Skocz do zawartości
Gość Rafcioo

Zasilacz Do 200 Zł.

Rekomendowane odpowiedzi

Prawdopodobnie będzie ciągnąć:

AsRock 939dual sata2

AMD Athlon 3700+ Venice (OC)

GF 7600GS Zalman Edition PCI-E (także OC)

a reszta jest w sigu :)

 

TOPOWER powinien wystarczyć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie jeszcze seasonic s12 330w, maja tutaj fajna promocje ze 169zl wychodzi. Fajna zasilka, bardzo sprawna i zimna, defaultowo bardzo cicha a po "fan-swapie" do ktorego jest idealna to juz krol ciszy. Pociagnie 98% configow z tego forum, wiec nie ma co szukac 400W cieplej P5tki imo.

Fajny tez bedzie fortron GLN w postaci amacroxa frei erde - podobnie bardzo sprawny i zimny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemyślałem to i uważam że starczy mi jakiś zasilacz 350W więc kupię MC-350 którego wszyscy polecają...

Edytowane przez Rafcioo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A te szef 450 robi dużo hałasu?

 

Dużo więcej, niż 350 też od Chiefteca?

Mam porównanie obydwu (350-rok, 450-2 miesiące) i 450 jest delikatnie mówiąc; hałaśliwy(350 pod obciążeniem jest cichszy niż 450 bez obciążenia)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie dopisze do tematu koledze padł zasilacz socket a athlon 1800 procek zasilany z 5v płyta asus a7v8x-x geforce 6600 128mb leadtek czy ten chieftec 450 w nada sie do tego?Bardziej jest on preferowany do nowszych konfiguracji zasilanych z 12 v.Ale w razie rozbudowy kiedyś może się przydać czy nie będzie problemów na tym konfigu co podałem sprzęt nie podkręcany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm...

 

Teraz mam zasiłke Chieftec 350W

 

Konfig

 

Athlon XP-M 2500+

Abit NF7-s 2.0

GeForce 6800LE

1xhdd

cdrw+dvdrw

tuner tv

Kontroler usb

sporo rzeczy podpiętych do usb

 

Sprawa wygląda tak, że rozebrałem zasiłke wyregulowałem wszycho, +12 mam 12,06 + 5 - 5,11.

 

No ale...

 

Podrkęcam proca na 2800MHz, daje mu papu 2,1V (jeszcze nie stabilne, planuje 2,2) i napięcia w idle spadają mi do 11,8 na +12. Do tego grafa odblokowana na 16/6 i chcę żeby chulała do gier z 300/700 do 400/900. Zmieniać tą zasiłkę, czy zostawić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokaż zrzut superpi z dużej próbki to może uwierzę w te 2800.

 

Zjadłem zęby na podkręcaniu Bartona i przy 2,1V to on zdycha na NF7, a ty tu walisz stabilne 2800.

 

Na czym, na solidnym FC?

Bo na WC zapomnij.

 

Poza tym jeśli nawet jest prawdą co mówisz, to zasilacz niedługo zdechnie bo go zajeżdżasz.

 

Nie chcę cię tu oceniać, ale skoro wyjeżdżasz z takimi tekstami to chociaż przydałby się mały dowód.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie dopisze do tematu koledze padł zasilacz socket a athlon 1800 procek zasilany z 5v płyta asus a7v8x-x geforce 6600 128mb leadtek czy ten chieftec 450 w nada sie do tego?Bardziej jest on preferowany do nowszych konfiguracji zasilanych z 12 v.Ale w razie rozbudowy kiedyś może się przydać czy nie będzie problemów na tym konfigu co podałem sprzęt nie podkręcany.

Lepiej niech kupi Huntkey'a HK350AP. U mnie na starej konfiguracji w "wersji Neotec" spisywał się całkiem nieźle nawet po oc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podrkęcam proca na 2800MHz, daje mu papu 2,1V (jeszcze nie stabilne, planuje 2,2) i napięcia w idle spadają mi do 11,8 na +12. Do tego grafa odblokowana na 16/6 i chcę żeby chulała do gier z 300/700 do 400/900. Zmieniać tą zasiłkę, czy zostawić?

Ty to masz wyobraźnię :lol2:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...