 + hałs + 450W dla samych krt.

lepiej juz GTX - zero hałasu + 180W + 2000 pln tylko.

Do tego jedna grfa dziła lepiej i zawsze.

Na jesieni można GTxa pogonić dołożyć te 800 i kupić G90 - ja tak robie :)

Edytowane przez konio68

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2. Cos "piszczy" przy wyswietlaniu 3d, jest to dosc denerwujace, co mam z tym zrobic? Wydaje mi sie ze to karta piszczy..

Jeżeli piszczy karta to ją reklamuj, ja dostałem nową nie piszczącą. Tylko czekałem na nią dwa tygodnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać można, bo ja dostałem nową.

Zreszą kilkanasćie może kilkadziesiąt :) stron do tyłu jest o tym mowa, nawet ktoś podał linka do mp3 z tym piskiem.

 

Edit

To od kiedy można reklamować sprawną ale piszczącą karte :?:

A od kiedy piszcząca karta jest sprawna w 100%??!!

Edytowane przez HawkEye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać można, bo ja dostałem nową.

Zreszą kilkanasćie może kilkadziesiąt :) stron do tyłu jest o tym mowa, nawet ktoś podał linka do mp3 z tym piskiem.

 

Edit

A od kiedy piszcząca karta jest sprawna w 100%??!!

Dokłdnie....jak piszczy to nie jest sprawn w 100% i powinni wymienić bez łaski. Edytowane przez konio68

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do 8800Ultra to nie miałem jej na myśli do kupna, ale powiedzcie mi czy na taganie 380W pociągnę 8800GTS lub 2900XT ewentualnie mogę sie z bratem pominąć na topowera 480w :damage_wall:

gts mysle ze bedzie smigal, 2900xt chyba bym sie nie odwazyl wlozyc :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady przecieiż to cewka piszczy :D

Wiem że cewka ....to bez znaczenia ...cewka nie powinna piszczeć - poprostu jest żle wykonana .....i powinni wymienić tą cewke w układzie zasilania albo nową grafę dać.Ja mam już drugiego GTXa od Leadteca i żaden nie piszczy....

nigdzie w gwarancji nie masz napisane że układ zasilania pod obciązeniem może piszczeć., a karta graficzna nie jest głośnikiem :) tylko ma generować obraz a nie dzwięki...które zmieniają się wraz ze zmianą obciążenia układu..

Edytowane przez konio68

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nigdzie w gwarancji nie masz napisane że układ zasilania pod obciązeniem może piszczeć.

Ale też nie ma napisanego że nie może, więc to już zależy od sklepu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale też nie ma napisanego że nie może, więc to już zależy od sklepu ;)

To wcale nie zależy od sklepu, płacisz za towar wolny od wad, a piszcząca cewka to ewidentnie źle wykonany element, więc karta nie jest wolna od wad. Nie po to człowiek wycisza kompa żeby grać na takim wyjcu, który zagłusza efekty i muzykę z gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol jak ktos uwaza ze piszcząca cewka jest dobra to...pozdro dla niego...

jezeli produkt jest wadliwy i dana firma nie chce przyjac reklamacji to do rzecznika praw konsumenta... wbrew pozorm to duzo daje...

 

acha rozumiem ze piszczaca cewka w televizorze tez nie bedzie przszkadazc niektorym ludziom ktorzy twierdzą ze piszcząca cewka nie zasługuje na wymiane:P taaa tylko pierwsi bedą 'rzucac wyrazami' u sprzedawcy hihi

Edytowane przez Gierek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z moich źródeł wynika, że jeśli cewki na grafie/mobo głośno piszczą to sie jak najbardziej kwalifikuje, a... "jeśli cicho to od życzliwości serwisu" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z moich źródeł wynika, że jeśli cewki na grafie/mobo głośno piszczą to sie jak najbardziej kwalifikuje, a... "jeśli cicho to od życzliwości serwisu" ;)

Głośno i cicho to pojęcie względne. Tak czy inaczej zawsze i każdy towar można reklamować na podstawie tzw. "niezgodności towaru z umową" lub znanej wszystkim gwarancji. To pierwsze obowiązuje 2 lata i jest odpowiedzialnością sklepu czyli sprzedawcy za towar.

Warunek:

-potrzeba mieć paragon lub fakturę zakupu towaru.

-napisać odpowiednie pismo reklamacyjne kierując je do sprzedawcy (sklepu, itp.)

Sprzedawca musi sie ustosunkować bo jest to obowiązek ustawowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...