Skocz do zawartości
Nightwalker

Soundblaster Live!

Rekomendowane odpowiedzi

Zależy co masz na pokładzie i jak bardzo jesteś wyczulony na dźwięk. Po za tym w tej granicy cenowej nie dostaniesz jakieś super karty. Ogólnie ja mam tą kartę na komputerze (Patrz podpis) i jestem zadowolony (mimo że mam też zintegrowną)

 

Jak już się zdecydujesz to wrzucasz KX i gra jeszcze lepiej :)

 

Edit: Nightwalker = ChesterB ?

Edytowane przez siwy_bos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki, że się wtrącam do tematu, ale co sądzicie o SoundBlasterze o oznaczeniu Ct4830?? Bo mogę dorwać takiego za 25zł, co by było ciekawą alternatywą dla Cmedia zintegrowanego w ASRocku.

Nie kupuj. Dźwięk z tej CMedii jes naprawdę przyzwoity. Czterokanałowy kastrat Ci go nie zastąpi. Bynajmniej nie na lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ DaRoN liczba kanałów wyjściowych nie świadczy o jakości generowanego dźwięku. Co do 4-kanałowego Live! to trudno nazwać go kastratem, kiedy nie było jeszcze wersji 5.1.

 

Najnowsza i najbardziej usprawniona wersja Live!a na EMU to SB0220 tzw 5.1 Digital

Nowy produkt Live-24bit co prawda posiada 7.1, i EAX3, ale mocno obciąża system przy odtwarzaniu 24b/96kHz. Różnica pomiędzy tym Live!'em, a SB0220 (16b/48kHz) w jakości dźwięku jest niewielka i to chyba na korzyść wersji 5.1

O Audigy LS i tym podobnych cudach lepiej zapomnieć, polecam minimum A2ZS.

Oczywiście wszystko to karty dla graczy, ci którzy słuchają głównie muzy mogą znaleźć nieco lepsze rozwiązania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...