Skocz do zawartości
ukulele2

problem z filmem 2 wieze

Rekomendowane odpowiedzi

zgralem z netu 2 wieze w extra jakosci na 3cd w formacie avi. i gdy odpalam film w WMP9 to mi nie che otworzyc filmu identyko w VPlayerze 6 a gdy probuje w divx player alpha 2.0 to odtwarza ale bez dzwieku.

Mam divixa 503.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie packi to szajs - trzeba instalowac z glowa samemu to co sie potrzebuje a nie naklikac w instalatorze nimo i wrzucic sobie kilka gryzacych sie wzajemnie codekow slutecznie rozwalajac wszystko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie packi to szajs - trzeba instalowac z glowa samemu to co sie potrzebuje a nie naklikac w instalatorze nimo i wrzucic sobie kilka gryzacych sie wzajemnie codekow slutecznie rozwalajac wszystko

Albo miec linuxa :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz wersję filmu postx?? Jeśli tak to u mnie na divx 5.02 + DShowPack działa bez problemu, więc radzę zainstalować. Ale najpierw usuń wszystkie kodeki, w tym divx, uruchom kompa jeszcze raz, potem zainstaluj ponownie divx'a do tego DShowPack i powinno działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie packi to szajs - trzeba instalowac z glowa samemu to co sie potrzebuje a nie naklikac w instalatorze nimo i wrzucic sobie kilka gryzacych sie wzajemnie codekow slutecznie rozwalajac wszystko

dziwne...jeszcze nic mnie nigdy nie ugryzlo...a to ze uzywam

pack nie znaczy ze instaluje cos bezmyslnie...

 

awiec morco :? 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymaj sie z daleka od wszelkich pakow! To bardzo dobry sposob na rozwalenie systemu :-)

 

Mam ten film i caly problem jest w tym, ze dzwiek jest w AC3. Jezeli masz WindowsXP, to zadnej problem. Instalujesz AC3 Filter, ustawiasz go w zaleznosci od tego ile masz glosnikow, albo dajesz mu wyjscie przez SPDIF (jak masz podlaczony zewnetrzny amplituner).

 

W Windows98 troche jest kombinowania, bo trzeba to wszystko zmusic do pracy z WaveOut (w XP jest to DirectSound). AC3 Filter ma taki batch-file, ktory to ustawia. Jezeli nic to nie da, posluz sie GraphEditem i recznie zmien sciezke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno (albo dwa)!

 

1. Nie uzywaj Media Playera wyzszego niz 6.4 (plik mplayer2.exe). To straszna chala!

 

2. Idz na Dwie Wieze do kina!

 

3. Zajrzyj na www.divx.pl do dzialu artykuly a potem na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno (albo dwa)!

 

1. Nie uzywaj Media Playera wyzszego niz 6.4 (plik mplayer2.exe). To straszna chala!

 

2. Idz na Dwie Wieze do kina!

 

3. Zajrzyj na www.divx.pl do dzialu artykuly a potem na forum.

punkt 2 - najlepsza rada sposrod wszystkich 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na koncu szlak cie trafi ze wzgeldu na zaduzo przyjetych informacji :P

No tak, trafna uwaga - co za duzo, to niezdrowo :) Ale z drugiej strony wiedzy nigdy za wiele... I badz tu czlowieku madry.

 

Od siebie powiem tyle, ze artykuly na divx.pl duzo mi pomogly i jako tako zrozumialem na czym opiera sie kompresja DivX, a forum pomoglo mi rozwiazac wiele problemow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...