Skocz do zawartości
Old Peter

Intel Dg965wh

Rekomendowane odpowiedzi

Na razie nic w biosie nie mieszałem, ale jak ktoś już próbował to podkręcać (o ile się da), to proszę o informacje. W biosie jest tylko opcja zmiany taktowania pamięci - domyślnie dla moich mam 533. Procesor c2d e6400.

 

http://www.intel.com/products/motherboard/dg965wh/index.htm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mobo ze zintegrowaną grafiką, raczej solidna podstawa pod defaultowy system, prawdopodobnie zerowe mozłiwosci oc, zresztą sama sekcja zasilania CPU wygląda bardziej niż biednie.

nie prosiłem Pana Jasnowidza o krytykę tego sprzętu, tylko o konkretne opinie jego użytkowników, czyli ludzi, którzy tego UŻYWAJĄ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie prosiłem Pana Jasnowidza o krytykę tego sprzętu, tylko o konkretne opinie jego użytkowników, czyli ludzi, którzy tego UŻYWAJĄ.

Dostaleś sensowną wypowiedz i zamist podziekować zaczynasz sie rzuciac- z takim nastawieniem pewnie niedlugo wylecisz z tego forum. Co do uzytkownikow to trudno będzie naforum o overclockingu znależć kogoś z tego typu plytą- zwykle na takich plytach składa sie komputery biurowe.Dodatkowo taki użytkonik raczej nie mysli o o/c.

Edytowane przez 99tomcat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostaleś sensowną wypowiedz i zamist podziekować zaczynasz sie rzuciac

Pytałem uprzejmie o doświadczenia i porady UŻYTKOWNIKÓW, a nie dywagacje czy porady ludzi, którzy tego sprzętu w realu na oczy nie widzieli, a tym bardziej nie dotykali i nie testowali. Ale tak to już jest, że na zadane pytania zazwyczaj pierwsi odzywają się ci co nie mają nic sensownego do powiedzenia. Ty też jak widzę nie masz nic do powiedzenia, a pouczać możesz swoich kolegów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mozliwosc otrzymania plytki Intel D915GEV , chcialbym sie dowiedziec cos o mozliwosciach tej plytki od uzytkownikow , lub od forumowiczow , chce wiedziec jakie to ma mozliwosci OC , tzn czy wogule ma , itp bo na zadnej polskiej stronie nic ciekawego o tej plycie wyczytac nie mozna...

 

 

Napisalem to w tym temacie poniewaz jest tu moze rowniez o mobo na s775 jakby kto pytal i nieznal odp.

Edytowane przez ZŁOOOOOO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisze mu człowiek to co widać gołym okiem i doświadczeniem i jeszcze sie menda rzuca.

Oprócz nabywania doświadczenia, powinieneś zacząć ostro pracować nad kulturą własną i sztuką rozumienia zadawanych pytań.

 

Przyjete, troll nagrodzony.

Rozumiem, że moderacja nie dotyczy treści osób pyszniących się doświadczeniem i pozbawionych kultury, a doświadczony użytkownik może bezkarnie obrażać początkującego. Ciekawe zasady panują na tym forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać kara niestety nie odniosła efektu.

 

Kolego doświadczenia to ja już troszke mam bo z komputerami jestem na ty nie od dziś. Poza tym jak narazie w 100% płyt ze zintegrowana grafiką nie nadaje się do oc bo ma albo słabe mozliwosci podkręcania albo jak to w przypadku płyt intela jest, nie ma tych możlowości wogóle.

 

No ale Ty lepiej wiesz i sie rzucasz nie tylko do mnie ale do kilku innych doswiadczonych userów forum. A jeśli nie podobają Ci się panujące tutaj zwyczaje to nikt Cię tu na siłe nie trzyma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...