Skocz do zawartości
Pabliq

Frontlines: Fuel of War

Rekomendowane odpowiedzi

Gra wyglada oblednie na STEAM'ie jest juz do kupienia. UE3 daje czadu no i niszczace sie otoczenie,jako weteran seri BF stwierdzam ze gra jest lepsza. Pod wzgledem grafy i w koncu klasy postaci sa sensownie rozwiazane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na tego typu gre , to tryb Singleplayer jest bardzo przyzwoity ,prawie jak normalna

 

gra ,po trochu przypomina ciag misji w COD4

 

nie ma porownania do rozgrywki single player z BF2.

 

 

 

To ze gra zajmuje po instalce az 11.7 GB to faktycznie lekkie przegiecie

 

ale jak ktos pisal wczesniej o 40GB dysku twardym ,to tez normalnym w dzisiejszych czasach nie jest ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość v1per86

Zastanawiam się nad kupnem tej gry, tylko w celu grania w SP. Jedyne co mnie interesuje to czy boty w sp są w miarę inteligentne. Da się z nimi fajnie pograć ?

To jest gra, która jest typowo na multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gierka jest super... singiel baardzo krotki.... okolo 8-9 h mi zajal... aczkolwiek dawno sie tak nie wciagnalem w zadna gre.. a ta przeszedlem na 2 uruchomienia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Limak122

 

Kupic ta gre tylko do trybu SP ;)

Niezbyt dobry pomysl

ale jesli juz ,to zalecana gra w najtrdniejszym stopniu trudnosci .

 

 

Zgadza sie , to jest typowo MultiPlayerowa gra

cos ala BF2 czy BF2142

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielka szkoda. Gdy przeczytałem kto robił tą grę miałem nadzieję na coś naprawdę dobrego.

 

Ludziska z DCON znowu biorą się do pracy:

Well the sites being tweaked once again by Hoofer. Guess he got tired of looking at it..

 

So welcome back Community! DCON's set up shop once again and this time we're using Frontlines: Fuel of War an Unreal 3 engine based game to make our newest creation come to life DCON2

 

That is the development title we are currently using on the development side.

 

The teams brought in some fresh new faces and most of us original devs are still around as well.

 

We arent talking a whole lot about what its entailing, but I will tell you this much. We've moved beyond the first war and are crafting our own premise forour next adventure.

 

Somethings will be familiar to you and others will not and I'll leave it at that. We're keeping alot of our development close to our chests this time.

 

Keep on the look out.. DCON awakens.

Słowem stary dobry Desert Combat na silniku U3 :) Już nie mogę się doczekać :)

 

Co do crapów na U3 to czytałem sporo opinii moderów o tym jak doskonały ma edytor i podejrzewam że może on zachęcać wszelkiego rodzaju "studia" do wypuszczania swoich wypocin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na tego typu gre , to tryb Singleplayer jest bardzo przyzwoity ,prawie jak normalna

 

gra ,po trochu przypomina ciag misji w COD4

 

nie ma porownania do rozgrywki single player z BF2.

 

 

 

To ze gra zajmuje po instalce az 11.7 GB to faktycznie lekkie przegiecie

 

ale jak ktos pisal wczesniej o 40GB dysku twardym ,to tez normalnym w dzisiejszych czasach nie jest ;) .

PRAWIE ;) niewiem jak sie boty sprawuja ale najczesciej one wogole nie przypominaja zachowan czlowieka (CS, BF42, BF2,itp)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie mowcie mi ze to crap jakis jest bo nie uwierze,

http://www.gamespot.com/pc/action/frontlin...war/images.html <--- warto spojrzec

http://www.youtube.com/watch?v=D6qJ8enkAqE...feature=related <--- warto obejrzec, ja bym sie nad tym negatywnymi opiniami zastanowil, bo alternatywa jest i to dosc ciekawa, a sporo teraz tych gierek z UE 3 powstalo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra zamówiona, mam nadzieję, że wyszło im coś miedzy bf2, a bf2142 z lepszym silnikiem graficznym itp.. Tylko jak na razie niepokoi mnie liczba graczy multi która wynosi niecałe 200 osób(choć premiera np w PL dopiero 10 dni temu była) , gdy już są serwery, które mogą pomieścić 224 graczy :lol: . Z tego co słyszałem nie wprowadzono jeszcze PB, ale ligi na esl już powstały. Jak dla mnie wprowadzają PB i ranking(?), i ta gra będzie miała powodzenie, jak się o ranking nie postarają to marne ich losy :sad:. Miałem czekać na nową odsłonę BF, ale od EA żadnej wieści, a z jakimiś plotkami, że wyjdzie w tym roku itp. to sobie można... . Jak na razie wypuszczą Heroes i na jakiś czas będzie spokój z tą seria.

 

Co do tych którzy płaczą, że maja małe dyski itp. a gra "dużo zajmuje", jeśli masz np. min. 2GB ramu, dobrego procka, dobra grafikę to automatycznie resztę sprzętu powinieneś mieć na podobnym poziomie w tym dysk min. 200GB. Ja dyski mam od 1,5 roku i cała gra zajmie "tylko" ~1/38 całej powierzchni.

Edytowane przez carek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...