Skocz do zawartości
dw.flash

Jakie Komponenty ?

Rekomendowane odpowiedzi

Kupuje teraz nowego kompa i cz ęść rzeczy mam jużwybrane ale nie wiem co z resztą;]

 

To co wybrałem już to

Intel C2D E6300

2x1GB G.Skill

Seagate Barracude 7200.10 250GB z zap. prost.

buda Antec Sonata II

 

I teraz nie wiem co z resztą, ale tak myśle

MoBo tu myśle nad czymś z czwórki ASus P5B, Asus P5B Deluxe, Gigabyte DS3 albo Gigabyte DS4

Grafa tu chyba wezmę Galaxy 7900GS 1.2ns Zalman

Nagrywarka myśłe nad Pioneerem 111D a Benq dw1655

Zasiłka tak do około 400zł i myślałem nad Cooltek CT500 albo Topower TOP-500P3 500W

I jeszcze jakiśwentyl na procka tak za ok 100zł - nie mam pojęcia jaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze doluz do 6400

Bralbym jednak asusa ze wzgledu na problemy gigabyte z niektorymi pamieciami.

Chlodzenie poszukaj uzywanej scythe ninja

D111 jest jakis lekko kulawy ten benq starczy

Co do zasilki mozesz pomyslec o chieftecu cft cichy i wydajny w 400zl mozesz naprawde mocny model zakupic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 2 nagryware z Samsunga i fajnie czyta wszystkie plytki. Jako zasilke - sam popelnilem maly blad kupujac NeoTeca ale nie do swoich kompow kupilem 2 Yesico i sprawuja sie swietnie. Tagany ponoc tez dobre. Osobiscie next razem kupie z odkrecanymi kabelkami bo to serio upierdliwe jak trzeba to gdzies upchac a i tak spada prosto przed jakis wentyl xD. Chlodzenie - ja mam to co w sig. i jestem zadowolony. caly czas utrzymuje ta sama temp. (od 25-30 ale kulawa pasta kulawo nalozona :P) On chyba sobie radzi lepiej z wiekszymi temp. Polecam bo produkt dobry - teraz wyszedl mniejszy odpowiednik ale nazwy zapomnialem :P

Edytowane przez lifanek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jakby tu powiedziec jak ktos chce sobie poogladac Viste w pelnych okazalosciach to trza miec 1gb... wiec zeby cos jeszcze porobic konkretnego to warto miec te 2gb a po za tym za niedlugo to bedzie minimum (teraz - chocby FEAR), tak jak teraz jest 1 gb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do opinii o wymaganiach to ja bym się jeszcze mocno wstrzymał :) co mówiono jak wyszedł XP? że też poczeba bydzie kosmicznego kompa, bo wszyscy się sugerowali jego ... wyglądem. Fakt, więcej wymagał niż Win 98 i 2000, ale np. ja w robocie pracuję na celku 433 i mam ... :D :D :D XPka. No i nie ma tej szybkości co mój domowy ale jest nieźle. :D

 

Więc panowie - zamilczmy co do wymagan oficjalnej wersji Visty (te buildy co wychodzą w ogóle nie są wyznacznikiem pełnego produktu). aż do premiery ;)

Edytowane przez sinsx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...