Skocz do zawartości
bryken

Mobo Bez Pudelka I Gwarancja W Proline

Rekomendowane odpowiedzi

No to sprawa wyglada tak ze kupilem mobo ASusa k8n z 1,5roczna gwarancja w proline na alledrogo oczywiscie auckcja super http://allegro.pl/item136740479_asus_k8n_n...o_uzywana_.html cena troche inna niz na allegro ale to ta aukcja i powiedzcie mi bo kolo mowi ze nie potrzebuje pudelka do tej mobo aby mi ewentualnie w proline gware uznali czy to prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To raczej zasada- w ramach gwarancji każdy uszkodzony sprzęt należy dostarczyć w oryginalnym opakowaniu z całą pozostałą zawartością (w przypadku mobo- kabelki, zaślepki, płyty, książki, itp.).

 

Wprawdzie są wyjątki od zasad- ale lepiej żeby był cały komplet- w razie czego nie będą mieli do czego się przyczepić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spytaj w Proline, a nie na forum. Bo część sklepów ma taką zasadę, że jeśli oddasz bez oryginalnego pudełka lub bez pełnego kompletu, to możesz liczyć jedynie na naprawę uszkodzonego sprzętu, a nie na wymianę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

to i tak od proline nie zalezy tylko od serwisów firmowych

Wlasnie. Tam placa , maja sprzet do naprawy.

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogolnie proline kaze przynosic do kazdej marki pudelka etc bo pewnie nie chce im sie wypisywac do ktorych marek co trzeba przyniesc - tak im wygodniej

 

co do ich wałów serwisowych to prawda ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie się kiedyś w sklepie przyczepili w sklepie że pudełko było poszarpane ale na szczęście poszedłem do drugiego pracownika w sprawie reklamacji i ten przyjął a tamten buc się rzucał że pudełko jest poszarpane lekko z dołu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...