Skocz do zawartości
banti

Pga - Poznań Game Arena

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze, a teraz co z tym ustaleniem miejsca spotkania wszystkich z Pure? Umawiamy sie jakos w danym miejscu czy jak to widzicie? :D

No chyba tak najlepiej styknie. Wejście pewnie będzie od strony WTC więc moze tam? Tylko która godzina?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba tak najlepiej styknie. Wejście pewnie będzie od strony WTC więc moze tam? Tylko która godzina?

o własnie, musze sie jeszcz dowiedziec od ktorej strony wchodzić :P o ktorej bede... hm, ja bede samochodem, od siebie wyjeżdzam coś około 8 - 9. Trzeba bedzie pomyslec nad tym. Jeszcze tylko pytanie... jak sie rozpoznamy? :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ryba pisał coś o stoisku HeadShot ;) tam można by sie umówić i pogadać :)

 

edit

ja niebawem wsadze swoją fotke na prywatne zdjęcie w profilu ;) tylko że teraz nosze okulary ale aż tak sie chyba nie zmieniłem ;]

Edytowane przez adzio_tuning

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ryba pisał coś o stoisku HeadShot ;) tam można by sie umówić i pogadać :)

w sumie tez dobry pomysł. Mam nadzieje ze bezproblemowo bedzie mozna odnaleźć to stanowisko. Jest tam jakiś podział na sektory czy cos w tym stylu? Łatwiej bedzie sie odszukac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pięknie :mur:

 

mail od załoga G :

 

UWAGA:

W związku z prośbami i postanowieniami organizatorów targów

ze względu na żałobę narodową jesteśmy zmuszeni zmienić plan

turniejów na stoisku Załogi G.

 

W związku z czym turnieje NFS Carbon oraz Jedi Academy odbędą się

drugiego dnia imprezy, w niedzielę. Natomiast turnieje Prey i FlatOut

2 pierwszego dnia, w sobotę. Godziny potwierdzania rejestracji i

rozpoczęcia rozgrywek pozostają takie same.

 

Za utrudnienia przepraszamy!

 

Godziny potwierdzania rejestracji:

Prey: do 10:30

NFS Carbon: do 10:30

Jedi Academy: do 15:00

zara sie potrzaskam :[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UPDATE, godz. 17.18, 23.11.2006. Z przykrością informuje im mimo wcześniejszej informacji potwierdzającej udział w PGA, firma Microsoft ostatecznie odmówiła udziału w targach. Jest to decyzja niezależna od Organizatora. Zrobiliśmy wszystko co w naszej mocy, by Microsoft pojawił się na targach. Przykro nam. Przepraszamy.

Czyli robi się nieciekawie... Nie będzie X'ów do testowania ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adzio mnie nakręcił i potestowałem sobie te wyścigi które będą na targi, fajnie było by w niedziele wieczorem pobawić się już fx55 na jakimś wc z lodem :lol:

Kto będzie grał jeszcze w carbona? By można sobie czasy porównać i zmowilizować się :wink:

Edytowane przez banti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się na Carbona szykuje :)

 

Teraz tylko pojeździłem sobie na Beachfront i czas jaki miałem to 2:08 (Lancer - 2 okr.). Napiszcie swoje czasy bo nie wiem, czy mam tam w ogóle po coś startować :D Zaraz zabieram się za pozostałe trasy ;).

 

EDIT:

Beachfront: 2:06

Brooks Street 3:30

Dover Street 2:49

Kempton Docks 2:53

Wszystkie trasy po 2lap i przejechane Lanceremem

 

Podajcie swoje czasy :)

Edytowane przez X800

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łączymy się w żalu z rodzinami górników, którzy zginęli w kopalni HALEMBA w Rudzie Śląskiej.

W związku z ogłoszoną żałobą narodową po tej tragedii Międzynarodowe Targi Poznańskie podjęły decyzję o zmianach w programie Poznań Game Arena. Wydarzenie odbędzie się w zaplanowanym terminie 25 i 26 listopada br., jednak w uboższej oprawie. Organizator dostosował program PGA do zaistniałych okoliczności i zrezygnował z elementów zabawowych, m.in. o charakterze tanecznym.

gamearena.pl

 

tym bardziej sie robi nieciekawie :mur: zawsze muszą zepsuć zabawe :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh, ja o wszystkim jak zawsze dowiaduje sie ostatni :P Zatem mnie znajdziecie przy stanowisku Head Shot TV ponieważ przed chwilą sie dowiedzialem ze jednym z zalozycieli tego jest moj serdeczny znajomy Konrad M. z ktorym juz dawno dawno nie rozmawiałem, wiec PGA bedzie swietną okazją zeby nadrobić zaległosci ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...