Skocz do zawartości
Astro

Modecom Vs Topower

Rekomendowane odpowiedzi

W tej cenie najmocniejszy bedzie Chieftec 450W GPS ;)

a sprod tych dwoch hmmm.. sam nei wiem Topower napewno bedzie cichszy, ake MC moze byc ciut mocniejszy

Do chiefteca nie mam jakos przekonania , pozatym on ma chyba slaba linie 12V. Ten topower teoretycznie z danych jest mocniejszy od MC , ale jak wychodzi w praktyce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzieki za odpowiedzi , ten Modecom MC-400 tez ma 348W na lini 12v , topower ma 300W -wiec on jednak odpada ,teraz mysle nad tym Chiefteciem i MC , zwlaszcza ze ten MC jest tanszy o okolo 40zl od chiefa.

 

PS. a moj komp , ten co w sigu to bierze bardziej z lini dwunastki czy z piatki?

Edytowane przez Krzychu7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://zenfist.pl/pID/164.htm a może Chieftec będzie lepszy?? 350W plus 100W około 200 złotych. Wada jedyna że trzeba dokupić kabel zasilający. A Zaleta cichy wydajny oraz duży wiatrak :)

Dodam że ten zasilacz chcę kupić do C2D E6300 :D

Edytowane przez Radzyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre :)

 

_Mistrz_ >> Fajna zasilka, swego czasu to był najlepszy wybór w cenie do 200zł. Cena trochę wysoka - kumpel na początku tego roku kupił go za 179zł w jednym z łódzkich sklepów. Na sieci jest sporo recenzji tego zasilacza, również po polsku. W każdym razie model 350W bez problemów wytrzymuje obciążenie na poziomie 400W, do tego jest całkiem cichy, świetnie trzyma napięcia...

Edytowane przez luk1999

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tez jestem ciekaw czy to nie jest jakaś nowa rewizja, chociarz to napawa optymizmem (cytat z zenfista) ,,Najnowsze modele zasilaczy HuntKey nie pozostawiają cienia wątpliwości, że wróciły dobre czasy tej firmy. Elektronika została całkowicie przeprojektowana, radiatory są solidne, a stabilność napięć wzorowa,,

Edytowane przez Fredek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...