Skocz do zawartości
lukaszek1905

X2 3800+, X2 4200+ Lub X2 4400+,lub 3200+, 3500+ Który?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serecznie all.:)

 

Witam.

 

A więc, daję do porównania kilka procków: Czy wogóle opłaca się kupować dwurdzeniowe?

 

ATHLON 64: socket 939:

- 3200+ ( 2000 MHz ) VENICE, L2 cache: 512 KB, 285 zł BOX

- 3500+ ( 2200 MHz ) VENICE, L2 cache: 512 KB, 349 zł BOX

- X2 3800+ ( 2000 MHz ) MANCHESTER, L2 cache: 2 x 512 KB, 679 zł BOX

- X2 4200+ ( 2200 MHz ) MANCHESTER, L2 cache: 2 x 512 KB, 765 zł BOX

- X2 4400+ ( 2200 MHz ) TOLEDO, L2 cache: 2 x 1MB, 929 zł BOX

 

ceny z 4speed.pl

 

Napiszcie którego najbardziej się opłaca? (Myślę że wybierzecie TOLEDO X2 4400+ (ale mi chodzi tu o nowośc, że coś jest nowe i dobre, sprzęt musi być sprawdzony,i zaufany).

 

ale chodzi mi między innymi który jest w miarę dobry, i będzie służył latami. Który jest dobry jakościowo, oraz do obróbki grafiki, jak równiez czasami w coś zagrać z nowych gierek typu NFS..., i do standartowego chodzenia po necie, oraz który nadaje się do OC,który lepiej się pokręci!.!

 

THX. Hejo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym polecil a64 SanDiego 3700+ moj spokojnie kreci sie na 2800mhz ale jeszcze z niego cos da sie wycis bo to nie max kosztuje cos w granicach 350zl i jest naprawde swietny do gier 1mb cache na pokladzie tez robi swoje:) w przeciwienstwie do innych jednojadrowek ten moze konkurowac np z athlonem x2 3800 . Co do grafiki hmm zalezy w jakiej cenie ale tak za 450zl kupisz juz GF 7600gs chyba ze cos juz takiego w miare spoko to ATI x1950pro w sirius.pl za 750zl bodajze dostepny!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do grafiki hmm zalezy w jakiej cenie ale tak za 450zl kupisz juz GF 7600gs chyba ze cos juz takiego w miare spoko to ATI x1950pro w sirius.pl za 750zl bodajze dostepny!!

jakoś nigdy mnie SanDiego nie interesował, bo wiekszośc ludzi pisałą że lepsze VENICE.

 

(A tak wogóle to o karte grafiki nie prosiłem-temat dotyczy procków)!!!

 

thx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

c2duo drogo? X2 3800+ jest niewiele tańszy!!! Przy tych cenach dwujądrówek AMD, nie opłaca się kupować żadnego na chwilę obecną - tylko najtańszy c2duo i nawet lekkie O/C powala wszystkie procki ze stajni AMD. Żal trochę, ale jak dla mnie wybór jest oczywisty, jeśli nie chcesz co chwilę zmieniać sprzętu. Po za tym podstawka s939 już robi OUT, a za rok także i AM2. Nie zastanawiaj się jeśli kupujesz cały zestaw z płytą - szukaj C2DUO E6300 w dobrej cenie poniżej 700zł. X2 3800+ masz w granicach 600-650zł. A Toledo to już nawet nie ma co wspominać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

c2duo drogo? X2 3800+ jest niewiele tańszy!!! Przy tych cenach dwujądrówek AMD, nie opłaca się kupować żadnego na chwilę obecną - tylko najtańszy c2duo i nawet lekkie O/C powala wszystkie procki ze stajni AMD. Żal trochę, ale jak dla mnie wybór jest oczywisty, jeśli nie chcesz co chwilę zmieniać sprzętu. Po za tym podstawka s939 już robi OUT, a za rok także i AM2. Nie zastanawiaj się jeśli kupujesz cały zestaw z płytą - szukaj C2DUO E6300 w dobrej cenie poniżej 700zł. X2 3800+ masz w granicach 600-650zł. A Toledo to już nawet nie ma co wspominać.

 

s939 robi OUT?

 

mi się wydaje że AM2 powoli się wypala, ale s939 się tak szybko nie wypali, tak samo jak jest z socketem A, do dzisiaj sprzet na tym trzyma sie dobrze. Jestem pewien że nadejdą taklie czasy(już niedługo-rok?) że Am2 będzie tańszy od s939. CZYLI. NOWSZY TAŃSZY OD STARSZEGO. NA 99,8%!

ja jestem za TOLEDO jak narazie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...